sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

UFC według Karciarza...

Wysłana -
Wszystko na zielono.
Chiesa i Guida zagrałem razem, tylko nie wiem czemu tego nie napisałem.

Już niedługo typy na UFC Poland:)
Wysłana -
Piękna zieleń, gratulacje oby tak dalej
Wysłana -
Mirko Filipović (30-11-2) vs. Gabriel Gonzaga (16-9)
Typ: 2
1.53
Unibet

Gonzaga wygrał w pierwszym ich pojedynku i wygra w drugim.
CroCop to uznana marka, ale jego czasy minęły. Od ich pierwszego starcia minęło 8 lat. Mirko nie poczynił od tamtego czasu żadnych postępów, a nawet jest gorszy niż wcześniej. Ostatnią walkę stoczył w 2011 i przegrana. W ogóle, jego trzy ostatnie walki to porażki i ani jeden pojedynek nie dotrwał do końca.
Gonzaga ostatnie dwie walki przegrane.
Obaj Panowie nie mają najmocniejszych szczęk, jeden cios może tutaj wystarczyć.
Tutaj decydującą rolę może odegrać wiek, a starszym zawodnikiem jest Chorwat, na swoim karku ma 40 wiosen i jest o 5 lat starszy od Gonzagi.
Gonzaga jest groźny z kontry, w parterze również będzie miał przewagę.
Mirko może brakować szybkości i dynamiki, co nie oznacza, ze Gabriel będzie demonem prędkości, ale powinien mieć przewagę.

Paweł Pawlak (10-1) vs. Sheldon Westcott (8-2-1)
1.50

Zanosi się na drugą porażkę Pawła. Polak w debiucie przeciwko Sobocie zaprezentował się bardzo SŁABO, a wręcz TRAGICZNIE. Nie wiem, jak to mógł przegrać, przecież Sobotta to dno i metr mułu w UFC.
Teraz przychodzi mu mierzyć się z zawodnikiem o wiele lepszym, który pokonywał lepszych od Pawlaka.
Sheldon pokazał się z bardzo dobrej strony w TUFie, przegrał dopiero w finale, wcześniej pokazując się z bardzo dobrej strony. Posiada dobre zapasy, lubi klinczować.

Mam dla was wywiad z Pawłem. Można się dowiedzieć np. że Paweł chodził, nie wiem czy jeszcze chodzi do pani psycholog. Poważna kontuzja kręgosłupa, chęć skończenia z MMA.

Damian Stasiak (8-2) vs. Yaotzin Meza (20-9-1)
2.10

Taki kurs to ja biorę z pocałowaniem w rękę
Może rekord w UFC nie zachwyca, ale porażka z Mendesem czy Pettisem, gdzie z tym drugim pokazał się z dobrej strony, to ujmy nie powinny przynosić.
Meza mierzył się już z lepszymi. Jest zawodnikiem po prostu lepszym i będę zaskoczony, jeśli to przegra. O dużo lepszy w stójce. Damian w stójce jest cienki, nie ma obrony i na dodatek jest chaotyczny.
Meza to posiadacz czarnego pasa BJJ. Na glebie również powinien mieć przewagę.
Kurde, za Damianem nic nie przemawia.
Yaotzin trenuje w MMA LAB, w tym klubie ćwiczy również Henderson.

Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2015-04-18 10:29:42
Wysłana -
Machida vs. Rockhold
Wszystkie rundy 2.5
Ponad 2.5
@1.50
Unibet

Porównując obu Panów, to zapowiada nam się bardzo ciekawy pojedynek.
Jeden i drugi bardzo dobry w płaszczyźnie stójkowej. Przewaga warunków fizycznych po stronie Luka.
Miedzy nimi jest 6 lat różnicy, Machida ma już 36 lat, ale nie widać po nim spadku formy, która z pewnością kiedyś nastąpi.
Techniczne w stójce lepiej wygląda Lyoto. Jest dynamiczny, dużo się porusza, gdzie jest krytykowany za swój styl walki, który jest na wstecznym biegu.
Jeden jak i drugi dysponuje dobrą siłą ciosu.
Obaj w stójce są bardzo dobrzy.

Problem Machida może mieć, gdy walka trafi do parteru. Tutaj przewaga będzie po stronie Amerykanina. Rockhold dwie ostatnie walki skończył przez poddania. Jeśli uda mu się sprowadzić Smoka do parteru, to może nawet go poddać lub kontrolować z góry.

Dla mnie to bardzo wyrównana walka. Nie uważam, aby już na początku ktoś to wygrał przez poddanie czy T(KO).

Śmiem stwierdzić, że dojdzie do decyzji. Dynamiczny Lyoto nie da się sprowadzić, ale zostanie wypunktowany przez lepszy zasięg Lukiego.

Jeśli ktoś chce pograć, że walka zakończy się decyzją, to obecnie na Unibet jest kurs 1.87.

Pogram "PEWNIAKA" czyli Souza, który już raz mierzył się z Camozzim i wygrał przed poddanie. Teraz wygra tak samo.

No i dorzucam Sterlinga.

Idzie coś takiego: 1.50 x 1.06 x 1.28 i to nam daje łączne ako 2.04
Wysłana -
Wyżej nie weszło. Z trójki tylko Machida zmoczył. Przeceniłem go.
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź