SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA ZŁODZIEJ!!!!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 49264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
Uwaga na goscia xdenletom (nicków jest znacznie wiecej - kilkanaście w sumie). Zwróćcie uwagę na numer konta.
https://www.sfd.pl/_Hudroxycut_Hardcore_CCC_!_Sprawdź!!!-t367233.html 
ponoc nie tylko mnie oszukal podaje takie dane do przelewu



aka

Paweł Zili****
41-7** Ruda Śląska
Ul.BUKOWA **b/* ( mieszkanie)

PODEJRZANE NICKI:
badzer
biedrek
krucyfiks
gal19
Pimpekzbo
Prolon
ProlonMass
paweelxx25
tomek23xrf
Kalim87
Masa88
xdenletom
ramzi87

PROSZĘ O ZGŁASZANIE SIE OSZUKANYCH OSÓB
proponuję aby zgłosić sprawę na policję bo oszukanych jest bardzo dużo!



694Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2007-12-21 13:43:01

Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2007-12-21 13:44:52

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-04-13 23:45:45

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
dzieki za ostrzezenie, ale powinienes isc z tym na policje i zglosic to. mnie koles walnal kiedys na 49zl i kase odsyskalem a smiec mial napaprane w papierach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
Dzieki nucek, smieciowi zachcialo sie ludzi oszukiwac to zobaczymy jak na tym wyjdzie, tyle danych co mam o nim starczy zeby go upir...olic na policji

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
napisz mi na co ciebie oszukał gdzie to zrobił, podaj mi linki
zajmę sie tym wieczorem ale podawanie danych osobowych tutaj mi sie nie podoba zbytnio..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
na B-F ruchnal ludzi za doladowania na telefon
kilka osob poplynelo w tym LeBron
pisal pod nickiem Kalimm

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
Ripper14 odezwij sie na gg albo podaj meila to wysle Ci rozmowy z gg z tym gosciem i potwierdzenie przelewu na jego konto, gosciu milczy ale napisalem mu, ze jak spowrotem kasy nie przeleje to jutro na psy ide i tak zrobie ja niczym nie ryzykuje nawet jak to by mialo miesiace trwac to nie popuszcze gnojowi, ostatni raz kogokolwiek oszukal, niech nie mysli, ze w internecie jest bezkarny skoro podaje numer konta i dane nawet jak nie jego to kogos z jego znajomych ale i tak policja dojdzie kim on jest i beknie za to

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1484 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16169
miesiac to napewno nie bedzie trwalo, u mnie od momentu pojscia na policje, zanim go oni znalezli,potm sprawa w sadzie i termin na oddanie kasy = prawie 9 miesiecy. tak działa wymiar sprawiedliwosci w naszym kraju. To jak by mnie koels cyknal na np 1mln zł to chyab sprawa by sie ciagnela 10 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13432
nawet rok niech to trwa wazne, ze bedzie mial nasrane w papierach ze jest zlodziejem, mnie oszukal na 40zl ale liczy sie sam fakt, ze nikt na takich zlodziejaszkow nie bedzie robil a w szczegolnosci nikt nie lubi byc robiony w ch..ja i czekac jak ten glupi na przesylke, ktora nigdy nie dojdzie a mialem sobie prezent na swieta zrobic, myslalem ze trafilem na okazje a trafilem na ZLODZIEJA

lekarstwo od trucizny różni tylko dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4068
Imie i nazwisko do przelewu jest niezbedne ale adres moze byc wyssany z d..y bo i tak dojdzie. Chociaz to nie wyklucza ze frajer podal prawdziwe dane :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
siemasz - endorush - pisalem Ci na gg jak masz sprawe rozegrac

ja i tiamos odzyskalismy kase coprawda po 6 tyg ale jednak byl to inny user alew widze ze oszustow coraz wiecej a tu link jakby ktos chcial wiedziec
https://www.sfd.pl/BLUZA_ABERCROMBIE_&_FITCH_-_TANIO_!!-t348253-s6699.html


Zmieniony przez - maly mis84 w dniu 2007-12-18 15:15:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 198 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4270
https://www.sfd.pl/Punkty_Sprzedam-t365191.html
mnie ten ćwok oszukał,do tej pory nieotrzymalem pkt
dane jakie podał złodziej do przelewu
65 1140 2004 0000 3402 4752 1560



Zmieniony przez - Ripper14 w dniu 2008-01-11 15:29:16

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-04-13 23:46:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pilne! Kupię korki Adidas Absolute.

Następny temat

Do sprzedania HI-TEC Protein 80 2,5 kg

WHEY premium