SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 24: Johnson vs. Reis

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC on FOX 24: Johnson vs. Reis

Data: 15.04.2017
Miejsce: Sprint Center, Kansas City, Missouri – USA

Walka o tytuł wagi muszej
125 lbs.: Demetrious Johnson (c) vs. Wilson Reis

Główna karta
115 lbs.: Rose Namajunas vs. Michelle Waterson
185 lbs.: Ronaldo Souza vs. Robert Whittaker
145 lbs.: Jeremy Stephens vs. Renato Carneiro

Walki wstępne
265 lbs.: Roy Nelson vs. Alexander Volkov
135 lbs.: Tom Duquesnoy vs. Patrick Williams
155 lbs.: Rashid Magomedov vs. Bobby Green
125 lbs.: Louis Smolka vs. Tim Elliott
205 lbs.: Devin Clark vs. Jake Collier
185 lbs.: Anthony Smith vs. Andrew Sanchez
135 lbs.: Aljamain Sterling vs. Augusto Mendes
170 lbs.: Nathan Coy vs. Zak Cummings
135 lbs.: Ketlen Vieira vs. Ashlee Evans-Smith
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Bisping szmaciarz robi co tylko moze by uniknac Romero, zalosny jest, papierowy mistrz co z Hendo ledwo decyzje wymeczyl. Jak nie zycze nigdy zadnemu zawodnikowi zle, tak tu mam nadzieje ze w koncu Cunt trafi na Romero, ktory go ciezko znokautuje i wysle na przymusowa emeryture, zebysmy juz nie musieli go wiecej sluchac i ogladac


Zmieniony przez - annihilus w dniu 2017-04-26 00:10:43

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Kierwa jakoś DJa nie lubie nie mogę mu odmówić skilla ale nie przemawia do mnie koleś.

Myślę ,że Jacare pokona Whitetakera ,po czym skończy mu się kontrakt i cholera wie co potem no właśnie ,Souza w tym roku 38 lat ,do Titleshota daleko ,a Bellator rzuca dobre kontrakty ,Koleś zasłużył na zakończenie kariey robiąc dużo $$$ także liczę na UFC ,ale jeśli przejdzie np do Bellatora nikt nie powinien mieć pretensji... dywizja jest zblokowana ,Romero jest następny w kolejce ,a Bisping vs GSP to prawdopodobnie Lipiec...Serio nie zdziwi mnie jak pokaże on f*** off dla UFC...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mam nadzieję, że Reaper pojedzie aligatora. Przyda się jakiś nowy młody topowy zawodnik.

Baby i karły po jacare vs reaper
Grubo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Michelle Waterson – Chcę być pierwszą, która pokona Joannę Jędrzejczyk

Michelle Waterson (14-4) ma za sobą dwie zwycięskie walki w UFC i już w ten weekend będzie chciała zdobyć trzecie zwycięstwo w walce z Rose Namajunas (5-3) na gali UFC on FOX 24.

„Karate Hottie” od pewnego czasu już mówi o tym, że chce walczyć o tytuł wagi słomkowej i w przypadku wygranej walki z Rose Namajunas, to trzecie zwycięstwo znacząco przybliży ją do pojedynku o pas, który jest w posiadaniu Joanny Jędrzejczyk. Jeżeli Jędrzejczyk obroni po raz kolejny tytuł w walce z Jessicą Andrade na gali UFC 211, to bardzo możliwe, że Waterson dostanie walkę o pas. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106





ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

David Becker/Zuffa LLC/Getty Images

Demetrious Johnson o tym dlaczego UFC powinno więcej płacić swoim zawodnikom

Temat wynagradzania zawodników UFC jest już od dawna omawiany również przez samych zawodników i jednocześnie poddawany przez nich dużej krytyce.

Wielu zawodników skarży się na to, że ich wypłaty za walki są za małe, a jeśli dodamy do tego jeszcze umowę sponsorską z Reebokiem, która daje co prawda zawodnikom „kilka dolarów” więcej, ale jednocześnie ogranicza umowy sponsorskie z innymi firmami, które płaciłyby zawodnikom znacznie więcej pieniędzy. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Prelimsy całkiem spoko zwłaszcza Nelson vs Volkov, imo Nelson TKO, nawet 40 letni Nelson wg mnie jest w stanie znokautować nie za dobrego w defensywie Volkova i ten potrafi przyjąć wciąż co jest niesamowite.
No Jacare jak wygra z Whittakerem (na papierze powinien) to Bellator spoko siana sypnie tylko Jacare tam nie ma nikogo ze swojej ligii w średniej lol taka prawda. Myślę, że wtedy UFC sporo rzuci mimo wszytko, bo chce Jacare. Tylko mam takie przeczucie, że Whittaker może to wygrać, jest szybszy niż Souza, uderza lepiej niż on, no nie jest takie eksplozywny, ale to lepszy striker. Tylko jak będzie na plecach to pozamiatane, jak obroni obalenia i będzie dobrze trzymał dystans uciekając od siatki gdzie Brazylijczyk go siłowo zniszczy to szanse ma. Ciekawa walka, największy test w karierze dla Whittakera. Jacare przez poddanie, ale kto wie.

Imo Waterson przez poddanie i Stephens przed decyzje.
Reis nie stanowi absolutnie żadnego zagrożenia, dla mnie byłby to bez wątpienia największy upset w historii MMA Reis jakby pokonał Johnsona w wadze gdzie skill głównie decyduje. Elliott skill miał nie gorszy niż Reis i był dużo większy, Reis to też krasnal. Johnson przez wp****** w 1 rundzie max 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

MMAjunkie.com

Michelle Waterson: Rose Namajunas jest moją ulubioną zawodniczką wagi słomkowej

Michelle Waterson opowiada o swojej najbliższe rywalce, Rose Namajunas.

Michelle Waterson (14-4) nie zamierza udawać, że czuje jakąś urazę do Rose Namajunas tylko po to by o pojedynku zrobiło się głośno. Ona nie potrzebuje takich zagrywek. Złej krwi nie było również w przypadku walki z Paige VanZant a sam pojedynek oglądało najwięcej ludzi od ponad 3 lat . Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Aljamain Sterling o walce z Augusto Mendesem – Nie mogę pozwolić sobie na trzecią porażkę

Przed Aljamainem Sterlingiem stoi poważne wyzwanie w postaci walki z Augusto Mendesem i Amerykanin zdaje sobie sprawę, że od tej walki będzie wszystko zależeć.

Tej nocy Sterling (12-2) zmierzy się z Mendesem (6-1) na gali UFC on FOX 24 i będzie starał się uniknąć trzeciej porażki z rzędu i trzeciej przegranej w całej karierze. Więcej



Według Roberta Whittakera, Jacare Souza jest zawodnikiem wobec którego należy czuć respekt

Robert Whittaker twierdzi, że lekceważenie i brak szacunku wobec Ronaldo Souzy byłoby ogromnym błędem, którego on nie zamierza popełnić.

Whittaker i Souza zmierzą się tej nocy w głównej karcie na gali UFC on FOX 24 w Kansas City. Dla Whittakera walka z „Jacare” będzie największym dotychczasowym wyzwaniem w jego karierze, ponieważ zmierzy się z numerem #3 w dywizji średniej i jednym z pretendentów do tytułu. Więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 177: Dantas vs. Higo

Następny temat

UFC Fight Night 108: Swanson vs. Lobov

WHEY premium