SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultimate Nutrition - GABA (750 mg)

temat działu:

Ultimate Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16718

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
ULTIMATE NUTRITION GABA (750 mg)






OPIS:


Ultimate GABA to suplement, który polecany jest sportowcom w celu osiągnięcia zadowalających rezultatów anabolicznych w postaci przyrostów siły, masy i wytrzymałości. Jest źródłem wysokiej jakości kwasu γ aminomasłowego.

Ultimate GABA jest bezpieczny dla zdrowia. Zwiększa skuteczność działania GH ( hormonu wzrostu) i optymalizuje przebieg procesów anabolicznych. Reguluje również wydzielanie męskiego hormonu płciowego - testosteronu, dzięki czemu jeszcze skuteczniej przyczynia się między innymi do wzrostu syntezy białek mięśniowych i wspiera procesy antykataboliczne.

Ultimate GABA wpływa również hamująco na ACTH, czyli hormon adrenokortykotropowy wydzielany przez przysadkę mózgową i stymulujący korę nadnerczy do wydzielania kortyzolu. Kortyzol znacznie zmniejsza efektywność hormonów anabolicznych i jego wysoki poziom jest niekorzystny dla osób aktywnych fizycznie, gdyż znacznie ogranicza procesy wzrostowe.

Ultimate GABA oddziałuje na aktywność TSH (hormonu tyreotropowego), który nasila aktywność sekrecyjną tarczycy.

Ultimate GABA zwiększa wydajność mechanizmów regeneracyjnych. Poprawia jakość wypoczynku nocnego - ułatwia zasypianie i pozwala na zdrowy i spokojny sen.

Skład (2 kapsułki):
Gamma Amino Butyric Acid (GABA) 1500 mg

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
2 kapsułki dziennie, najlepiej przed snem.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-24 00:03:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 435
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4358
ogromne zaskoczenie po tym suplemencie, świetne samopoczucie, mnóstwo energii do treningu, cudowny sen i duży przyrost siły, polecam wszystkim szczególnie że teraz jest tani, ja jeszcze kupowałem za 90 zł. lata temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
ma tą zaletę, że faktycznie działa, uspokaja przy wzięciu na pusty żołądek przed snem, biorę w fazie budowania masy, albo wtedy gdy trenuję późno wieczorem i mam problemy z zaśnięciem, przy wzięciu razem z ZMA działanie "wyciszające" potęguje się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
teraz Wam się przypomniało ?

GABA jeden z niewielu supli, które naprawdę działają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
niektórzy twierdzą, że powinno się GABA brać w pewnego rodzaju cyklach 3-4 tygodnie, wtedy stymulacja chormonu wzrosu przynosi efekty, ale ile w tym prawdy a ile marketingu tego nie wiem, ja brałem GAGA przez 3 tyg. i stwierdziłem jedynie, że efekty w postaci głębszego snu i uspokojenia na początku były wręcz zaskakujące, ale później działanie słabło, pewnie organizm się stopniowo adoptował,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
stymulacje hormonu wzrostu to miedzy bajki mozna sobie wlozyc, ale w celu polepszenia jakosci nocnego wypoczynku jak najbardziej.

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4358
dokładnie, nigdy mi się tak dobrze nie spało i wstawałem mega wyspany, strasznie pozytywne zaskoczenie po tym suplu, będe musiałzrobić zapasy jak będe w pl, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
Karnarz słyszałem, że w niektórych krajach UE tego typu suple (HGH) są niedostępne na rynku, wiesz coś o tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4358
tak to prawda, na wyspach a szczególnie w irlandii są bardzo restrykcyjni, ostatnio kupiłem "white flood" z controlled labs i miałem wersję bez gaby a praktycznie wszędzie w innych krajach jest w składzie gaba, podobnie ze stackami, wypuszczane są wersje supli bez zbanowanych substancji, paranoja jakaś panuje tutaj, dlatego zawsze suple z pl sobie ciągne jak jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 68 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 228
dzięki za odpowiedź, w pl ma też wejść na początku przyszłego roku nowe rozporządzenie z listą substancji dostępnych w suplach, podobno zagrożone jest namet HMB, nie mówiąc już o HGH, tribulusie, niektórych formach kreatyny (właśnie stecki), termogenikach, AAKG; podobno jest to dostosowanie naszych przepisów do przepisów UE, moim zdaniem idzie o kasę, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Nutrition - Fat Bloc

Następny temat

Ultimate Nutrition - Glutamax (1000 mg)

WHEY premium