SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uroda szerokiej miednicy i niesforne biodra

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
WIEK: 21
STAŻ TRENINGOWY: 3,5 roku sztuk walki parę lat przerwy, powrót do sztuk walki w zeszłym roku od września przerwałam w maju i trenowałam nieregularnie

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 60
WZROST: 173
OBWÓD RAMIENIA: 25
OBWÓD ŁYDKI: 34
OBWÓD UDA: 64
OBWÓD BIODER: 105
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 80
OBWÓD TALI :69
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 74

****CEL*************************************************
Redukcja bioder i poprawa ich wyglądu ,poprawa wyglądu pośladków ,poprawa wydolności i kondycji

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: nie
PRZEBYTE KONTUZJE: kostka, odzywa się przy przeciążeniach
WADY POSTAWY: garbienie się, pochylona postawa
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: trądzik
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? tak
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: nie
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO) bezglutenową 1 miesiąc

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE - nieregularne,lekkie domowe obiady(dużo kaszy gryczanej, kalafiora,makaronów) fast food
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? waga wacha sięskrajnie od 56-60 nie spada poniżej 56

****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE

****TRENING**********************************

JAK WYGLĄDA TWÓJ OBECNY TRENING - Nieregularne biegi po 7 km ,mniej więcej co 3 tyg








Hej dziewczyny, czy znacie ćwiczenia na wymodelowanie bioder i pośladków ? czy jest to w moim wypadku w ogóle możliwe ?
Bardzo dużą zmianę na negatyw zauważyłam przy stosowaniu antykoncepcji, mam bardzo plastyczne ciało łatwo poddające się treningowi, ale niestety siedzący tryb życia sprawił że tak wyglądam.
Najbardziej zależy mi na wymodelowaniu tej części między miednicą a biodrami( ostatnie zdjęcie) prawdopodobnie kiedy zmniejszą się biodra i pupa to nie będzie to tak widoczne, najgorsze jest to że mam taką budowę która może mi to uniemożliwić ;<
Help







Zmieniony przez - LadySpy w dniu 2015-11-11 23:15:28

Zmieniony przez - LadySpy w dniu 2015-11-11 23:30:57

Zmieniony przez - LadySpy w dniu 2015-11-11 23:32:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Mechanizm działania antykoncepcji hormonalnej jest taki sam, niezależnie od drogi podania hormonów, z tym że formy inne niż dosutne są korzystniejsze dla wątroby https://www.sfd.pl/Antykoncepcja_hormonalna_a_redukcja-t914325.html Tu się toczy ła dyskusja nt. antykoncepcji.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Posiadasz resztę ciała?

Nieregularne odżywianie, zły dobór jakościowy produktów, hormony, siedzący tryb życia -> sama sobie odpowiedziałaś co należało by zmienić.
jakiego rodzaju pomocy oczekujesz?
1

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
Posiadam resztę ale o tej porze nie mam możliwości zrobienia zdjęcia, a chwilowo mój priorytet to biodra i postawa ciała.

No tak priorytet to wykluczenie fast foodów,
z hormonami nie wiem co zrobić chodzę do lekarza i prywatnie i na nfz i jak widać nikt mi nie dobrał odpowiednio środków ..chyba że nie ma takich po których organizm nie trzyma wody i nie tyje bo nie ukrywam ale w czasie miesiączki (dni bez plastra z antykoncepcją ) cała woda ze mnie schodzi i wyglądam inaczej ,przynajmniej przemianę materii mam szybką, dopiero od paru miesięcy pierwszy raz w życiu na moim brzuchu pojawił się tłuszcz ( prędzej otłuszczają mi się boczki)

Jutro umieszczę zdjęcia całej sylwetki bo w tym wieku nie mogę zaniedbać postawy ciała mając świadomość tego że mam siedzącą pracę (dodatkowo bardzo się garbię ,dwóch ortopedów mnie widziało i odesłało z kwitkiem)


Zmieniony przez - LadySpy w dniu 2015-11-11 23:50:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jeżeli wiesz, że jedną z głównych przyczyn są hormony, to je odstaw.
Masz problemy z postawą – zacznij ćwiczyć CAŁE ciało i obowiązkowo wybierz się do dobrego fizjoterapeuty. Do tego z pewnością należy popracować nad odżywianiem się.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz bardzo kobiecą figurę :D jeszcze trochę mięśni i będzie bosko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
W temacie antykoncepcji:
https://www.sfd.pl/Antykoncepcja_hormonalna_a_redukcja-t914325.html

Coś o typach figur:
https://www.sfd.pl/[ART]_Typy_sylwetek_kobiecych-t667056.html.

Z tego co widać to jesteś gruszką.
Redukcja - jakakolwiek by nie była - i tak najpierw zje Ci górę. Jak nie dobudujesz góry to dysproporcje będą nadal - i to nawet bardziej widoczne.
U Ciebie redukcja i owszem - ale dla mnie to priorytetem i tak góra będzie, bo inaczej zniknie całkiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
Corum Muszę znaleźć równowagę by nie wyglądać śmiesznie i nie spalić resztki mięśni w ramionach, niestety nikt nie wymyślił żadnej magicznej metody jednoczesnej redukcji niektórych partii przy rzeźbieniu reszty, chociaż w moim wypadku na górze nie ma co rzeźbić :<
Pozostaje tylko redukcja ud.Pozbycie się cellulitu wodnego i wprowadzenie nowych, lepszych nawyków żywieniowych, i co najtrudniejsze powrót do sztuk walki.

Offtopem powiem tak, może lepiej zrezygnować z redukcji, ujędrnić ciało pozbywając się cellulitu ( nie jestem pewna czy to tak działa ) i zapisać się na twerk czy inny dancehall ( miałam okazję być na warsztatach i z tego co widziałam wiele dziewczyn dałoby wiele za tak masywne pośladki ;) )

Wracając do typu mojej sylwetki ,,gruszki" czy na prawdę żadne starania nie odchudzą moich ud by wcisnąć się w mniejszy rozmiar ? I pozostaje mi wyłącznie pilnowanie by nie było dysproporcji ? nie ukrywam gubię się w natłoku informacji .Nie ukrywam w moim przypadku określenie celu treningowego jest bardzo trudne, a najbardziej ze wszystkiego to chciałabym wrócić do sztuk walki do których trzeba mi kondycji, idealnie gdybym zgubiła przy tym trochę z pupy.

Nie ukrywam dyskomfort psychiczny jaki wywierają niektóre bliskie osoby z powodu tych ud jest straszny, nie rozumiem jak tak można tym bardziej że ..jestem szczupła ! Nie wspomnę o tym co się działo na innych forach, próby udowodnienia mi że to ,,violin deformity" którego nie mam itp .Najwięcej stresu jest przy wyborze stroju kąpielowego czy krótkich spodenek, a tu cellulit, a tu się wylewa, nie wspomnę o tym jak wszystko to wygląda jak siądę.

zdjęcia mogę dodać tylko tu bo przy próbie edycji głównego posta wyskakuje błąd serwera ;<

Co do wady postawy
RTG wykazało zniesienie fizjologicznej lordozy kręgosłupa szyjnego bez zmian w trzonach i tarczach międzykręgowych, brzmi to jak ostatni dzwonek do zrobienia czegoś, mam skierowanie do fizjoterapeuty, nigdzie nie wspomniałam też że mam krzywą miednicę ale to w niczym mi nie przeszkadza jak na razie, leczę się też ortodontycznie ( tak 4 zatrzymane ósemki mogą mieć wpływ na moje ogólne osłabienie )

























Zmieniony przez - LadySpy w dniu 2017-05-20 14:11:00

Zmieniony przez - LadySpy w dniu 2017-05-20 14:15:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1063 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18088
Faktycznie dość specyficzna figura Jedynie mogę pocieszyć,że na świecie nie ma idealnych osób No może są w necie w wyniku działania obróbek techniczny



Zmieniony przez - nosek19 w dniu 2017-05-20 14:25:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 182
Jakieś rady ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
zawsze będziesz miała szerokie biodra, ja też jestem gruszką a do tego mam krótkie i masywne nogi, ty masz długie i szczupłe, to naprawdę duży plus, wydaje mi się że powinnaś ćwiczyć całe ciało, aby je wyrzeźbić ale nie będziesz miała małych, wąskich bioderek, musisz to zaakceptować, tak jak ja zrozumiałam że żadne ćwiczenia i diety nie naciągną mi nóg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA MIESNIOWA - NOGI TYŁEK (PUPA)

Następny temat

+5kg w miesiąc :( pomocy!

WHEY premium