SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ubranie Sauna Suit etc - pytanie kierowane głównie do moderatorow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Wiem, że to ubranie pomaga pozbyć się podskórnej wody, a nie tłuszczu. Ale..., czytałem niedawno artykuł w którym było napisane, że jeżeli pozbędziemy się wody podskórnej to szybciej dochodzi do spalania fatu - bo woda znajduję się w komórkach tłuszczowych. Ile jest w tym prawdy? Warto zainwestować parę groszy w tą odzież? Po nieprzemyślanej redukcji zostało mi dość dużo zbędnej skóry i szukam sposobu jak to naciągnąć. Stosuje prysznic ciepło-zimny, jest poprawa, ale jeszcze daleka droga to zadowalającego mnie efektu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Koniu, zerknij do mojego aktualnego dziennika. Dzisiaj podsumowałem miesiąc ciężkiej pracy. Wypowiedz się co dalej! Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
woda znajduję się w komórkach tłuszczowych.
Gdzie ty to czytałeś
Woda w bardzo malej ilosci otacza kazda komorke ciala nie tylko tluszczowa, Zadna sauna nie dobierze sie do wody otaczajacej komorki tluszczowe, pieknie bysmy wygladali w cieplym klimacie czy siedzac w saunie, chyba ze postanowisz sie ugotowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Źródła Ci nie podam, bo wygląda na to, że zawarte są tam bardzo wiarygodne informacje, które powinny być dostępne tylko dla wybranych...

Reasumując: szkoda kasy na tą odzież, po prostu trzeba trzymać dietę i ostro za******lać na treningach.

Ugotuje się jak zabraknie mięsa w sklepach.

A co z nadmiarem skóry, jak skutecznie ją ujędrnić? Czy można jakoś naturalnie zmniejszyć ilość wody podskórnej? Ograniczyć węgle to na pewno, a coś poza tym?



Zmieniony przez - crytek w dniu 2010-11-09 20:47:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
po weekendzie w dziale odżywianie będzie duży artykuł o wpływie ziółek na trawienie, apetyt, stan wody w organizmie...podeślę link.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Te wszystkie ciuszszki i pasy wyszczuplające to bujda jest ktora nic nie daje.
Wiem, bo mam 2-3 pasy neopronowe i takie tam duperele i... uzywam ich jak mnie zaczynaja plecy napierdzielac bo przesadze czy cos (tak zeby rozgrzac bardziej tyl).
Woda moze i szybciej z ciebie splywa, ale w takim samym tempie wraca - bo przeciez czy to masa czy redukcja pic musisz :P
Low carb, albo cos w ten desen i ostre cisniecie. Znam ten bol az za dokladnie niestety ;)

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
Koniu, masz wiedzę na temat skutecznego ujędrniana skóry?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jako kobieta po ciazy powiem ci jedno,- to co robisz czyli prysznice, pilingi z kawy czy soli, plus masaż, nawet nie musisz jakies specjalnych kremow uzywc starczy oliwa z oliwek, czy migdalow, mozesz dodac sobie jakis olejek aromatyczny
No i czas, ale jeżeli duzo schudłeś to niestety nie oczekuj ze zrobi sie jędrna jak u tego co nigdy nie byl otyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
nie trafiłem z czasem tak jak bym chciał, więc poleci nieco później.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 877 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13694
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
napisz mi na pw, podeślę Ci mejlem materialy.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny. Pare pytań. Proszę o pomoc.

Następny temat

Spalacz tłuszczu- jaki ?

WHEY premium