SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!! Nadchodze...:) O komentarze prosze przede wszystkim Panie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Pierwsze zdjecie takie jakies dziwne... troche chudziutki jestem, co nie? Hehe uwaga nie mam opłaconego abonamentu wiec bede wysylal fotki co pare minut... następne fotki będą leszpe... OBIECUJE dodam że wszystkie są z DNIA 05.10.2002 teraz troche chyba sie zmienilem o czym swiadczy fakt ze jeszcze w pazdzierniku mierzylem garnitur na stodniowke i 96 w klatce bylo w sam raz a wczoraj 96 prawie sie na mnie rwalo:) i musialem kupic 102:)...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474

Troche licha ta poprotka.




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
Nie jestes taki chudy, ja jestem od Ciebie 18 cm wyzszy a mam tyle samo w pasie co Ty!! Chociaz jestem 15kg ciezszy

Всем привет!
Шефу
гг: 352477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Gówniane ujecie plecow... nie wiem dlaczego ale jakos fotograf byl troche kiepski... zreszta na koniec pokaze fotografa, moja siostre... ma 15 lat... wiec mozna jej wybaczyc... zdjecia beda lepsze...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Takie jakies ogolne ujecie, ze zwróconą wuagą na klatke i wystajacego motyla... Boze doczekam sie jakiegos komentarza kobiety? Brutus paprotka jest na wymarciu:) Szefu dla mnie jak na rok cwiczen jest zdecydowanie za slabo... nie wiem co mam robic... zeby lepiej roslo... a brzydze sie koksem i nigdy tego gowna nie dotkne...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


No i teraz jakas próba pokazania tricepsow z marnym efektem koncowym... ale to nic, widze ze gdybym byl kobieta ten post cieszyl by sie wieksza popularnoscia:) Ja chce jakiegos komentarza.. fachowca i kobiety albo nawet fachowca kobiety...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
Nie ma źle widać że ćwiczysz... Mówisz że jak dla cebie tak jak wyglądasz na rok ćwiczeń to za słabo hmmm może to wina złej diety??, a może się myle ,ale nie sądz że w jeden rok będzesz kafarem





Pozdrawiam wszystkich ćwiczących i nie ćwiczących
Moje zdjęcie: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=56973 

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no narazie dżuma, ale trenuj to to bedzie git. Narazie postaw wszystko na maseeeeeeeeeee a dalej jakos poleci:)

yo!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
brutus sog za paprotke buehehhe

------------------------------
Pozdrawiam

JEAN CLAUDE VAN DAMME
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img] !!MAFIA SFD RULEZ !!MAFIA SFD RULEZ !!MAFIA SFD RULEZ [img]../../buziaki/27.gif" alt="" />
" IF YOUR ENEMY REFUSES TO BE HUMBLED...DESTROY HIM "

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
erni lap sogacza i cwicz dalej a bedziesz wielki

------------------------------
Pozdrawiam

JEAN CLAUDE VAN DAMME
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img] !!MAFIA SFD RULEZ !!MAFIA SFD RULEZ !!MAFIA SFD RULEZ [img]../../buziaki/27.gif" alt="" />
" IF YOUR ENEMY REFUSES TO BE HUMBLED...DESTROY HIM "

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest calkiem niezle masy troche masz ,jak dla mnie wygladasz spoko choc chyba nie za bardzo cwiczysz brzuch ?klatka widac ze juz sie ladnie wyksztalca a lapke masz calkiem duza.Napewno nie jestem expertem ale sog za odwage

śmierć to dopiero początek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SYMPATYCY

Następny temat

jak bede mogl soga dam

WHEY premium