SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 24: Johnson vs. Reis

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Romero powinien już mieć TSa , Mousasi vs Whittaker o następnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
GSP vs Bisping pewnie i nawet w listopadzie także fajnie jakby na tej karcie było Romero vs Whittaker o TSa. Resztę niech poobsadzają jak chcą, ale skoro tylko 2 osoby pokonały Jacare jak Yoel i Robert to powinni walczyć o TSa skoro George TSa dostaje. Nie ma rady, na ch** takie layoffy robić fighterom, lepiej dla ich portfela niech walczą. Money fighty się skończą (jak Anderson Silva przegra następną walkę )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
Sobotnia gala UFC on FOX 24 przyciągnęła do areny Sprint Center w Kansas City 12 171 fanów którzy zostawili w kasie 1 081 193 dolarów.


Była to pierwsza wizyta UFC w tym miejscu ale od razu pobiła rekord jeśli chodzi o dochód z imprez sportowych w arenie Spring Center.


Bonusy za występ wieczoru po gali UFC on Fox 24 w wysokości 50 tysięcy dolarów zostały przyznane Demetriousowi Johnsonowi za poddanie Wilsona Reisa w walce wieczoru oraz Robert Whittakerowi za nokaut nad wysoko notowanym Ronaldo Souzą. Najlepszą walką gali nagrodzoną dwoma bonusami uznano starcie Tima Elliotta z Louisem Smolką.
1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
DuQuesnoy dobry prospekt, ale może bardziej na zasadzie Sage'a i dostanie niedługo łomot zobaczymy.



Zobacz sobie jego poprzednie walki, gość wymiata i chyba ma mocną psychikę. I dobre łokcie <3
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mysza to debeściak :D szanuję gościa i wcale mi nie przeszkadza jego kategoria. Robi swoje i jest najlepszy. Wyrównał rekord Silvy w 10 obronach i teraz będzie pracował na swoje nazwisko.

Whittaker po części mnie zaskoczył, a po części nie. Wiedziałem, że jest dobry i może wygrać, ale nie sądziłem, że zrobi to w taki sposób. Pięknie zdominował Jacare,, którego trochę mi szkoda.

W walce Namajunas vs Waterson myślałem, że Waterson zgarnie wygraną, ale Rose była kapitalna i należy jej się walka o pas, ale w walce z Aśką jakoś jej nie widzę.


foxsports.com

Rose Namajunas zgłasza aspiracje do walki o pas, Dana White odpowiada

Czy Thug w najbliższym czasie dostanie drugą szansę walki o mistrzowski tytuł?

Rose Namajunas (6-3, 4-2 w UFC, #4 w rankingu UFC) w grudniu 2014r. przegrała rywalizację z Carlą Esparzą (11-4, 2-2 w UFC, #9 w rankingu UFC) o inauguracyjne mistrzostwo wagi słomkowej. Później 24-latka wygrała trzy pojedynki z rzędu, ale na jej drodze stanęła Karolina Kowalkiewicz (10-1, 3-1 w UFC, #2 w rankingu UFC). Teraz, po pokonaniu Michelle Waterson (14-5, 2-1 w UFC, #6 w rankingu UFC) Thug wróciła do gry o najwyższe cele w dywizji. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Tak sobie myślę i nijak widzę Demetriousa w nawet top 3 GOAT w MMA.
Jeżeli chodzi o skilla to owszem jest najlepszy, ale ciężko się dziwić przy jego warunkach. Jednak patrząc tak na jego kariere to ok może teraz jest w prime, ale w koguciej w WEC radził sobie naprawdę średnio i głównie przegrywał przez zapasy i karłowatość. Potem dzięki wałkowi z McCallem w 1 walce dostał rewanż, wygrał i miał 2 bardzo wyrównane walki z rzędu, o pas i obrone, fakt z najlepszymi gościami w dywizji. Potem fakt kolejne 9 zwycięstw z rzędu, z czołówką, sporo skończeń zwłaszcza jak na tą wagę, ale Tim Elliott dał z nim ostatnio całkiem wyrównaną walkę pokazując imo właśnie ile warunki znaczą u Demencjusza, imo Garbrandt by go spokojnie znokautował, z Cruzem już raz przegrał, z TJem pewnie też by przegrał i może jeszcze paroma takie moje zdanie.

Teraz spójrzmy na np. Spidera (pomijając George'a, Bonesa i innych). Spider 11 obron pasa i walczył w 2 kategoriach wag pokonując gości jak Griffin itp. 11 obron pasa, bo przecież Lutter wagi nie zrobił a i tak walczył. Chyba 16 wygranych z rzędu w UFC a Demetrious nie wygrywa wage wyżej, Spider równie wysoko notowanych gości pokonywał i chyba jeszcze więcej finishów, bez kontrowersji. Jak dla mnie Demetriousowi brakuje albo minimum 3 obron pasa albo pokonanie mistrza 135. Nie będę w szoku jak Benavidez go pokona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Jedyne slusze zestawienia w MW:

Romero vs GSP / Bisping o pas - Romero miazdzy jednego i drugiego, walka o pas nalezy mu sie jak psu buda

Mousasi vs. Whittaker o TS

Weidman vs. Jacare - oboje po porazkach (w tym kazdy ma porazke z rak Romero ) - dobre zestawienie, ktore juz kiedys mialo dojsc do skutku. Moglaby byc dobra walka zapasniczo-grapplingowa

A Anderson tchorz niech sie bije z Rockholdem


Zmieniony przez - annihilus w dniu 2017-04-24 11:31:05

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Aljamain Sterling myślałby nad zakończeniem kariery w przypadku przegranej z Augusto Mendesem

Funk Master o pojedynku na UFC on FOX 24.

Do walki z Augusto Mendesem (6-2, 1-2 w UFC) Aljamain Sterling (13-2, 5-2 w UFC, #8 w rankingu UFC) podchodził po dwóch z rzędu porażkach przez niejednogłośne decyzje sędziów, które tłumaczył niewiedzą sędziów.

Również wynik walki z Tanquinho musieli rozstrzygać sędziowie, Sterling bezsprzecznie wygrał II i III rundę, ale nadal bał się o wynik pojedynku. Będąc gościem ostatniego odcinka The MMA Hour Funk Master mówił, że nawet rozważał odejście na emeryturę w przypadku przegranej z Mendesem na punkty. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Robert Whittaker twierdzi, że nie widzi powodu dla którego miałby nie zawalczyć o pas

Robert Whittaker po dużym zwycięstwie z Ronaldo Souza został nowym pretendentem do walki o pas wagi średniej i zyskał uznanie w oczach samego mistrza Michaela Bispinga.

Po tym jak Bisping powiedział, że Whittaker bardziej zasługuje na walkę o pas niż Yoel Romero, Australijczyk wziął sobie te słowa do serca i w rozmowie z The Sydney Morning Herald powiedział, że nie widzi sensu brać jakiejkolwiek innej walki poza walkę o pas. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
powodem jest GSP no i Romero wciąż bardziej zasługuje niż Whittaker.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 177: Dantas vs. Higo

Następny temat

UFC Fight Night 108: Swanson vs. Lobov

WHEY premium