SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uchwyty do pompek, bardzo małe dłonie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3741

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3057
Czy mógłby ktoś polecić niedrogie uchwyty do pompek/ćwiczeń dla osoby o bardzo małych dłoniach (rękawiczki XS) i cienkich, słabych nadgarstkach? Chodzi mi o tego typu uchwyty: https://i.imgur.com/IOUwnmO.jpg, ale żeby nie kosztowały majątku.
Nie wiem dlaczego, pomimo wzrostu 167cm, bozia pokarała mnie takimi drobnymi dłońmi. Strasznie to utrudnia życie :( Może na to są też jakieś rady? Nawet mam problem z zakupem rękawic gospodarczych, bo nie produkują ich w rozmiarze XS, a S są za wielkie i spadają...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
Możesz pochodzić po sklepach i poszukać,jak znajdziesz odpowiednie uchwyty dla Ciebie to albo brać albo poszukać czy takich samych taniej w necie nie znajdziesza

Możesz też "na chybił trafił" zamawiać w necie,oczywiscie wcześniej podpytać sprzedawcę o małe średnice uchwytów. Jeśli nie będzie odpowiednia to zawsze możesz do 14 dni zwrócić

ewentualnie pasującą do dłoni średnicę, to możesz sobie sam/sama z rurek poskręcać.
Wystarczy w obi,castoramie,leroy czy innym praktikerze kupić kilka krótkich rurek gwintowanych, kilka łączników i będzie.
wyjdzie na pewno drozej ze względu na ilośc elementów,choć nie wiem jaka to dla Ciebie granica "majątek". W każdym razie ceny rurek i łączników na necie też znajdziesz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3057
Tzn. nie wiem czy to właśnie małe średnice są tu najważniejsze. Raczej chodziło mi o to, żeby było jakoś grubo tej gąbki, żeby się nie wpijały w dłonie i czy nie powinny być jakoś specjalnie wyprofilowane? Głównie chodzi o to, że nigdy wcześniej nie używałam takich uchwytów i ogólnie za bardzo nie ćwiczyłam. Mam bardzo słabe dłonie i nadgarstki. Jak ćwiczę na drążku to zaraz robią mi się odciski i bolą mnie dłonie. Nawet jak założę jakieś grubsze, solidniejsze rękawice gumowe, to mnie palce bolą od zginania w takich rękawicach. Dlatego miałam nadzieję, że są jakieś takie uchwyty, które będą jak najlepiej oszczędzać dłonie i odciążać nadgarstki, ale nie znam się na tym i nie wiem, na co zwracać uwagę. No i ogólnie nie wiem, jak wzmocnić dłonie i nadgarstki. Mam po prostu bardzo drobny kościec jak na swój wzrost. Obwód mojego nadgarstka to 13 cm :(


Zmieniony przez - izabe w dniu 2018-07-30 14:42:06

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Szukaj czegoś takiego: https://allegro.pl/paraletki-uchwyty-do-pompek-35cmpromocja-producent-i7018876727.html#thumb/1 

Co do nadgarstków i ich wzmacniania, powinnaś wykonywać zwijanie obciążenia ->

kawałek rurki, sznurek na środku i dobierasz obciążenie, zacznij od np 2kg, i do tego ściskacze zwykłe takie 5kg nacisku -> https://allegro.pl/2-sztuki-sciskaczy-miekki-do-rak-dloni-hms-nowosc-i6996715416.html#thumb/1 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32864 Napisanych postów 23015 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277710
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
to sa standardowe uchwyty, jedynie mozesz zdjac ta pianke, troche beda mneijsze.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Od lipca raczej już zakupiła sobie uchwyty.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wioślarz-komputer, licznik.

Wiecej