SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UK-LABS kopie ok ale problem jest konkretny ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
jak w temacie winko jest ok i kopnięcie ma tyle że wziąłem na dokończenie cyklu po tabsach już 4 strzał wbiłem ale męczarnie straszne przechodzę.Problemem jest proszek który przez igłę 0,9 przejść nie chce.do ciepłej wody wkładałem i w reku wirówka i normalnie cuda.Pierwszy raz coś takiego.Nabrać nie można a co tu wbić.I tak się biję tą 0,9 w udo i wciskam i całość mi wpada albo całkiem muszę wyjąć i nowa igła i po 4 razy wbijać w różne miejsca.Co robić a jak mam pić to normalnie jak ze strzałem co drugi dzień czy co dzień jak z tabsami bo w sumie nie wiem

mały krępy, niewywrotny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
wszystkich

jak ktos nie lubi grejpfrutow to w aptece jest extract - citrosept
https://www.sfd.pl/temat414041/

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-06-19 14:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slabo rozdrobnione.

Proponuje szybko wykonywac inj i w tylek raczej zeby Ci ktos robil na stojaco a nie w duo gdzie igla jest skierowana pionowo w dol i osadza sie proch w tym kierunku. Woda Ciepla tu nie pomoze. Jedynie nabieranie 7 i robienie w tylek 9-10 i tak jak mowie na stojaco. Podobne jazdy sa z agovirynem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
potwierdzam z aga jest jeszcze gorzej. choc wina uk akurat nie bilem. swoja droga skad wy to uk kołujecie, ja nigdzie tego nie moge spotkac. export from UK?

mozna tez w udo tyle ze bardizje w miesien obszerny boczny wtedy tez igła nie bedzie w dol skierowana

Zmieniony przez - tomczers17 w dniu 2009-06-19 09:08:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
mieszaj z propem czy innym testem na oleju czy czym kolwiek i po klopocie wtedy nawet 0,6 ci wejdzie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
A miał koleżka tego trochę a skąd to nawet nie wiem.Wiem że jak coś jest nie tak z towarem to zwracam i jest wszystko si bez pretensji.Jednak jakbym miał pić to jak bo nie wiem czy będzie mi się chciało bić to jeszcze?

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B nie bal bys sie mieszac oleju z woda?

Jak bedziesz to pil to nie bedzie dzialalo tak jak inj. Nie przyswoi sie tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
wiem o co chodzi tyle że dzień w dzień czy co drugi

mały krępy, niewywrotny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co drugi dzien Wino depo inj

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-06-19 09:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
osobiscie nie testowalem inj woda + olej. ale bodajze chyba Ł.Kazimierczak pisal tu ze mozna łaczyć inj na wodzie z tymi na oleju. wydaje mi sie ze w tym wypadku mogloby to pomóc, to te drobinki prochu nie lataly by tak swobodnie jak w wodzie tylko by byly zawieszone w tej mieszaninie a wiec nie zleci wszystko odrazu na dol strzykawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
mozna laczyc desme mieszalem z testem tylko wstrzasalem ostro zeby sie zamieszalo dobrze powstaja nale kropelki ktore sie szybko oddzielaja od oleju jak i b12 mozna tak laczyc zeby mniej bolala poza tym lepiej sie przeslizguje przez kolke dzieki smarowaniu jakie daje olej

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak tylko slyszalem ze ktos tak mieszal i dupa cieta byla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl prop+odblok,

Następny temat

Pytanie o iniekcje... %-)

WHEY premium