SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Urolog

Wysłana -
Mam we wtorek wizytę Urologa, bo zauważyłem od 2 tyg. że mam "kulke/guza" na prawym jądrze. To raczej nic wspólnego z saa nie ma, ale jądra mam mniejsze, bo hcg ostatnio brałem w październiku i to 9 paczek po 5000 jednostek. Lekarz najmłodszy nie jest ale to najlepszy spec w okolicy, więc może pytać o doping i tutaj pytanie czy mówić otwarcie, że rzadko z cyklu schodzę czy jedynie wymijająco powiedzieć, że kiedyś coś się próbowało, bo doświadczenia wiem, że lekarze jak słyszą o sterydach to całą winę obarczają je, nie skupiając się na innej przyczynie problemu.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Lekarz zbada fizykalnie oraz od razu prześwietli usg i powie co to jest. Z towarem mów otwarcie, jednak dopiero po jego opinii bo faktycznie może się tylko skupić na saa. Choć guza/cyste niezwiązaną z towarem to raczej powinien odróżnić
Wysłana -
masarnie
Lekarz najmłodszy nie jest ale to najlepszy spec w okolicy, więc może pytać o doping i tutaj pytanie czy mówić otwarcie, że rzadko z cyklu schodzę czy jedynie wymijająco powiedzieć, że kiedyś coś się próbowało, bo doświadczenia wiem, że lekarze jak słyszą o sterydach to całą winę obarczają je, nie skupiając się na innej przyczynie problemu.

generalnie nie ma co ukrywać informacji przed wizyta u specjalisty
Wysłana -
Boli Cię to jajko?
Miałeś jakiś uraz?

Nie chce nic wrozyc wiadomo, ale mnie kiedyś jajo się obróciło względem własnej osi i fachowo nazywało się to "skręt przyczepka jądra".
Tego samego dnia mnie operowali.

Wracając : wszystko mów. Lekarza nie oszukasz, wiele mozesz mu pomóc.
Zdrowia.
Wysłana -
Nic nie boli, jest lekkie wzniesienie ale typowego guza nie ma. Wzrokowo widać ale to małe jest, między pachwiną a prawym jądrem. Jak dotykam to nie boli ale jak przycisnę mocniej to jest to wyczuwalne. Dzięki panowie, zobaczę co lekarz stwierdzi.
Wysłana -
No to na jądrze czy pomiędzy, bo nie rozumiem tego ostatniego opisu, że pomiędzy..?
Wysłana -
No właśnie z ostatniego wynika jakby 'guz' nie był na samym jądrze, sprecyzuj to dokładniej
Wysłana -
Też nie chce dalej wróżyć ale ja takie guzki mam często.
To węzły chłonne, im ciężej ćwiczę tym są częstsze i większe. Mijają same. Czasami jeden, czasami kilka. Raz po jednej stronie raz po drugiej.
Idź do pewności i powodzenia.
Zdrowia!
Wysłana -
Znajduję się na jądrze ale zaraz obok jest miednica i uda, bo jest tak jakby z boku jądra ciężko to sprecyzować.
Wysłana -
Czyli i tak trzeba wybrać się do lekarza co zresztą robisz, powiedz mu normalnie o SAA
Wysłana -
Lekarz jak nic + badania, tutaj niczego nie zrobimy.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź