SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Underek - coraz dalej do mety

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 96526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Cześć!

To nie będzie typowy dziennik o samym crossficie(?) a raczej o moich zmaganiach z CrossFit Endurance. Poniżej kilka podstawowych informacji. O planach/celach na przyszły rok napiszę jutro. Jeśli na tym etapie są pytania zapraszam!

Wiek: 25
Wzrost: 175 com
Waga: 73 kg
Wymiarów nie znam
PR "siłowych" nie znam bo nie sprawdzałem, te najważniejsze poniżej:

Półmaraton 1:42:50
10 km. 44:53
5 km. 20:54 trasa bez atestu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witamy w dziale !

Fajnie, że dołączyłeś do teamu. Każda aktywna persona jest tutaj mile widziana.
Powodzenia !

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Fajnie popatrzeć na ludzi, którzy lecą podobnym systemem :)
też lecę CF Endurance (dostosowanym do swoich celów). Będę zaglądał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6494 Napisanych postów 62288 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777513
Powodzenia

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Witaj w dziale ! Rośniemy w siłę !

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Plan jest taki!
Zdobyć koronę półmaratonów ( 5 z listy 10 półmaratonów ) oraz herb półmaratonów ( 6 dowolnych półmaratonów ) O ile półmaratony już biegałem i jestem zadowolony z poprawy czasów to wielką zagadką jest maraton. Pierwszy planuję na 1 maja, nie wiem czy w tym roku będzie kolejny ze względu na ilość półmaratonów ale wszystko jest otwarte.

Poniżej plan podstawowy na przygotowanie do maratonu. Podstawowy ponieważ zrezygnuję z kliku akcentów biegowych na rzecz Crossfitu ( myślę że do końca przyszłego tygodnia zamieszczę tutaj gotowe dzieło). Plan minimum to złamać 4:00 ale każda minuta bliżej 3:30 jest mile widziana.



@FighterX: plany endurance układasz sam czy bierzesz z jakiejś strony?




Zmieniony przez - Underekk w dniu 2016-12-29 13:22:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
I jak tam idą treningi ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
Aktualnie trwa ładowanie baterii.

W środę planuję lekki rozruch po sylwestrowych spacerach po plaży ( około 13 km. dziennie ). Potrzebowałem też czasu aby pozbyć się stanu zapalnego w łydce.

Muszę też zbudować bazę WODów.



Zmieniony przez - Underekk w dniu 2017-01-02 21:37:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 223 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84763
To tak, wczoraj maszyna ruszyła pierwszy trening 6,5 km biegu na bieżni - straszna męczarnia głownie psychiczna ze względu na monotonię. Tempo stałe dla 5 km 5,27 wysokość 0,5 później 4,17 i wysokość 2,5. Szczerze lepiej mi się biega szybciej niż nabija kilometry równym tempem zwłaszcza na bieżni. Kilka minut przerwy i WOD 21 Swing 21 Kettlebell Snatch 400 m. biegu ( wysokość 2 ) 3 rundy. Tutaj niestety poległa logistyka na siłowni. Bieżnie i kettle dość daleko i ludzi pełno - sezon ;)

Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę dodać wykresy z Polar M400.

Ogólnie nie jestem zadowolony z tego treningu choroba nadal daje się we znaki, nogi chcą a płuca nie dają rady.


Zmieniony przez - Underekk w dniu 2017-01-05 19:59:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Jak jesteś chory nie warto ćwiczyć. Mam "problem" z sercem przez to, że ćwiczyłem jak byłem chory, dlatego nauczyłem się, że w trakcie choroby lepiej się wyleczyć, a później wrócić do treningów. W trakcie choroby ani solidnie nie poćwiczysz ani się nie wyleczysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Underekk
Plan jest taki!
Zdobyć koronę półmaratonów ( 5 z listy 10 półmaratonów ) oraz herb półmaratonów ( 6 dowolnych półmaratonów ) O ile półmaratony już biegałem i jestem zadowolony z poprawy czasów to wielką zagadką jest maraton. Pierwszy planuję na 1 maja, nie wiem czy w tym roku będzie kolejny ze względu na ilość półmaratonów ale wszystko jest otwarte.

Poniżej plan podstawowy na przygotowanie do maratonu. Podstawowy ponieważ zrezygnuję z kliku akcentów biegowych na rzecz Crossfitu ( myślę że do końca przyszłego tygodnia zamieszczę tutaj gotowe dzieło). Plan minimum to złamać 4:00 ale każda minuta bliżej 3:30 jest mile widziana.



@FighterX: plany endurance układasz sam czy bierzesz z jakiejś strony?





Zmieniony przez - Underekk w dniu 2016-12-29 13:22:34



Plany sam programuję, niedługo ruszam ze stroną na której będą dostępne. Dodatkowo chcę zakupić abonament na PSE Pro ze względu na nowe metody rozgrzewki - oddychanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wioslarz

Następny temat

Dziennik treningowy - redukcja 2017 Cel Ultrachojnik

WHEY premium