SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Upadek z drążka i uraz.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1175
Witam, w grudniu podczas podciągania na drążku ześlizgnąłem się przypadkiem i upadłem na proste nogi wygięty plecami do tyłu i w lewo, nastąpił silny ucisk i ból w lewym dolnym odcinku pleców. Ból utrzymuje się do dziś podczas dłuższego siedzenia, dźwigania lekkich przedmiotów, stania z zakupami, o piłce nożnej i ćwiczeniu na siłowni mogę zapomnieć. Byłem już u kilku lekarzy, zrobiłem rentgen, który zamieszczam w załączniku, niestety według nich nic tam nie ma, jedyne co to mam proste plecy ( jeden nawet powiedział że z moim kręgosłupem nie mogę w ogóle ćwiczyć na siłowni i że mam jakiś konflikt szyjkowo-obrąbkowy, który nie pozwala mi zginać kolan bardziej niż na 90 stopni do ciała). Jestem już po dwóch seriach rehabilitacji i nie ma żadnej poprawy. Byłem na masażach, na którym miałem zostać "nastawiony", ponieważ pewien lekarz stwierdził że to może być wybite biodro, jednakże i one nic nie dały. Mija już pół roku i kończą się środki na lekarzy, a żaden i tak nie umiał zdiagnozować problemu, dlatego zwracam się na forum, być może ktoś ma jakiś dobry pomysł co z tą sprawą zrobić.I czy to prawda, że nie powinienem ćwiczyć siłowo? Czy zna ktoś może jakiegoś dobrego specjalistę w okolicach Częstochowy lub w mieście niedaleko? Z góry dziękuje za poświęcenie chwili czasu.








Zmieniony przez - hardcor1212 w dniu 2017-06-14 19:19:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Witam mogę podać namiary na dwóch świetnych terapeutów w Częstochowie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uszkodzenie obrabka barku

Wiecej