SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultimate Nutrition - Whey Supreme

temat działu:

Ultimate Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16890

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
ULTIMATE NUTRITION Whey Supreme




OPIS:

Ultimate Whey Supreme to koncentrat białka serwatki, wyprodukowany na drodze ultra- i mikrofiltracji. Zawiera w składzie wszystkie niezbędne aminokwasy do prawidłowego funkcjonowania organizmu - zwłaszcza takiego, który narażany jest na działanie długotrwałych obciążeń fizycznych i psychicznych. Wpływa na przebieg wielu procesów związanych z fizjologią wysiłku, a także znacznie skraca czas potrzebny do zbudowania pożądanej formy fizycznej.

Ultimate Whey Supreme sprzyja tworzeniu beztłuszczowej muskulatury, zapobiegając jednocześnie odkładaniu się tkanki tłuszczowej i optymalizując jej zużywanie do celów energetycznych.
Ultimate Whey Supreme posiada bardzo przyjemne smaki do wyboru i jest łatwy do przygotowania. Nie klei się i nie tworzy trudno rozpuszczalnych grudek.

Ultimate Whey Supreme stanowi doskonałe rozwiązanie po treningu czy wyczerpującej aktywności fizycznej. Pomaga uzupełniać zapotrzebowanie na aminokwasy, które stanowią zarówno substrat do produkcji energii, jak i elementy budulcowe, niezbędne rozwoju tkanki mięśniowej. Pomaga przeciwdziałać katabolizmowi.

Ultimate Whey Supreme stosowany zgodnie z zapotrzebowaniem, ułatwia poprawę składu ciała - na korzyść tkanki mięśniowej.

Informacja żywieniowa:
Zawartość w 1 porcji (30 g)
Kalorie 114 kcal
Kalorie z tłuszczów 14 kcal
Tłuszcze 1,5 g
Tłuszcze nasycone 1 g
Cholesterol 25 mg
Potas 146 mg
Węglowodany 4 g
Błonnik 0 g
Cukry 4 g
Białko 21 g

Aminokwasy egzogenne w 1 porcji (30 g):
L-leucyna 2680 mg
L-izoleucyna 1294 mg
L-walina 1033 mg
L-lizyna 2224 mg
L-treonina 875 mg
L-metionina 430 mg
L-fenyloalanina 808 mg
L-tryptofan 538 mg

Amonokwasy endogenne w 1 porcji (30 g):
L-arginina 383 mg
L-seryna 821 mg
L-cysteina 773 mg
L-alanina 1060 mg
L-kwas glutaminowy 3441 mg
L-glicyna 396 mg
L-histydyna 430 mg
L-prolina 868 mg
L-kwas asparaginowy 2153 mg
L-tyrozyna 722 mg

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
Zmiksować 1 porcję (30 g) z 180 ml wody lub chudego mleka. Przyjmować 2 x dziennie. Godzinę po treningu i przed snem.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-24 00:19:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1535
Ja wcinam Whey Supreme - tylko duże wiaderko.

Rozpuszczalność (używam szejkera) - poniżej krytyki!! Praktycznie nie da się obyć bez grud. Odżywka lepi się do szejkera, bardzo ciężko umyć go z tego beznadziejnego białka.

Smak - mam waniliowy, powiedzmy że da się wypić ale nie jest zbyt dobry.

Ogólnie oceniając białko żałosne, więcej go nie kupie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 829 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22122
Niezgadzam sie z tobą.Wg mnie białko jak najbardziej dobre.Rozpuszcza sie ok ( w szejkerze) a smak ... ja mam wanilie i wg mnie jest dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
haha padlem z typa 2 wypowiedzi wyzej ;ooo pewnie kupiles ostrowie a nie to bialko. SMAK WANILIA - ZA***ISTY ! ;o , ROZPUSZCZALNOSC- za***ista - zero grudek 3 razy szejkem i gotowe ;o polecam bialko. kupilem za 140 zl 2.27 KG duze . i powtorze nastepnym razem zabawe z tym bialkiem

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
Smak czekolada - Super!
Rozpuszczalność - Super!
i Wogóle się nie pieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
mam wanilie jak powyżej blaze napisał bardzo dobra rozpuszczalnośc u mnie po 3 sekundach nie widac białka . polecam :d a coś drogo dałeś za 2 kilo

Zmieniony przez - czemon w dniu 2008-06-18 16:34:26

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 288 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4758
akurat stosuję i gorąco polecam

ROZPUSZCZALNOŚĆ - 9/10
SMAK (truskawka) - 9,5/10

brak problemów żałądkowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
Ja mam czekolade.

Smak calkiem dobry.

Rozpuszczalnosc- mieszam blenderem wiec n ie wiem


Ogolnie 4+/6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Zakupiłem bo jest w dobrej cenie w sklepie SFD.
Smak czekolada- z wodą smakuje świetnie, z mlekiem nie piję.
Rozpuszczalność - średnia, muszę trochę pomieszać, ale nigdy nie dłużej niż kilkanaście sekund.

Ogólnie - godne polecenia dobre białko w rozsądnej cenie.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
Pinacolada - rewelacyjny smak, słodki. Tak pyszne na wodzie, jak niektóre inne na mleku. Rozpusczalność - kilka ruchów shaker'em i gotowe, zero grudek.

Vanilla - troszkę mniej słodki, najlepsza Vanilia jaką piłem. Reszta jak wyżej.

Najbardziej rewelacyjne białka, jakie piłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5683
Rozpuszczalnosc super, smak super, polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Nutrition - Ultra Whey Pro

Następny temat

Ultimate Nutrition - Whey Supreme 2000

WHEY premium