SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Urosnę?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Chrisuq
A co myślicie o rozciąganiu się na drążku? Daje coś? Czy pic na wodę?


jeśli w kwestii rzekomego urośnięcia to nic to nie da
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11091
Mam pytanie do autora.Czy twój brat wyglądał dojrzale jak?Czy miał owłosienie na klatce piersiowej?Miał brodę? W jakim wieku konkretnie wyprół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Szukasz korelacji między owłosieniem na twarzy czy klatce piersiowej a wzrostem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Brat wybił w górę z pół roku po 20 urodzinach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Co do owłosienia to nie wiem lekki zarost na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
Sam się nie mierz, idź do lekarza.
Ja wcześniej samemu miałem wymierzone 166, a dzisiaj higienistka tym metromierzem mi wymierzyła 167 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Kolosalna różnica . Pójdź do innej higienistki, czy lekarza to będzie 170 cm. Raz miałem taką różnicę w ciągu tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
Myślę, że nie zmierzyła na odp*****l bo znam ją i nie miała nic do roboty w tamtym momencie więc nie widzę powodu dla którego miałaby wymierzyć byle jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ahk002

Ja wcześniej samemu miałem wymierzone 166, a dzisiaj higienistka tym metromierzem mi wymierzyła 167 ;)


taka różnica może być spowodowana porą dnia , nad ranem może być ciut więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11091
Olsziq
Brat wybił w górę z pół roku po 20 urodzinach

Ile się wybił w górę centymetrów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w dolnym odcinku Kręgosłupa po Przysiadach

Następny temat

Bole Kolan

WHEY premium