SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Urolog

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Mam we wtorek wizytę Urologa, bo zauważyłem od 2 tyg. że mam "kulke/guza" na prawym jądrze. To raczej nic wspólnego z saa nie ma, ale jądra mam mniejsze, bo hcg ostatnio brałem w październiku i to 9 paczek po 5000 jednostek. Lekarz najmłodszy nie jest ale to najlepszy spec w okolicy, więc może pytać o doping i tutaj pytanie czy mówić otwarcie, że rzadko z cyklu schodzę czy jedynie wymijająco powiedzieć, że kiedyś coś się próbowało, bo doświadczenia wiem, że lekarze jak słyszą o sterydach to całą winę obarczają je, nie skupiając się na innej przyczynie problemu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Lekarz zbada fizykalnie oraz od razu prześwietli usg i powie co to jest. Z towarem mów otwarcie, jednak dopiero po jego opinii bo faktycznie może się tylko skupić na saa. Choć guza/cyste niezwiązaną z towarem to raczej powinien odróżnić

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
masarnie
Lekarz najmłodszy nie jest ale to najlepszy spec w okolicy, więc może pytać o doping i tutaj pytanie czy mówić otwarcie, że rzadko z cyklu schodzę czy jedynie wymijająco powiedzieć, że kiedyś coś się próbowało, bo doświadczenia wiem, że lekarze jak słyszą o sterydach to całą winę obarczają je, nie skupiając się na innej przyczynie problemu.


generalnie nie ma co ukrywać informacji przed wizyta u specjalisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5116 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78304
Boli Cię to jajko?
Miałeś jakiś uraz?

Nie chce nic wrozyc wiadomo, ale mnie kiedyś jajo się obróciło względem własnej osi i fachowo nazywało się to "skręt przyczepka jądra".
Tego samego dnia mnie operowali.

Wracając : wszystko mów. Lekarza nie oszukasz, wiele mozesz mu pomóc.
Zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Nic nie boli, jest lekkie wzniesienie ale typowego guza nie ma. Wzrokowo widać ale to małe jest, między pachwiną a prawym jądrem. Jak dotykam to nie boli ale jak przycisnę mocniej to jest to wyczuwalne. Dzięki panowie, zobaczę co lekarz stwierdzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No to na jądrze czy pomiędzy, bo nie rozumiem tego ostatniego opisu, że pomiędzy..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No właśnie z ostatniego wynika jakby 'guz' nie był na samym jądrze, sprecyzuj to dokładniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5116 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78304
Też nie chce dalej wróżyć ale ja takie guzki mam często.
To węzły chłonne, im ciężej ćwiczę tym są częstsze i większe. Mijają same. Czasami jeden, czasami kilka. Raz po jednej stronie raz po drugiej.
Idź do pewności i powodzenia.
Zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
Znajduję się na jądrze ale zaraz obok jest miednica i uda, bo jest tak jakby z boku jądra ciężko to sprecyzować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czyli i tak trzeba wybrać się do lekarza co zresztą robisz, powiedz mu normalnie o SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Lekarz jak nic + badania, tutaj niczego nie zrobimy.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik na policzkach

Następny temat

Wysokość odszkodowania i jak dbać o ranę.

WHEY premium