sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Underek - coraz dalej do mety

Wysłana -
Cześć!

To nie będzie typowy dziennik o samym crossficie(?) a raczej o moich zmaganiach z CrossFit Endurance. Poniżej kilka podstawowych informacji. O planach/celach na przyszły rok napiszę jutro. Jeśli na tym etapie są pytania zapraszam!

Wzrost: 175 com
Waga: 73 kg
Wymiarów nie znam
PR "siłowych" nie znam bo nie sprawdzałem, te najważniejsze poniżej:

Półmaraton 1:42:50
10 km. 44:53
5 km. 20:54 trasa bez atestu

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witamy w dziale !

Fajnie, że dołączyłeś do teamu. Każda aktywna persona jest tutaj mile widziana.
Powodzenia !
Wysłana -
Fajnie popatrzeć na ludzi, którzy lecą podobnym systemem :)
też lecę CF Endurance (dostosowanym do swoich celów). Będę zaglądał!
Wysłana -
Powodzenia
Wysłana -
Witaj w dziale ! Rośniemy w siłę !
Wysłana -
Plan jest taki!
Zdobyć koronę półmaratonów ( 5 z listy 10 półmaratonów ) oraz herb półmaratonów ( 6 dowolnych półmaratonów ) O ile półmaratony już biegałem i jestem zadowolony z poprawy czasów to wielką zagadką jest maraton. Pierwszy planuję na 1 maja, nie wiem czy w tym roku będzie kolejny ze względu na ilość półmaratonów ale wszystko jest otwarte.

Poniżej plan podstawowy na przygotowanie do maratonu. Podstawowy ponieważ zrezygnuję z kliku akcentów biegowych na rzecz Crossfitu ( myślę że do końca przyszłego tygodnia zamieszczę tutaj gotowe dzieło). Plan minimum to złamać 4:00 ale każda minuta bliżej 3:30 jest mile widziana.

@FighterX: plany endurance układasz sam czy bierzesz z jakiejś strony?

Zmieniony przez - Underekk w dniu 2016-12-29 13:22:34
Wysłana -
I jak tam idą treningi ?
Wysłana -
Aktualnie trwa ładowanie baterii.

W środę planuję lekki rozruch po sylwestrowych spacerach po plaży ( około 13 km. dziennie ). Potrzebowałem też czasu aby pozbyć się stanu zapalnego w łydce.

Muszę też zbudować bazę WODów.

Zmieniony przez - Underekk w dniu 2017-01-02 21:37:29
Wysłana -
To tak, wczoraj maszyna ruszyła pierwszy trening 6,5 km biegu na bieżni - straszna męczarnia głownie psychiczna ze względu na monotonię. Tempo stałe dla 5 km 5,27 wysokość 0,5 później 4,17 i wysokość 2,5. Szczerze lepiej mi się biega szybciej niż nabija kilometry równym tempem zwłaszcza na bieżni. Kilka minut przerwy i WOD 21 Swing 21 Kettlebell Snatch 400 m. biegu ( wysokość 2 ) 3 rundy. Tutaj niestety poległa logistyka na siłowni. Bieżnie i kettle dość daleko i ludzi pełno - sezon ;)

Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę dodać wykresy z Polar M400.

Ogólnie nie jestem zadowolony z tego treningu choroba nadal daje się we znaki, nogi chcą a płuca nie dają rady.

Zmieniony przez - Underekk w dniu 2017-01-05 19:59:35
Wysłana -
Jak jesteś chory nie warto ćwiczyć. Mam "problem" z sercem przez to, że ćwiczyłem jak byłem chory, dlatego nauczyłem się, że w trakcie choroby lepiej się wyleczyć, a później wrócić do treningów. W trakcie choroby ani solidnie nie poćwiczysz ani się nie wyleczysz.
Wysłana -
Underekk
Plan jest taki!
Zdobyć koronę półmaratonów ( 5 z listy 10 półmaratonów ) oraz herb półmaratonów ( 6 dowolnych półmaratonów ) O ile półmaratony już biegałem i jestem zadowolony z poprawy czasów to wielką zagadką jest maraton. Pierwszy planuję na 1 maja, nie wiem czy w tym roku będzie kolejny ze względu na ilość półmaratonów ale wszystko jest otwarte.

Poniżej plan podstawowy na przygotowanie do maratonu. Podstawowy ponieważ zrezygnuję z kliku akcentów biegowych na rzecz Crossfitu ( myślę że do końca przyszłego tygodnia zamieszczę tutaj gotowe dzieło). Plan minimum to złamać 4:00 ale każda minuta bliżej 3:30 jest mile widziana.

@FighterX: plany endurance układasz sam czy bierzesz z jakiejś strony?

Zmieniony przez - Underekk w dniu 2016-12-29 13:22:34

Plany sam programuję, niedługo ruszam ze stroną na której będą dostępne. Dodatkowo chcę zakupić abonament na PSE Pro ze względu na nowe metody rozgrzewki - oddychanie.
Strona 1 z 19
Dodaj odpowiedź