SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Undestor

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie w kwestii Udesroru. Jest to poch.estrowa testosteronu, która jako jesyna wchłania się z p.pokarmowego do układu chłonnego i omija w ten sposób wątrobę. Dawka lecznicza wynosi 2x 80mg (tabl po 40mg). Czy ktoś miał doświadczenia z tym środkiem i jakich dawek urzywał. Pytanie zadaję z czystej ciekawości. Bo korzyści z testosteronów podawanych parenteralnie (np: domięśniowo) są niekwestionowane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja to biore zaczolem od 2 a jestem na 4
daje male efekty ale jest dobry do podtrzymania maski juz zrobionej

"Świat jest za duży aby być małym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Z tego co wiem kicha. Lepszym testosteronem w tabletkach
jest podobno halotestin w tabletkach 5mg.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za odpowiedzi. Może ktoś jeszcze chciałby coś dodać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 189
Jest to środek ze względu na szybkie wydalanie (z moczem)stosowany przed samymi zawodami.Podobno na kilka dni po użyciu jest nie do wykrycia.Wspomniany wyżej Halotestin jest Fluoxymestronem i nie stosuje się go zamiennie z teściem Undeconate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iperyt, a w jakiej dawce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze cos dokladniej bo wlasnie mam cos takiego i chcialbym sie dowiedziec cos o tym.Mam z firmy Organon. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Undestor nie jest zbyt dobrym środkiem do budowania solidnej masy, za to nadaje twardość i suchy, zdefiniowany wygląd. Nie polecam na cykl złożony z samego Undestoru, lepsze byłoby połączenie go z jakimś innym specyfikiem.
Jednak jeżeli ktoś chce zrobić sobie cykl to musi kupić ok. 3 opakowania tego specyfiku. Dawkowanie piramidalnie od 2 kapsułek dziennie do 8(w zależności od wagi i doświadczenia treningowego). Dobry także na zakończenie cylu na masę ponieważ utwardza ją. Jeżeli mógłbym go porównać do innych sterydów to najbliższy jest tu Winstrol chociaż po Winstrolu rośnie zdecydowanie większa siła. To by było na tyle, jeżeli jeszcze coś to jestem do dyspozycji. Nara

bigflex
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze arkady
W profilu napisałes ze masz 30 lat??!!!?!?1/!/1
Jak to prawda , to chłopie bawisz się w Undestor????//
To jest przecież g****!!!1!!!!!!!!
Jak masz tyle lat to weż zesz chlopie walnij sobie pożądny cykl na masę proponuję Deca+Proponicum+Metanabol,
chyba ze to twój pierwszy będzie cykl to weż samą dece.
A nie jakiś tam unde-cośtam!!!!!!!!!!
Wiesz co trochę Ci nie wieze ze masz te 30lat , masz za male wymiary jak na ten wiek. jak masz jakies 18 to pod żadnym pozorem nie bierz tego Unde-cośtam bo sie zahamujesz we wzroscie i to juz po jednym opakowaniu. Nie bądz głupi
ty i tak masz 164!!!!!

Moja rada taka nie bierz tego świńsrwa!!!! o.....

NARA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grabarz dzięki za zainteresowanie. Rzeczywiście nie jestem największy jak na swoje lata. Ale też w kulturystykę zacząłem się bawić dopiero przed 5 laty. Wiesz tak dla zdrowia bo mnie plecy napie*****y w pracy od stania 12h przy stole. Ważyłem wtedy 58 kg, w bicepsie miałem 29cm!! i wyciskałem prawie 45kg na płaskiej ławce. Jestem mimo wszystko bardzo zadowolony z moich (może dla Cieie miernych) wymiarów, ale to wszysto zrobione na czysto!!!. I z tego jestem dumny. ROZUMIESZ 5lat na siłowni bez SAA. Znasz może kogoś takiego?
A co do Undestoru to pytanie było przysługą dla kogoś kto chciał wiedzieć coś o pozamedycznym jego zastosowniu, a nie korzysta z internetu (Są jeszcze tacy ludzie. Uwierzyłbyś?)

PS.Dla mnie cykl jaki zaproponowałeś nie byłby najszczęśliwszy. Jeśli już to Deca+Prolongat.+b.mało mety (lub wcale). Ponieważ mam zespół Gilberta (wrodzona ch.wątroby- coś w rodzaju stanu podżółtaczkowego).Dlatego metka jest dla mnie be!!!. A dla takich staruszków jak ja prolongat jest lepszy niż propionat. Jeszcze by mi się mózg zlasował jakbym zaczął myśleć jajami, a żona podejżewała o niewierność.
Ale dzięki za zainteresowanie



Zmieniony przez - ARKADY w dniu 2001-12-05 19:48:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arkady ja pakowalem 12 lat bez koksu i powiem ci, ze warto bylo zaczekac, oj warto.

Moderator działu Suplementacja
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recepty poraz...

Następny temat

Koniec z Omka!

Wiecej