sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

UFC według Karciarza...

Wysłana -
Miałem zaczynać po Nowym Roku, ale nie ma co czekać i odkładać tego na później.

W temacie będą pojawiać się typy z UFC i może czasami z elitarnego KaEsWu
Podawał będę tylko te typy, które będę grał. Analizy będą, ale nie do wszystkich podawanych typów.

Was zapraszam do komentowani, dzieleniem się opiniami i wszystkim co może tylko pomóc

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -

Junior dos Santos (BRA) - Stipe Miocic (USA)
Typ: 1
1.21
Bah

Kursy na Juniora już lecą w dół, ale jest to zrozumiałe. Dos Santos przewyższa swojego przeciwnika w każdym aspekcie. 11 wygranych przez nokaut w 19 walkach. Potężna siła w wyprowadzanych ciosach, dynamika plus bardzo dobra praca na nogach. Bardzo dobrze poukładany boks, dobra wytrzymałość i twardy łeb sprawiają, że wytrze ring swoim przeciwnikiem. Dało się zauważyć, że zaczął stosować kolana i kopnięcia, choć i tak bardzo rzadko ich używa.

Miocic nie zagrozi w stójce, bo ma ją o wiele gorszą. Będzie z pewnością cały czas na wstecznym biegu. Zapaśniczo też nic nie zrobi, bo ich nie posiada.

Alistair Overeem (NED) - Stefan Struve (NED)
1.30
Bah

Nie wierzę w drugą porażkę Reema. Typ zawodnika, który przyciąga masę ludzi, a co za tym idzie Dana może być zadowolony, że hajs się zgadza. Przeciwnika dla Reema jak znalazł. Ma warunki, ale co z tego jak nie potrafi ich wykorzystać i porusza się jak drewno. Słaba szczęką, ale Reem mocnej też nie posiada, no i Stefan nie posiada mocnego ciosu.
Tutaj warto zaznaczyć, że ostanią walkę Struve stoczył 2-go marca 2013. Miał problemy z sercem. Z tego co mi wiadomo, to jakoś wrzesień/październik Stefcio zasłabł w szatni. Kondycyjnie również nie powinien błyszczeć.
Jeśli Reem coś myśli, to nie maże pozwolić aby walka tyczyła się w półdystansie.

Claudia Gadelha (BRA) - Joanna Jędrzejczyk (POL)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Claudia Gadelha (BRA)
1.40
Bwin

Po dłuższym zastanowieniu się i przeanalizowaniu tego wszystkiego nie widzę, że Polka to wygra. Nie ujmuję jej umiejętności, bo ma spore, ale to nie wystarczy na "dzika" z Brazylii. O sukcesach Claudii można by się rozpisywać i rozpisywać, ale nie ma to sensu, bo kto jest ciekawy, to może sobie wklepać jej nazwisko w Google i poczytać.
Nie widzę tego, że Asia utrzyma walkę w stójce. Znakomite zapasy i mistrzowskie JJ Brazylijki sprowadzą Polkę do parteru, a tam Gadelha bardzo dobrze pracuje z góry.
Ja wiem, że Polka to mistrzyni świata w MT, ale jej rywalka nie jest zielona w stójce.
Jedna i druga bardzo ciężko przygotowują się do tej walki, Claudia nawet sparuje z mężczyznami, dzięki temu jej siła fizyczna będzie lepsza.

Jamie Varner (USA) - Drew Dober (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Jamie Varner (USA)
1.29
Bwin

Kurs szału nie robi, ale żeby podbić czemu nie. Zwycięzca może być tylko jeden - Varner. Stójkowo i parterowo przewyższa swojego przeciwnika. W swojej dotychczasowej karierze mierzył się z dobrymi zawodnikami, natomiast przeciwnik nie może się tym pochwalić.
Dobrze poukładana stójka, ciekawe kombinacje ciosów plus kopnięcia. Idzie cały czas do przodu. W parterze przeciwnik nie powinien zagrozić.

Bez analizy:

Joe Riggs (USA) - Ben Saunders (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Ben Saunders (USA)
1.40
Bwin

///

Kurs na Diaza podskoczył do 2.90. Cholera ciężki orzech do zgryzienia. Jeśli podskoczy do 3.00 to wchodzę w to i gram jako singiel.
RDA poczynił spore postępy. Chłopak jest w gazie, posiada dobre zapasy. Natomiast Diaz to dobry bokser z dobrym JJ.
Na pewno nie pogram RDA po kursie 1.35.

Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2014-12-12 13:35:07
Wysłana -
powodzenia Karciarz
Wysłana -
Jak hazard to jestem:) Powodzenia
Wysłana -
Powodzenia

A ja cały czas wierzę w drugą porażkę Overeema

Wysłana -
będę podglądał
Wysłana -
Karciarz

Junior dos Santos (BRA) - Stipe Miocic (USA)
1.21
Bah

Alistair Overeem (NED) - Stefan Struve (NED)
1.30
Bah

Claudia Gadelha (BRA) - Joanna Jędrzejczyk (POL)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Claudia Gadelha (BRA)
1.40
Bwin

Jamie Varner (USA) - Drew Dober (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Jamie Varner (USA)
1.29
Bwin

Joe Riggs (USA) - Ben Saunders (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Ben Saunders (USA)
1.40
Bwin

Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2014-12-12 13:35:07
Wysłana -

Lyoto Machida (BRA) - C.B. Dollaway (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Lyoto Machida (BRA)
1.15
Bwin

To trzeba uzasadniać?

Renan Barao (BRA) - Mitch Gagnon (CAN)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Renan Barao (BRA)
1.13
Bwin

Polecam jeszcze, że powyższa walka nie potrwa 5 rund, po kursie 1.50 na Unbet

To trzeba uzasadniać?

Erick Silva (BRA) - Mike Rhodes (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Erick Silva (BRA)
1.22
Bwin

Kursy spadają. Niespodzianki być nie powinno. Erick sporo większe doświadczenie. Mike nie jest mi znany, ale z tego co zaobserwowałem, to nic ciekawego nie pokazywał dotychczas i nie sądzę, że nagle to się zmieni. Jak dla mnie przeciwnik "ogórek".
Silva kreatywny w stójce, często używa kolan. Wchodzi w klincz ze swoimi przeciwnikami i okłada ich kolanami co bardzo dobrze mu wychodzi.
Erick dobrze broni się przed obaleniami i dość dobrze czuje się w parterze.

Antonio Carlos Junior (BRA) - Patrick Cummins (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Patrick Cummins (USA)
1.60
Bwin

Zapasy i jeszcze raz zapasy po stronie Amerykanina. Junior po swojej stronie ma BJJ, ale to będzie za mało. Cummins wiedząc, że ma sporą przewagę w parterze będzie chciał jak najszybciej sprowadzić walkę.

Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2014-12-17 20:40:21
Wysłana -
Karciarz

Lyoto Machida (BRA) - C.B. Dollaway (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Lyoto Machida (BRA)
1.15
Bwin

Renan Barao (BRA) - Mitch Gagnon (CAN)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Renan Barao (BRA)
1.13
Bwin

Polecam jeszcze, że powyższa walka nie potrwa 5 rund, po kursie 1.50 na Unbet

Erick Silva (BRA) - Mike Rhodes (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Erick Silva (BRA)
1.22
Bwin

Antonio Carlos Junior (BRA) - Patrick Cummins (USA)
1 2 - Kto wygra?
Typ: Patrick Cummins (USA)
1.60
Bwin

Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2014-12-17 20:40:21
Wysłana -
Grałeś typ under 5 rund w walce Barao-Gagnon? Bo to był błąd buka, walka bodajże na trzy rundy była zaplanowana jeśli dobrze pamiętam i ciekaw jestem rozliczenia tego zakładu.
Wysłana -
Zwrot, buk się walnął. Taki kurs to była promocja.
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź