SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ustawka Treningowa SFD w F1 Fitness Opole - 26.11.2017 (nd) 12:00 !

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Już od jakiegoś czasu miałem w głowie pomysł zorganizowania Ustawki Treningowej w Opolu, mieście gdzie siedzibę ma SFD

W końcu mam konkrety, dzięki uprzejmości właściciela siłowni F1 Fitness Opole mamy okazję na wyjątkowy trening w super gronie, na jednej z największych siłowni w Opolu.

F1 Elite Fitness przekracza granice i wyznacza trendy w fitnessie. Znajdziesz go na mapie świata jako Oficjalny Ośrodek Treningowy Hammer Strength USA w Polsce. Hammer Strength to niekwestionowany król sprzęt siłowego.
Klub wyposażony jest również w najnowszej generacji sprzęt CARDIO ,który posiada tylko kilka klubów w Europie.
Po treningu dostępne jest luksusowe zaplecze sanitarne i relaks w strefie wypoczynku: pierwsza w Polsce sauna sucha z ozonowaniem, sauna na podczerwień, ściany solne z gwieździstym niebem i leżakami.
Obsługa trenerską, cafe bar i ekskluzywne wnętrza tworzą niezapomnianą, klubową atmosferę !



Termin: 26.11.2017 (niedziela) , godzina 12:00

Sam trening + cała otoczka pewnie też zajmie z 2,5-3h więc trzeba zagospodarować sobie trochę wolnego


Mam zapewnienie, że sam Prezes SFD - Mateo , wpadnie też na trening
Domyślam się, że nie będzie problemu z ogarnięciem fajnych supli do skosztowania, a także może już pojawią się nowe koszulki grupowe https://www.facebook.com/groups/1930328057252019/?fref=ts , które każdy otrzyma.

Oczywiście czekamy na zgłoszenia mężczyzn i kobiet, żeby było ciekawie! więc dziewczyny - nie wstydzić się

Ze swojej strony na pewno gwarantuje sporo fajnych zdjęć i jak zwykle jakieś video, tak jak miało to miejsce przy poprzednich spotkaniach.

Proszę wpisujcie się kto jest chętny na trening oraz jaka data (*już ustalona 26.11.2017, gdy temat był zakładany były inne do wyboru) , jak komuś pasuje każdy z terminów to niech też da znać , że tak własnie jest :)
Ilość miejsc póki co nie jest ograniczona, ale żeby nie było za tłoczno i dało się to wszystko ogarnąć myślę ,że 20-30 osób byłoby idealnie ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
taaa premia


ASNF - chyba nie ma, ale jest na grupie FB i prezentuje bardzo dobrą formę może i tutaj ma konto?


Kamil - dzięki, no i mam nadzieje,ze kiedyś w końcu zajrzysz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21392 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
Nie wiem jeszcze jak pociągi, ale może się uda pojechać do Łodzi, a tam już z Tobą albo Lasicanem do Opola. Pasuje mi każda niedziela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Nie ma problemu - ja z Łodzi spokojnie będę mógł zabrać 1-3 osoby, w zależności czy będę jechał sam czy może z Renią i Małym ale pewnie sam więc wtedy i 3 osoby na luzie, by nie było za ciasno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jestem na stówę. Prawdopodobnie +1 w wersji damskiej, więc proszę o jakieś kuse bluzeczki!


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-10-27 17:20:56
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393369
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
łaaaa, extra. W takim razie proponuję sobotę 18.11, bo niedziela to jednak większość będzie chciala szybciej zerwac, z racji pracy w poniedzialek itd. a przy sobocie zawsze można nieco dluzej posiedziec chociaż pewnie nie poszaleję bo jednak pon-pt mnie w domu nie ma. Jestem jednak na 99%, już piszę Markowi który był ze mną u Mariana :). Made my day Kuba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Przemo - z Wawu masz bezposrednie intercity do Opola jakbyś pociągiem się decydował, 3.10-3.20h i jestes na miejscu, a z PKP mogę odebrać jak będzie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267490
26 mam wolny weekend to może też uda się podbić

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
BzykuDG
Jestem na stówę. Prawdopodobnie +1 w wersji damskiej, więc proszę o jakieś kuse bluzeczki!



extra, coś na pewno ogarniemy jak już będzie wiadomo ile osób i jakiej płci , postaram się o to na pewno

Bzyku masz sporo Koleżanek to nie wstydź się i zapraszaj ;)

Możecie powklejać gdzieś linka do tematu u siebie w dziennikach czy nawet na FB, komuś podesłać - aby rozreklamować temat z góry dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Będę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan
BzykuDG
Jestem na stówę. Prawdopodobnie +1 w wersji damskiej, więc proszę o jakieś kuse bluzeczki!



Bzyku masz sporo Koleżanek to nie wstydź się i zapraszaj ;)



Nawet miejscowe
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

VIII Miedzynarodowa UstawkaTreningowa SFD-poza granicami kraju : Czechy,Liberec

WHEY premium