SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Układam nowy plan. Problem z ćwiczeniami na biceps :( Proszę o pomoc :))

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11735
Witam czas zmienić plan treningowy i wszystko jest ułożone, lecz zastanawiam się czy nie wpleść w plan ćwiczenie "21".
Plan by wyglądał tak:
-uginanie chwytem młotkowym 3s.
-uginanie o udo 3s.
-uginanie sztangi "21" 3s.
PYTANIA:
-Czy dobrze są dobrane ćwiczenia?
-Jak szerokim chwytem wykonywać "21" i czy łokcie mieć blisko tułowia?
-Uginanie o kolano... Czy rękę kierować do zewnątrz, czy do wewnątrz??

PS. Zależy mi na maxymalnym wyciągnięciu bicepsa iż mam problem "krótkiego bicepsa". I czy te ćwiczenia zaangażują wszystkie głowy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Zmieniony przez - patryk x2 w dniu 2008-06-14 20:02:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
staz?wiek?
w jakim celu to "21" ? raczej jest zbedne.
hantle chwyt mlotkowy i modlitewnik i wystarczy.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11735
"21" chciałem wrzucić, gdyż słyszałem że dobrze działa na wszystkie ścięgna i przyczynia się do optycznego wydłużenia bicepsa... A modlitewnik chyba bardziej wypiętrza biceps, co zauważyłem po ostatnim planie.
Staż ok roku od przerwy operacyjnej. Wiek to 19 lat.

Zmieniony przez - patryk x2 w dniu 2008-06-14 20:17:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11735
Wrzucam fotki bicepsa, niestety robione telefonem
Może teraz coś poradzicie, jakieś ćwiczenia na wydłużenie, lub coś co może pomóc... Denerwuje mnie krotki koniec bicepsa i ze aż tak daleko od barku sie zaczyna!! Bardzo kusi mnie to 21, więc czy można to wrzucić do planu i czy to jest dobre ćwiczenie?






i taka jeszcze fotka, troszkę starsza





Zmieniony przez - patryk x2 w dniu 2008-06-14 21:31:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
ty nie masz w ogle masy, jak nabierzesz masy to nie bedzie widac tego praktycznie.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11735
A to nie jest czasami uwarunkowane genetycznie? Bo mój tata pomimo ogromnej masy i tak ma dosyć krótki biceps... No ale może się zakryje... To jeszcze mi powiedzcie jak wykonywać to "21" bo ćwiczenie to zbiera dobre komentarze.. jaki uchwyt i jak trzymać łokcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Genetyka odgrywa tutaj glowna role, ale widzac zdjecia to brakuje ci masy, jak nabierzesz masy to nie bedzie to az tak zauwazalne.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11735
Mam nadzieje, bo jak narazie to wygląda tragicznie, co nie?
To wie ktoś jak wykonywać to "21" proszę o pomoc, bo od poniedziałku startuje z nowym planem, po tygodniowej przerwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
bicek nie wyglada tragicznie, tylko brakuje masy zbyt chuda tutaj jest, zajmij sie dieta na poczatek, "21" wiem jak wykonywac ale to nie jest potrzebne, 2cw po 4s i to wystarczy, nie patrz na biceps jak na priorytet bo jest malo wazna partia.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 803 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11735
Żadna partia nie jest mało ważna Każdą należy trenować tak samo Dietę sobie już ułożyłem i od 3 tygodni na niej jestem. Lekkie zmiany już widzę, bo ta ostatnia fotka jest właśnie z przed 3 tygodni i coś się ruszyło z masą. Teraz najbardziej mi zależy na barkach, ale nie wiedziałem jak teraz ćwiczyć biceps, więc stąd ten temat. Dziękuję za wyjaśnienie wątpliwości SOG 4 you

Zmieniony przez - patryk x2 w dniu 2008-06-14 22:02:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Masa a biegi

Wiecej