SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FX 6 - wyniki!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Main Card
-Ross Pearson defeated George Sotiropoulos by TKO (Strike, 3rd Round, 0:41)
-Hector Lombard defeated Rousimar Palhares by TKO (Strikes, 1st Round, 3:38)
-Norman Parke defeated Colin Fletcher by Unanimous Decision (30-27, 30-27, 29-28)
-Robert Whittaker defeated Brad Scott by Unanimous Decision (29-28, 29-28, 29-28)



Preliminary Card
-Chad Mendes defeated Yaotzin Meza by TKO (Punches, 1st Round, 1:55)
-Joey Beltran defeated Igor Pokrajac by Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)
-Mike Pierce defeated Seth Baczynski by Unanimous Decision (30-27, 29-28, 29-28)
-Ben Alloway defeated Manuel Rodriguez by KO (Kick, 1st Roun, 4:57)
-Mike Wilkinson defeated Brendan Loughnane by Unanimous Decision (29-28, 29-28, 29-28)
-Cody Donovan defeated Nick Penner by TKO (Ref Stoppage, 1st Round, 4:35)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Steven0
skąd wiesz, że Toquinho był w fatalnej formie!?

No bo tutaj na forum jak przegra Toquinho lub Shogun, to albo przez to ze byli kontuzjowani albo ze nie byli w formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Palhares się nie popisał,najpierw sie tylko cofał potem stanął jak słup i zbierał strzały,myślałem że bedzie wiecej emocji w tej walce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie mam pojęcia co w tej jego głowie znowóż siedziało, zamiast wjeżdżać w swoim stylu w nogi od razu albo w klincz chociaż i szukać poddania od razu to stwierdził, że sobie będzie walczyć w stójce i jak wyłapał to wogóle zero obrony nic...

G-Sota też mi strasznie szkoda.

Mendes mnie pozytywnie zaskoczył jedynie tym nokautem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
mega mnie zawiódł Palhares, myślałem ze na glebie coś ciekawego pokaże a tu tylko jedna próba obalenia i kilka lowkicków a potem już tylko przyjmował strzały. beznadziejna walka, chyba wszyscy liczyli na więcej

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Brawo Lombard



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Palhares w swoim stylu. Ja tam nadal twierdze, że Lombard jest przeceniany, wygrana z takim Palharesem wyznacznikiem dużym nie jest. Gratulacje, ale niech dadzą mu teraz kogoś z czołówki.
Zero próby obalenia, może czekał na h-kicka bo chciał zrobić flying kneebara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
słaba walka ale chyba dla palharesa który się ciągle cofał a nie dla lombarda. Dziwię się ,że na chama nie próbował wjeżdżać w nogi i zakładać leg locka. z drugiej strony z Danem Hendersonem dawałradę w stójce trafiał go nawet jakimiś kopnięciami a tu od Lombarda wyłapał mega wp******. Lombarda teraz niech zestawią z wygranym Belcher/Okami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2842 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 19060
Widac bylo,ze jednak ostatnim razem faktycznie cos nie tak z Lombardem bylo.Paul Harris juz wiecej nie osiagnie jak na moje,moze bic sredniakow i zbierac sub of the night dla rodziny i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Penner się żegna z UFC na 99%

Loughnane/Wilkinson dobra walka trochę cepowisko, ale w porządku..

Alloway - kolejny uczeń Seagala, zrobił dokładnie co mu Sensei powiedział!

Pierce wrestlef***, ale tego się dokładnie spodziewałem

Pokrajac z Beltranem dali dobre walki, Pokrajac dobra szczena, Beltran dobry dirty boxing i cardio, Beltran czy wygrywa czy przegrywa daje dobre walki.. Pokrajac oprócz szczeny g**** tak naprawdę pokazał

Ja ciągle czekam aż Mendes dostanie teraz kogoś z Top 5 i uda mu się zrewanżować Aldo (o ile go Edgar nie pokona), ten Meza to newcomer dodatkowo short notice bierze dlatego nic o nim nie można powiedzieć oprócz tego, że to sparingpartner Bensona Hendersona

Fletcher to dno.. Tylko fajną maskę i kły na ważeniu miał..

Whittaker vs. Scott - nic nadzwyczajnego..

Sotiro-Pearson - coś bez formy Sotiro kilka knockdownów aż go w końcu skończył btw 3 porażki z rzędu ma teraz Sotiro..

Lombard-Palhares - miałem nosa Leg kicki nie robiły wrażenia na nim, widać czuł respect do judo skills Lombarda i bał się wjazdu w nogi wgl było widać jaki Palhares wchodzi do oktagonu spięty a jaki rozluźniony Lombard, Lombard wyczekał knockdown - nie podpalał się, w parterze dążył do pasywnej walki i go skończył większość ciosów przez gardę, ale Lombard to bestia! Ja nie jestem pewien czy Palhares byłby go w stanie obalić, ale potwierdza się to, że Palhares może poddawać tylko max średniaków pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy..

dla Lombarda zwycięzca Belcher/Okami pewnie a jakby Belfort wypadł i Lombard zgodziłby się zastąpić go w walce z Bispingiem to bym się wcale nie pogniewał.. W sumie od Belforta i Lombarda wyłapie identyczne KO

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-12-15 12:38:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jakby belfort wygrał z Bispingiem to Lombard-Belfort jak najbardziej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nie sądzę.. albo wygrany Okami vs. Belcher albo przegrany Belfort vs. Bisping co jak co, ale zdemolowanie Palharesa w stójce nie jest jeszcze takim wyznacznikiem.. Jeśli nikt z nich to z chęcią bym zobaczył Lombarda w walce z Munozem (bad blood, Munoz go nazwał can crusher) walka mogłaby być zaj**ista tylko nie wiem czy ostatnio to Weidman byłtaki rewelacyjny czy Munoz nie w formie, ale Munoz to większy test dla Lombarda niż Palhares no chyba, że zestawić Hectora z Cungiem Le jeszcze, ale zostanę przy tym: wygrany Belcher/Okami lub przegrany Belfort/Biping a wygrany Belfort/Bisping o pas ze Spiderem..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 6 Australia Live!

Następny temat

K-1 World Max 2012 Final 8

WHEY premium