SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultimate Nutrition - Creapure (powder)

temat działu:

Ultimate Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15296

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
ULTIMATE NUTRITION Creapure (powder)



OPIS:

Ultimate Creapure to bezkonkurencyjny suplement będący źródłem kreatyny - substancji znanej wśród sportowców na całym świecie. Creapure to opatentowana forma, mikrorozdrobnionego monohydratu kreatyny o bardzo silnym działaniu. Producentem tego zaawansowanego suplementu o maksymalnym stopniu oczyszczenia, a także potwierdzonej renomie, jest niemiecka firma SKW. TROSTBERG AG.

Ultimate Creapure posiada wyjątkowe właściwości: jest łatwo rozpuszczalna, szybko wchłaniana - dzięki temu, odczuwalnie zwiększa tempo przyrostu beztłuszczowej masy ciała oraz siły i wytrzymałości.

Ultimate Creapure wykazuje silne działanie anaboliczne, stymuluje zwiększoną syntezę białek mięśniowych a także optymalizuje procesy związane z regeneracją po wysiłku fizycznym - pomaga przywracać równowagę azotową oraz posiada działanie antykataboliczne i zapobiega degradacji białek.

Ultimate Creapure już po pierwszym zastosowaniu odczuwalnie poprawia wydolność organizmu, co pozwala poprawić skuteczność treningu i przyspieszyć osiąganie wymiernych efektów.
Ultimate Creapure jest preparatem legalnym i bezpiecznym dla zdrowia, od warunkiem, że jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta.

Zawartość w porcji (5 g):
Monohydrat kreatyny 5 g

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
Porcję (5 g) zmiksować z 150 ml wody lub soku. W dni nietreningowe przyjmować 2 x dziennie na czczo i po południu. W dni treningowe przed treningiem i po treningu.



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-23 23:58:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 235
Produkt oceniam bardzo dobrze chociaż nie stosuję już monohydratu kreatyny. Firma godna zaufania a produkt w rozsądnej cenie. Polecam jako pierwszy rodzaj kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5585
kopie jak oszalala : D na poczatku cyklu, ciekawe co bedzie potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 753
kreatynka godna polecenia, różne firmy juz wypróbowałem,znaczny przyrost siły i wytrzymałości,dość odczuwalny,jak dla mnie super.
1

hmmmm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10269
Kupiłem ją na mój 3 cykl z mono+stack i powiem że działanie odczuwalne.

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 835
siły mi poszło, z masą gorzej ale ja mialem zawsze problemy z masą, a to był cykl tylko na mono wiec i tak jestem zadowolony. chodzilem troche po niej do kibelka ale to zalezy tez od organizmu jak kto bedzie reagowal na nia. cena - za droga :/ pozdro

Zmieniony przez - pawel.kks w dniu 2007-10-11 18:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44468
dopiero 1 tydzień ale pomału kopie

dobra kreatyna! Polecam

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Najlepsze Mono jakie brałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5105
Brałem w życiu chyba ze 20 różnych mono różnych firm. Ten akurat był numer 1.

Tam gdzie kończy się logika tam zaczyna się ... ŻYWIEC.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 294 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2311
WEDŁUG MNIE JEDNA Z LEPSZYCH!!!

POLECAM

Kulturystyka to nie hobby to styl życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
Horse Power + mono , jak uzywac te 2 suplementy razem??

btw. Mam rowniez Tribulusa tej firmy , czy sa jakies przeciwskazanie zebym bral go regularnie bez zadnych przerw ? Z gory dzieki za wyorumialosc i odpowiedzi

Trust No One.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44468
nie ten dział


DT:
HP przed treningiem

Mono po treningu

DNT
5g mono rano
5g w okolicy treningu


Nie przekraczaj dziennej dawki 10g kreatyny, bo nie ma sensu

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Nutrition - Creapure (caps)

Następny temat

Ultimate Nutrition - Daily Complete Formula (witaminy i minerały na cały miesiac)

Wiecej