SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uciążliwy ból obojczyka;(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
Mam problem.A mianowicie, od przedwczoraj ciągle boli mnie prawy obojczyk ponieważ źle spałam i podejżewam ze się nadwyrężył ale co najgorsze to ból nieustępuje .JAk ruszam rączką to boli:(( Złamany to na pewno nie jest ale co zrobić z uciążliwym bólem. CZy on wkrótce minie czy najlepiej udać się do lekarza<boję się !:P> ??

Prosze o pomoc:((
7
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Witajcie , od paru miesięcy pobolewał mnie bark a raczej kość obojczyka.Ostatnio zaczęło mnie boleć szczególnie co parę dni pospaniu rano ( już różnie spałam z poduszką bez etc) teraz boli mnie codziennie.Ból jest tak nieznośny że ciężko mi go wytrzymać a już bez dawki ibupromu do 6 dziennie nie daje rady funkcjonować.Nie wiem co to może być boli mnie jak by kość obojczyka ból promieniuje tak że boli mnie szyja i dziąsła.Jak biorę rękę do góry jak by coś mi przeskakuje.Ostatnio pojechałam na ostry dyżur ale było tyle osób ... a że po ibupromie mi przeszło w miarę to wróciłam do domu.Dziś byłam u lekarza i wizyta skończyła się bardzo nieprzyjemnie a mianowicie miała doktor pretensje że mnie dzis nie boli i że trzeba zrobić rtg płuc ponieważ palę i może być to rak z przerzutami już na ramie ....- ręce mi opadły i wyszłam ... bo co tu komentować nawet.
I teraz się zastanawiam co to może być czy jakieś zapalenie, czy ktoś z Was miał cos takiego ?
Ortopedę mam na 30 sierpnia :) muszę poszukać prywatnie - a nasze składki wciąż płacimy ....ech
Ania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
czy to na bank obojczyk ?
czy ból kojarzysz z jakimś wydarzeniem ?
mozesz posmarowac fastum jak masz , ew łyknąć jakiś ibuprom
moze ciepła wanienka ??

pozdrawiam
3

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
1. albo "źle" spałaś - posmaruj jakimś ketoprofenem (fastum, ibuprofen), wkrótce samo przejdzie. jak barzo boli to jakiegoś nlpz'ta doustnie (ketonal, ibuprom etc.)
2. albo jakieś zapalenie nerwu - wtedy trzeba by rozgrzewać (kopresy)
3. albo stara kontuzja - post. jak w 1.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
Dzięki za odpowiedzi. To na bank obojczyk tak jak jest rączka i bark to ten staw barkowy gdzie jest ramie i obojczyk.
NIe kojarze z żadnym wydarzeniem jedynie ze złym spaniem ale denrwuje mnie że ciągle boli.Przyjaciołka doradziła abym poszla do lekarza ale sama nie wiem i się boję.
Kupie dziś te maści co napisaliście ,Ibuprom wczoraj wzięłam i nic niepomógł ;(( a wrecz przeciwnie głowa mnie bolała i nie mogłam spać. Jak nie pomoże to nie wiem co zrobić bo juz 2 dzien boli;((
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ale boli sama kość obojczyka, czy szyja, bark też?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
chyba sama kość. MAm PROFEND i zastanawiam się czy wziąć bo to też od bólu??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jak odczuwasz potrzebę to weź.
oszczędaj obojczyk, nie wykonuj zbędnych ruchów.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
Jakryc dziękuję za pomoc.Narazie będę nacierac maścią jak nadal będzioe boleć to wezmę ten Profenid*.Sog for you:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
lepiej przejdź sie do lekarza !
maści i tabletki raczej przyczyny nie usuna a mogą tylko złagodzić objawy !
4

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 520 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9935
Dziś zdecydowanie poprawa mojego stanu obojczyka:)Znacznie mniej boli prawie w ogole) dziękuje za pomoc a lekarz chyba już nie będzie potrzebny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
miejmy nadzieję
3

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!!! HELP!!!

Następny temat

Ratunku Co To?

WHEY premium