SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Uciążliwy ból obojczyka;(

Wysłana -
Mam problem.A mianowicie, od przedwczoraj ciągle boli mnie prawy obojczyk ponieważ źle spałam i podejżewam ze się nadwyrężył ale co najgorsze to ból nieustępuje .JAk ruszam rączką to boli:(( Złamany to na pewno nie jest ale co zrobić z uciążliwym bólem. CZy on wkrótce minie czy najlepiej udać się do lekarza<boję się !:P> ??

Prosze o pomoc:((
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
czy to na bank obojczyk ?
czy ból kojarzysz z jakimś wydarzeniem ?
mozesz posmarowac fastum jak masz , ew łyknąć jakiś ibuprom
moze ciepła wanienka ??

pozdrawiam
Wysłana -
1. albo "źle" spałaś - posmaruj jakimś ketoprofenem (fastum, ibuprofen), wkrótce samo przejdzie. jak barzo boli to jakiegoś nlpz'ta doustnie (ketonal, ibuprom etc.)
2. albo jakieś zapalenie nerwu - wtedy trzeba by rozgrzewać (kopresy)
3. albo stara kontuzja - post. jak w 1.
Wysłana -
Dzięki za odpowiedzi. To na bank obojczyk tak jak jest rączka i bark to ten staw barkowy gdzie jest ramie i obojczyk.
NIe kojarze z żadnym wydarzeniem jedynie ze złym spaniem ale denrwuje mnie że ciągle boli.Przyjaciołka doradziła abym poszla do lekarza ale sama nie wiem i się boję.
Kupie dziś te maści co napisaliście ,Ibuprom wczoraj wzięłam i nic niepomógł ;(( a wrecz przeciwnie głowa mnie bolała i nie mogłam spać. Jak nie pomoże to nie wiem co zrobić bo juz 2 dzien boli;((
Wysłana -
ale boli sama kość obojczyka, czy szyja, bark też?
Wysłana -
chyba sama kość. MAm PROFEND i zastanawiam się czy wziąć bo to też od bólu??
Wysłana -
jak odczuwasz potrzebę to weź.
oszczędaj obojczyk, nie wykonuj zbędnych ruchów.
Wysłana -
Jakryc dziękuję za pomoc.Narazie będę nacierac maścią jak nadal będzioe boleć to wezmę ten Profenid*.Sog for you:)
Wysłana -
lepiej przejdź sie do lekarza !
maści i tabletki raczej przyczyny nie usuna a mogą tylko złagodzić objawy !
Wysłana -
Dziś zdecydowanie poprawa mojego stanu obojczyka:)Znacznie mniej boli prawie w ogole) dziękuje za pomoc a lekarz chyba już nie będzie potrzebny
Wysłana -
miejmy nadzieję
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź