SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uczeń Bruce'a w Polsce!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Uczeń Bruce'a w Polsce!!!
Witam.
5 pażdziernika (sobota) prowadzę seminarium osobiście temat: JKD Trapping,strefa rąk , grappling,kombinacje Muay thay oraz elementy Panatukanu,/ Kali - obrona przed nożem ,walka na noże escrima nóż.
Czas od godz 10.00 do 15.oo w tym 20 min przerwa na posiłek
Dzień 2 czyli 6 październik prowadzenie _Sifu Larry Hartsell temat ; JKD oraz Shootwrestling
Godziny seminarium w niedzielę będą znane za kilka dni (będzie trwać ok 5 godzin.)
Potrzebny sprzęt; tarcze ,nóż treningowy,escrima , buty treningowe oraz buty na matę (ewentualnie na boso)
W obydwa dni będzie i stójka i parter.
Nocleg-darmowy na matach w szkole.
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam wszystkich chętnych.

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
jjaro- nie jestem krzykaczem bo nie mam na to czasu tak więc nie pouczaj tylko zajmij się sobą i swoimi wypowiedziami.
Pozdrawiam

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
wszystko fajnie tylko gdzie to jest i jakie są tego koszta?

"Karate ni sente nashi"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Seminarium odbędzie się w Łodzi - ul. Łanowa 85 (DH "Jagna")
I piętro.
Sobota - prowadzenie - Sifu Wojciech Adamusik w godz 10.00 -15.00
Niedziela prowadzenie Sifu Larry Hartsell - godziny są jeszcze ustalane wiadomo że w niedziele seminarium rozpocznie się póżniej i będzie trwać ok 5 godzin.
Koszt 200zł.
Nocleg w szkole proszę wziąść śpiwór
Pozdrawiam

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ta cena to nie lekka przesada - wydaje mi sie ,że powinno chodzić tutaj o reklame dla stylu a tu widze,że biznes na całego.
Tym bardzie,że tak naprawde sedno stażu odbędzie się w niedziele 5 godzin z uczniem Bruce Lee ,a w sobote z sfihu Wojtkiem, prosze to jeszcze rozważyć czy nic taniej sie jeszcze nie da .
Dla porównanie staże z japończykami w Kendo,Aikido,Karate to ya jeden dyiec okoo 50+60 zl


prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Myślę że poczucie taktu dla ciebie wymaga ogromnego werbla!
A tak przy okazji jedź do japończyków i potrenuj sobie z nimi bo o seminariach z innymi nie masz bladego pojęcia.
Pozdrawiam
PS Sedno czyli niedziela to nie biznes tylko wielka wyrozumiałość , przyjażń i prawda - dlatego seminarium kosztuje Tylko 200zł.
Jak masz jakieś osobiste problemy pod moim adresem to zachowuj się jak mężczyzna-tylko proszę DOROSŁY!

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TYLKO 200 złotych za 5 godzin bez Komentarza
ps.Nikogo nie miałem zamiaru obrazac tylko wyraziłem swoja opinie-"nad agresja trzeba panować"- Bruce Lee
Ps.A jakie to są koszty ,że organizator ustalił je na 200 złotych

prawdziwymi zwycięscami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dznia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Mylisz pewne pojęcia, agresja w moim wykonaniu....hm musiałbyś mnie lepiej poznać trzeba na nią trochę poczekać albo???
Organizatorem jestem ja,więc kierujesz wszystkie pytania do właściwej osoby.
200zł nie jest za 5 godzin tylko 2 dni.
Jeśli chcesz wiedzieć ile kasy biorą nauczyciele tacy jak Hartsell czy Inosanto-nic prostrzego zapytaj ich.
Ja wiem, bo płaciłem nie raz , a ty możesz zdobywać wiedzę nawet jeśli masz taką ochotę za kromeczkę chlebka razowego.
Pozdrawiam serdecznie

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to mowia gentelmani o pieniadzach nie rozmawiaja: albo akceptujesz cene i jedziesz albo nie i nie jedziesz. To jakie sa koszty to jest sprawa organizatora. Jakos nikt sie nie pyta jakie sa koszty wytowrzenia litra wodki (5 zlotych ? )

A czy to duzo czy malo to zalezy jak wazne jest to dla ciebie.

-Jarek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2968
Całkowicie się z tobą zgadzam gty.O pieniadzach nie powinno sie tu rozmawiać a ty karateka na prawde masz tupet.Już sam fakt że przyjeżdża do Łodzi człowiek który trenował z Brucem jest wart wydania tych pieniędzy. Często jest tak że na głupi koncert na stadionie gdzie przychodzi kilka tysięcy obywatela płaci się więcej. Prawda ,że moze nie jest to mało ale ja gdybym miał nawet stanąć na głowie to pójdę na to seminarium ponieważ wiem że druga taka okazja może się już nie zdarzyć i naprawdę zachęcam do tego wszystkich . Koszty to nie nasza sprawa. Jeżeli jest szansa zobaczenie uczenia sieod człowieka który w sztukach walki jest dużym autorytetem to trzeba zrobić wszystko aby w tym uczestniczyć.

JAK TRENUJESZ TAK WALCZYSZ
>>SZKOŁA SZTUK WALK<<
>>>ROBERTA KARPIŃSKIEGO<<<
>>>>>>>>>> ŁÓDŹ <<<<<<<<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8793
Jak wyzej.Na seminarium bede na pewno,mimo ze JKD to nie moja dzialka.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja byłem na seminarium z uczniem Bruce'a Lee senseiem Bustillo i kosztowało tylko lub aż 30 zł za 5 hJednak uważam, że jak ktoś będzie chciał to pójdzie bo tu nie chodzi o pieniądze, lecz o wiedzę, którą można zdobyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy

Następny temat

zasady judo

WHEY premium