SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Urosnę?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Chrisuq
A co myślicie o rozciąganiu się na drążku? Daje coś? Czy pic na wodę?


jeśli w kwestii rzekomego urośnięcia to nic to nie da
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Mam pytanie do autora.Czy twój brat wyglądał dojrzale jak?Czy miał owłosienie na klatce piersiowej?Miał brodę? W jakim wieku konkretnie wyprół.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Szukasz korelacji między owłosieniem na twarzy czy klatce piersiowej a wzrostem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Brat wybił w górę z pół roku po 20 urodzinach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8
Co do owłosienia to nie wiem lekki zarost na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
Sam się nie mierz, idź do lekarza.
Ja wcześniej samemu miałem wymierzone 166, a dzisiaj higienistka tym metromierzem mi wymierzyła 167 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Kolosalna różnica . Pójdź do innej higienistki, czy lekarza to będzie 170 cm. Raz miałem taką różnicę w ciągu tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
Myślę, że nie zmierzyła na odp*****l bo znam ją i nie miała nic do roboty w tamtym momencie więc nie widzę powodu dla którego miałaby wymierzyć byle jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ahk002

Ja wcześniej samemu miałem wymierzone 166, a dzisiaj higienistka tym metromierzem mi wymierzyła 167 ;)


taka różnica może być spowodowana porą dnia , nad ranem może być ciut więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 436 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11091
Olsziq
Brat wybił w górę z pół roku po 20 urodzinach

Ile się wybił w górę centymetrów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w dolnym odcinku Kręgosłupa po Przysiadach

Następny temat

Bole Kolan

WHEY premium