SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Urlop a trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Sprawa jest taka ze w tym tygodniu zaczęłam ciag dalszy redukcji od zerowego bilansu 3x fbw i 3x w dnt cardio interwaly z dieta 2700kcal. W sobote wyjezdzam na 4 dni na urlop. Silownie pewnie odpuszcze lecz jak z podaza diety. Napewno chce pobiegac codziennie po 30-40 minm lecz kcal nie wiem ile dac bo w koncu nie bede mial wysiłku takiego jak w domu. Czy wrzucenie 2500kcal bedzie ok?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz podbić kcal z miejsca i powrócić do treningów lub zrobić sobie wolne do końca tygodnia. Twoja decyzja ale osobiście wybrałbym opcje pierwszą, bo przerwa dłuższa niż tyg przyczynia się do regresu formy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
ja bym nic nie zmieniał, samo dorzucenie biegani sporo da , a 4 dni urlopu to czas który powinieneś wykorzystać na naładaowanie akumulatorów na dalszą redukcję, a nie przejmować się detalami , nic się nie stanie przez ten okres co przeszkodzi w redukcji - no chyba ,ze poleciałbyś grubo z żarciem + %% przez cały ten okres, jezeli nie ma tego w planach - to jedź, regeneruj, odpoczywaj i zobaczysz tego pozytywne skutki po powrocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1305
Zgodzę się z Banan :) 4 dni przerwy może dobrze zrobić, tylko warto się nie objadać, a w miarę możliwości zdrowo się odżywiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1305
A tak w sumie to co znaczy, że zaczęłaś dalszy ciąg redukcji? To od jak dawna ją prowadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Jakies ryze pierś sie uda zjeść na pewno. Nie mowie ze bede jadl hamburgery bo tak nie chce mimo ze pod namiotem warunki jedzeniowe gorsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1305
Pod namiot polecam maszynkę indukcyjną :D. Super szybko się na niej gotuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
takie 4 dni offa mogą przynieść z reguły więcej korzyści niż strat, zobaczysz o czym mówię jak wrócisz z tego mini urlopu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Redukcję od kwietnia mam. Zacząłem od zbyt duzego spadku kcal z czego po 3 miesiącach nie było juz efektów. Większości dlatego ze nie ogarnialem tematu redukcji jeszcze. Byłem 10-13 dni na zwiększonej podazy kcal i ten tydzien wszedlem na zerowy i dalem interwaly. Chce z tygodnia na tydzien schodzic o 150 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Mogłeś tą przerwę od redu przesunąć na wyjazd. Ale zrobiłbym tak jak Banan mówi. Przypilnować michy, wrzucić jakąś aktywność i będzie dobrze

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Dowiedziałem sie dzisiaj takze... Pewnie wyjdzie i tak ze lepiej bedzie pojsc zjeść jakiegos hamburgera czy kurczaka niz zupki chinskie bo raczej 5 posilkow w zdrowych wegli tluszczy i bialka nie przypilnuje w zyciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
dalej nie zrozumiałeś mojego przesłania , daj sobie na luz te 4 dni , a jeszcze podziękujesz
jedziesz na jakiś urlop, a będziesz myslał o tym czy sie zmieściłeś w makro czy go czasem nie przekroczyłeś?
nie ma co - super rest

jak już masz na tym punkcie bzika, po prostu staraj się jeść optymalnie, ewentualnie weź ze sobą trochę odżywki białkowej na krytyczne sytuacje i wyluzuj głowę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skutki ominięcia treningu

Następny temat

Trening dla chudego

WHEY premium