SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uczulenie na bialko ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Cze mam pytanie:jak to sie objawia slyszalem ze wysypka ale gdzie ta wysypka sie znajduje ?I jak to wyglada ?
Jak ktos ma takie uczulenie to znaczy ze bialko sporzywane przez niego nic nie daje w budowaniu masy ?Czy tylko bedzie mial toche pryszczy a bialko pujdzie normalnie na budowanie miesni ?
ok beda sogi narka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Dzieki za odp.
Omen-s a u Ciebie jak te rumience na twarzy wygladaly? bardzo czerwone to jest czy raczej trzeba sie przygladac zeby to zobaczyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Np.Pojawia sie wysypka na łączeniach kończyn, tzn. pod pachami.kolanami...!!!SWĘDZI... Równiez u niektórych osób objawia się liszajami w postaci rumieńców.Te raczej nie swędzą ale pokazuja sie na całym ciałku!!! U niektórych po zjedzeniu białka pojawiaja sie pęcherzyki pod skórą np. pod skórą twarzy.!!! Po dłuzszym przyjmowaniu białka przez chorego może pojawic sie spadek masy ciała i ogólne zmęczenie!!!( Ja wiem tyle ale napewno ktos jeszcze cos dołoży!!
Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Wielkie dzieci za odpowiedz dobra.
nieno na laczeniach ani pod pachami to nic nie mam bez kitu .
ALe np. zwykle pryszcze na twarzy moga miec cos wspolniego z uczuleniam na bialko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwykłe pryszcze to zwykłe pryszcze;) Białko - raczej nie, jeśli już, to należy ograniczać tłuszcze, potrawy ciężkostrawne, alkohol, ostre przyprawy - bo tak ogólnie, to odżywianie ma wpływ na wygląd skóry.
Jeśli pojawia się wysypka po jakimś pożywieniu (u dorosłych podobno niezwykle rzadko, raczej u dzieci) to znaczy, że organizm tego nie toleruje, więc więcej można sobie tym zaszkodzić niż pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Moga wystepować na plecach jakies krostki,zmiany skórne na twarzy też ale nie muszą.Dokładnie ci nie odpowiem,ale biorąc pod uwagę twój wiek to poprostu tradzik młodzieńczy i nie czym się przejmować!!!
Więcej informacji napewno udzieli ci guru w działe medycznym!!!
Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Oki dzieki jeszcze raz za odpowiedzi ale ja itak jeszcze nie bede mogl spokojnie spac poki wszystkiego sie nie dowiem
Padre1200 trzeba miec wszystkie wymienione przez Ciebie rzeczy(wysypka pod pachami,kolanami,bomble pod skora twarzy) czy wystarczy jedna z tych rzeczy np. bable pod skora twarzy zeby wiediziec ze ma sie uczulenie na bialko ?
Bo zadnej wysypki nie mam ale np. przyszcze czasem moga przypominac takie bable podskorne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Dobrze by bylo gdyby wypowiedzieli sie Ci co maja takie uczulenie jak im sie to objawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Spytaj w dziale medycznym,tam chyba beda wiedzieć więcej!!!
A te bable to nie takie jak ty mówisz! Ty masz poprostu zwykły tradzik ale może intensywniejszy niz inni go mają!!!
Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
Nistety nie mam abonamentu wiec nie moge tam zapytac
A widziales moje pryszcze ze mowisz ze to nie bable ?
dzieki za kolejna odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Wybierz się do DERMATOLOGA narazie to jedyne wyjście z sytuacji niz uzalac sie nad sobą!!! Wyciągnij kartę już w poniedziałek...
Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1189 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14263
A moze i sie wybiore
Ja sie nie uzalam nad soba poprostu dla mnie to b.wazne bo jak bym mial takie uczulenie to chyba moge konczyc kariere na silce nie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywianie dla kobiet

Następny temat

Tabele kaloryczne - ta jest chyba nie ten tego (???)

WHEY premium