SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Uprawianie sportu z implantem słuchowym

Wysłana -
Witam wszystkich,
zastanawiam się czy może jest na forum ktoś z wszczepionymi implantami słuchowymi i chce się podzielić jak się z nimi uprawia sport. Mam głęboki niedosłuch i oczekuje mnie operacja wszczepu. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć więcej na ten temat. Jest możliwość pływanie z implantem lub robienia sportów ekstremalnych? Może być ze implant się uszkodzi lub wypadnie przy jakiś czynnościach?
Ucieszyłbym się z każdego doświadczenie które zemną podzielicie :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie wiem czy taką osobę znajdziesz na forum, może i jest, na forum są tysiące użytkowników ale czy akurat ten jeden zobaczy ten temat.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-01-01 10:37:29
Wysłana -
Inna sprawa że to trzeba się pytać bezpośrednio lekarza prowadzącego bo mimo podobnego zabiegu zalecenia mogą być inne.
Wysłana -
Dziękuję serdecznie za wasze odpowiedzi, może jednak jeszcze ktoś się znajdzie z podymnym problemem...Wiem oczywiście ze najlepiej jest zapytać lekarza i każdy implant jak i użytkownik jest indywidualny. Mimo tego fajnie by było poczytać o opiniach innych ludzi z tym samym problemem i się dowiedzieć jak im się żyje z implantami...
Wysłana -
Oczywiście wiadomo że to zawsze opinia osoby z podobnym doświadczeniem natomiast jest to tak rzadko występujące żeby był implant , trening siłowy i użytkownik forum co zajrzy w ten temat ale może się trafi
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź