SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uciążliwy ból obojczyka;(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4
Witajcie , od paru miesięcy pobolewał mnie bark a raczej kość obojczyka.Ostatnio zaczęło mnie boleć szczególnie co parę dni pospaniu rano ( już różnie spałam z poduszką bez etc) teraz boli mnie codziennie.Ból jest tak nieznośny że ciężko mi go wytrzymać a już bez dawki ibupromu do 6 dziennie nie daje rady funkcjonować.Nie wiem co to może być boli mnie jak by kość obojczyka ból promieniuje tak że boli mnie szyja i dziąsła.Jak biorę rękę do góry jak by coś mi przeskakuje.Ostatnio pojechałam na ostry dyżur ale było tyle osób ... a że po ibupromie mi przeszło w miarę to wróciłam do domu.Dziś byłam u lekarza i wizyta skończyła się bardzo nieprzyjemnie a mianowicie miała doktor pretensje że mnie dzis nie boli i że trzeba zrobić rtg płuc ponieważ palę i może być to rak z przerzutami już na ramie ....- ręce mi opadły i wyszłam ... bo co tu komentować nawet.
I teraz się zastanawiam co to może być czy jakieś zapalenie, czy ktoś z Was miał cos takiego ?
Ortopedę mam na 30 sierpnia :) muszę poszukać prywatnie - a nasze składki wciąż płacimy ....ech
Ania
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!!! HELP!!!

Następny temat

Ratunku Co To?

Wiecej