SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uczucie senności po posiłku.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Jadłem ww+b przed treningiem, jadłem też b+t i efekt ten sam. Się zastanawiam czy to coś z glukoza czy nie, ale.wyniki wszystkie dobre.
Dieta to może mieć wpływ na trening ale raczej nie na senność po posiłku, czy może się mylę?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
mylisz się
sam produkt, którego Twój organizm nie toleruje a o tym nie wiesz, może powodować takie odczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Tylko różne rzeczy próbowałem jeść przed treningiem ryze /kasze/ makarony i ciągle tak samo. Czas posiłków też zmieniałem. Senność po jedzeniu też niezależnie od tego co jem tylko od ilości.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no dobrze, ale przy tym możesz mieć stosunkowo sporo tkanki tłuszczowej do mięśniowej, brak wydolności (nie dbasz o serducho), zjesz coś ciężkiego np makaron i organizm tak właśnie reaguje.
Poziom insuliny na czczo wiele by wyjaśnił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Waga 77, wzrost 190, także duży bf odpada. Kondycja w miarę jest. Chodzi Ci o poziom insuliny czy glukozy?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
insuliny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Tego nie miałem robionego. Myślisz że to wykaże czy są jakieś problemy, które wynikają z tego co opisałem?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Tego nie wiemy. Skoro inne badania nic nie sugerują (mógłbyś jednak je wkleić) to nie sądzę abyśmy tutaj uświadczyli rozwiązania. Co się dzieje gdy nic nie jesz? Próbowałeś ciężkiego wysiłku na czczo?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 540 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22802
Gdy nic nie jem nie mam energii i rozdrazniony jestem trochę. Bym musiał spróbować zrobić trening na czczo. Badania postaram się wkleić wieczorem albo jutro.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
moze hipoglikemia reaktywna. Jak budzisz sie rano to jestes nie do zycia do poki nie zjesz i nie wypijesz kawy ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczyna mnie zalewac

WHEY premium