SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ustawka na świeżym powietrzu- niczym Arnold na Venice Beach, Termin?

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Jest taki pomysł, garść info:
-kiedy? jakiś pogodny weekendowy dzień czerwca lub lipca,
-gdzie? trzeba wymyślić, nasuwa się nad jakąś wodą, jakimś parku, na czyjejś działce/ogrodzie,
-czym? ja organizuję sprzęt (mam 3 pary reg. sztangielek, 5 dłuższych gryfów, 190kg złomu, mogę i zabrać ławkę, stojaki, etc),




Po treningu rozpalamy grilla, mieszamy szejki, robimy co dusza zapragnie

Czekam na Wasze sugestie, spostrzeżenia, pomysły
Zdaję sobie sprawę, że pogody nie da się zamówić, nie każdy da radę być itp, itd.
Stąd wcześniej daję znać- w razie umówienia terminu i braku pogody, można po prostu uderzyć na siłkę.

Temat otwarty, czas nas nie goni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Jestem na wielkie tak!
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
ciekawa możliwośc ,słonce ,pompa i jakas adekwatna miejscówka ,którą na pewno ktoś znajdzie i mozna robic trenng


Zmieniony przez - bodymass w dniu 2016-05-29 13:08:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
Chętnie skorzystam, sam mogę zabrać, kilka ekspertów gumowych, glock grupy, gripy glock, kółka gimnastyczne, na pewno znajdzie się jakiś drążek lub solidne drzewo na którym, można będzie powiesić zabawki dla dużych chłopców i dziewczynek :D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Chinczzyk- bardzo dobry pomysł, zapraszamy!
Szczególnie spodoba się Michałowi, z którym już parę razy ćwiczyliśmy- gimnastyk z krwi i kości!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
chinczzyk
Chętnie skorzystam, sam mogę zabrać, kilka ekspertów gumowych, gripy glock,grip ball,kółka gimnastyczne,Hend stendy na pewno znajdzie się jakiś drążek lub solidne drzewo na którym, można będzie powiesić zabawki dla dużych chłopców i dziewczynek i zobaczymy jak sobie radzicie trenując masą własnego ciała :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 95
To właśnie ja :D ten najmniejszy ale najbardziej opalony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
To ci konspirant!
Widzę, że odkopałeś konto sfd, a ja nie poznałem Cię w avku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Ha ha to możecie się poznać Chinczyk z Michałem
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
fajna inicjatywa, trzeba rozreklamować
Czawaj przygotuj i prześlij mi tekst zachęcający do wejścia w ten temat / wzięcia udziału w ustawce + jakieś fajne foto (może być to co wrzuciłeś do 1 posta) a wrzucę na fanpage sfd.pl , moze przyciagnie to paru nowych chetnych

EEwentualnie damy też na kafle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
dobra inicjatywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

27.05.2016 Gym Park Kraków - Więcej i mocniej :-D

Następny temat

Rybnik i okolice

WHEY premium