SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UPRZEJMIE DONOSZE - SPIRO "FAKE"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Nie mogłem się zebrać bo czas jakoś ucieka w tym tygodniu szybko.Panowie i panie ewentualnie też - uwaga na podróby spiro.Trafiła mnie ta średnia przyjemność.Wiem co pisze bo nabrałem się rożnego różnistego i ilościowo i firmowo.Jak uważałem spiro za kozaka tak zdziwienie moje nie miało końca biorąc 9 tab. dziennie gdzie nigdy nie było potrzeby u mnie wchodzić powyżej 8 tab. a efekt zawsze był książkowy.Tym razem po prostu nic.Szok moje ulubione spirko nie klepie.Konsultacja u wiarygodnych kolegów.Próba po pół roku kolega zapodał 2 tab. i nic, wiec potwierdzenie jest.Ja miałem ponad 2 miesiące przerwy.Nr serii to 08.2012/419932

mały krępy, niewywrotny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Łyknąłem dzisiaj 8 tabletek i temperatura 36,6.

Miałem robić redukcję, a nie przybierać na masie na słodziku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
by to chvj....

miałem zamawiać

czyli już nigdy nie poczuje tej legendarnej mocy spiro ?


to może od razu powiedzcie który clen poza spiro warty uwagi ??

Zmieniony przez - sqrwielll w dniu 2010-01-20 19:09:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
No lipa.Ja miałem oxyfuxa i coś tam smerał ale szału nie było. Sopharma już lepiej ale zawsze jak porównywałem do spiro to bata nie było.Ja nie mówię że każda wypuszczona teraz partia jest zła.Mowie o konkretnym przypadku i swoim przykładzie.Ja dostane zwrot ale nie o to chodzi.Jednak jak zawsze szukam pozytywów i znalazłem takowy.Ostatnie 3 kilo zbiłem aero i dietą bo clen nie brał udziału hihi.Jetfuel teraz biorę i jest lepiej niż na tym clenie.pozdro

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak Jetfuel robi takiego zawodnika jak ty to też to zamówie, do tego czystą efke i myśle że coś polatam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
polatasz jest naprawdę ok ale ja zawsze wolałem i wolę clen i t3 jak idzie saa.podając przykład jeszcze jeden.po spiro za starych dobrych czasów to skurcze były tak uciążliwe że bzykanko było czasami ciężkie i śmieszne jak mnie złapało w kulminacji.teraz to mi dwa razy brzuch spięło ale bez też potrafi spiąć wiec phhii lipa

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23962 Napisanych postów 67769 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536716
karlos ma clena LK i mowi ze lepsze od spiro
ja mam spoharme i tez mnie czesze jak nalezy

co d ospiro fake, jestem w szoku

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a NIHFI albo sopharma ?? Przecież to apteczniaki, nikt nie bierze apteki ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
no sopharma ok tyle że spiro to był zawsze dla mnie odnośnik i o

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
dzięki za info, sam będe niedługo oxyfluxa zaczynał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
^

chyba najgorszy clen o jakim słyszałem... Ktoś to w ogóle poczuł kiedykolwiek ?? Bo jak mi kumpel zdawał raport to mówił że równie dobrze to mogła być witamina C. Zero działania kompletnie


Stary, apteczniaki masz... po co wy takie gówna kupujecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
gadałem ze znaomym który bral, mówi ze jakieś tam dzialanie odczuwalne jest, poza tym to będzie mój pierwszy kontakt z clenem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka Kreatyna na podtrzymanie

Następny temat

Badania a cykl

Wiecej