sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

Dodaj odpowiedź

Underek - coraz dalej do mety

Wysłana -
Przyszła pora na małe podsumowane samego półmaratonu.

Dojazd i organizacja przed biegiem na wysokim poziomie. Wszystkie informacje opisane na stronie i w informatorze. Przyczepić się można do braku dodatkowej komunikacji na teren imprezy. Przypominam że była sobota i komunikacja jest okrojona. Dodatkowy mankament to oznakowanie stref. Na mapce wszystko było ładnie i pęknie ale w rzeczywistości jak ktoś się nie ustawił na godzinę przed startem w odpowiednie strefie to małych tabliczek mógł później szukać z latarką .
Trasa jak zawsze szybka i płaska mimo 2 mostów i jednej estakady niemożna narzekać może sam początek odrobinę za wąski ale wystarczy poczekać kilka sekund przy starcie grupy i jest miejsce. Mi osobiście przeszkadzały krótkie stoły z wodą. Sama końcówka czyli stadion i nieszczęsna kostka na łuku. Po dwóch dnach deszczu piasek był bardzo mokry a kostka śliska. Nie wiem czy ktoś się wywrócił ale było ryzyko.
I na sam koniec powrót. Wracałem więcej niż biegłem komunikacja dodatkowa startowała dopiero około 3 h. od startu. Niby były informacje o której i z jakich ulic co miało jechać ale rzeczywistość okazywała się inna.

Impreza decydowanie godna polecenia zwłaszcza że to jeden z niewielu biegów nocą i obfitym pakietem Warto dodać że imprezie towarzyszy tematyka przewodnia. W tym roku była to muzyka filmowa z punktami na trasie plus ciekawe instalacje świetlne. Jeśli ktoś chce zwiedzać i biegać może wystartować w grupie turystycznej gdzie biegacz przewodnik opowiada o trasie czy historii miasta.
Dodatkowo można spotkać mnie
Wysłana -
Fajna relacja, może za rok się skuszę na bieg.
Wysłana -
AMYD
Fajna relacja, może za rok się skuszę na bieg.


Zdecydowanie poleca!

Warto wspomnieć że bieg jest liczony do korony półmaratonów.
Wysłana -
Wczorajszy trening - pierwszy od półmaratonu: http://imgur.com/a/uuPk4 

Lekka sesja na rowerze stacjonarnym. Nogi już zregenerowane ( nawet strzałkowy nie ciągnie ) w piątek planuję mocniejszą sesję a w niedzielę lokalne zawody na 5 km. po lesie.
Postaram się wrzucić jakąś relację ;_)
Strona 19 z 19
Dodaj odpowiedź