SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uczucie senności po posiłku.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Witam. Mam problem polegający na tym, gdy zjem posiłek, nie musi być on jakiś mega obfity to strasznie po nim chce mi się spać. Czym to może być spowodowane? Jest na to jakiś sposób, czy próbować spożywać jeszcze mniejsze porcję?

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
O której trenujesz? od kiedy to się dzieję?
Bez wglądu w badania można gdybać.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-07-11 20:02:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
mogą to być problemy z glukozą we krwi, zaczął bym od tego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Cukier miałem badany, krzywą cukrową również - wszystko jest w normie.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
to może po prostu krew odpływa z muzgu, bo po jedzeniu krew jest potrzeba bo jelita pracuje wtedy inetnsywniej. Jak z poziomem glukzoy wszytsko ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
zbadaj testosteron,estradiol,prolaktyne ,tsh,ft4 ;) mialem podobne odczucia - wynik mikrogruczolak przysadki z hyperprolaktynemia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niektórym pomaga wprowadzenie śniadań białkowo-tłuszczowych, albo wręcz jedzenie węglowodanów w drugiej połowie dnia.
Mi osobiście pasuje, bo bywało że po porcji węglowodanów przed szkołą pojawiała się senność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Te badaniach też ostatnio miałem robione z wyjatkiem ft4. Wszystko w normie było. Tsh było w normie dlatego ft3 i 4 nie robiłem.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
W trakcie ciezkiego treningu też robię się senny i ziewam czy to może być jakoś że sobą powiązane?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
a jak wyglada Twój poziom motywacji zyciowej i nastrój ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Nastrój ok, nerwów i stresów nie ma. Przed treningiem wszystko ok, jakoś po 10-15 min dopada zmęczenie mimo że organizm rozgrzany i trening jest solidny. Po treningu bym mógł zasnąć od razu.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zależy co jesz
i jaki jest poziom tkanki tłuszczowej na ciele
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczyna mnie zalewac

Następny temat

wzór na zapotrzebowanie kaloryczne

WHEY premium