SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Uroda szerokiej miednicy i niesforne biodra

Wysłana -
Wydaje mi się, że jak zredukujesz trochę to z tych bioder i ud poleci, bo u góry nie ma z czego i nie demonizowałabym zaraz, że spalisz mięśnie na rękach. Ćwicz całe ciało, żeby wzmacniać mięśnie i zrób ujemny bilans kaloryczny, żeby spalać tłuszcz.Każdy ma inną urodę i ten oporny tłuszcz w innym miejscu, ale jak organizm nie ma już innego tłuszczu do spalenia to weżmie się za te oporne miejsca.
Wysłana -
syrenka nori, właśnie na takiego posta czekałam, dzięki za wsparcie ! pozostaje mi teraz albo szukać trenera/ dietetyka albo zaryzykować i kombinować samodzielnie.
Mimo wszystko mogę podjąć śmiałą decyzję o tym że chcę być na redukcji ( troszkę absurdalnie to brzmi jak patrzę na swój brzuch xD )

Do tego powrót do klubu capoeira i wing chun będzie bardzo trudny dla mnie nie ze względu na techniki ale na kondycję której w ogóle nie mam, tu pojawia się pytanie, czy przy redukcji mogę też położyć nacisk na cardio i kondycję ?


Zmieniony przez - LadySpy w dniu 2017-05-22 09:14:21
Wysłana -
Lady, to nie redukcja jest Ci potrzebna. górę masz naprawde drobniutką, i kręcąc cardio i będąc na ujemnym bilansie kalorycznym jeszcze bardziej góra zaniknie. Celowałabym w bilans zerowy (równy zapotrzebowaniu) lub nawet lekko dodatni i nastawiła się na rekompozycje sylwetki (co niestety szybkim procesem nie jest i wymaga cierpliwości). Ktoś Ci już trafnie wsponiał na samej górze Twojego wątku - raczej trzeba by tutaj pracować nad dobudowaniem góry. Poza tym masz naprawdę fajną kobiecą sylwetkę.
Dopnij jako tako miskę i weź się za trening siłowy.
Wysłana -
No po redukcji to zostaną - skóra i kości i problem się pogłębi moim zdaniem. Raczej pracuj nad zbudowaniem troszkę muskulatury żeby wszechstronnie się rozwinąć.
Wysłana -
Nie ukrywam robię się zdezorientowana, jedni piszą redukcja, drudzy że nie. Myślę że redukcja jest czasochłonna i nie będę wyglądać za dobrze w czasie jej trwania ale mam wrażenie że to jedyna opcja by raz na zawsze pozbyć się problemu.


Zmieniony przez - LadySpy w dniu 2017-05-24 16:54:01
Wysłana -
Mętliku mieć nie powinnaś bo - jak wspomniano Ci kilkakrotnie, redukcja nie jest Ci potrzebna i to nie ona jest rozwiązaniem tutaj, bo redukować nie ma z czego. Of kors zrobisz jak uważasz za stosowne.


Zmieniony przez - Padme w dniu 2017-05-24 17:45:08
Wysłana -
Szczerze? Skoro wiesz, że na sylwetkę wpływ miała antykoncepcja hormonalna to rozwiazanie jest proste.. Zmiana metody antykoncepcji.. Pigułki "oszukują" organizm, który myśli, że jest w permanentnej ciaży i gromadzi zapasy na ten okres - bardzo często w okolicach bioder, pośladków i ud. I u Ciebie to tak wygląda.. Generalnie atosowanie pigułek może znaczaco utrudnic, bądz uniemożliwić uzyskanie niskiego bf. I jest prawdopodobieństwo, ze możesz się zagłodzić, a dól ciała zostanie jaki jest.
Wysłana -
Użytkowniku deja vu,tak reaguje organizm niezależnie w jakiej formie jest stosowana ta antykoncepcja ? ja stosuję plastry i to była i jest jedyne co mi odpowiada i co akceptuję.
Dobra jak już sobie wyjaśniliśmy że nie redukcja to ...no właśnie co, chcę wrócić do sztuk walk i by tego dokonać muszę mieć kondycję, a nie ukrywam ..bieganie jest formą aktywności która mnie zniechęca do czegokolwiek, tak samo z bieganiem. Myślę że jedyną opcją ogarnięcia kardio jest rower z którym się mogę nie rozstawać, a w końcu w tym wszystkim chodzi o to by czerpać ze sportu przyjemność !!
Wysłana -
LadySpy – sama odstawiłam antykoncepcje hormonalna kilka m-cy temu. Tez mam spoooore bioderka – po pozbyciu się tabletek cm ruszyły w dol. Ale najlepsza jest poprawa ogólnego samopoczucia psychicznego. Warto rozważyć.
(Ważąc kiedyś ok 62-64 kg nadal miałam ok 102 w biodrach, podobnie do Ciebie)

Postaw na rekompozycje tak jak mówią Night, Padme i DejaVu (trudno o lepszych ekspertow!). Mogę się założyć ze przy porządnym treningu i misce dol tez w pewnym momencie spadnie i proporcje się wyrównają.

Sztuki walki są super. Czy potrzebujesz godzin cardio do tego? Chyba nie
Wysłana -
Mechanizm działania antykoncepcji hormonalnej jest taki sam, niezależnie od drogi podania hormonów, z tym że formy inne niż dosutne są korzystniejsze dla wątroby http://www.sfd.pl/Antykoncepcja_hormonalna_a_redukcja-t914325.html Tu się toczy ła dyskusja nt. antykoncepcji.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź