SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FOX 13 - Dos Santos vs. Miocic

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18658

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

UFC on FOX 13
Heavyweight Junior dos Santos vs. Stipe Miocic
Lightweight Rafael dos Anjos vs. Nate Diaz
Heavyweight Alistair Overeem vs. Stefan Struve
Heavyweight Gabriel Gonzaga vs. Matt Mitrione
Flyweight John Moraga vs. TBD
Welterweight Joe Riggs vs. Ben Saunders
Lightweight Jamie Varner vs. Drew Dober
Middleweight Derek Brunson vs. Ed Herman
Lightweight Joe Ellenberger vs. Bryan Barberena
Lightweight David Michaud vs. Garret Whiteley
Bantamweight Anthony Birchak vs. Ian Entwistle
Bantamweight Henry Cejudo vs. Dustin Kimura
Women's Strawweight Claudia Gadelha vs. Joanna Jędrzejczyk

Jeszcze nikt nie zakładał wątku na temat całej gali(zakładany był tylko o Overeemie), więc może najwyższa pora.
Oprócz JDS i Miocica ciekawostką jest to, że będzie walczyć nasza reprezentantka Joanna Jędrzejczyk z Claudia Gadelho.

Kogo obstawiacie na zwycięzcę?

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2014-11-23 18:59:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
powinieneś dać link w temacie dyskusja po gali, po się niepotrzebny spam robi. Ten temat był przed galą i w trakcie gali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tutaj link do debiutu Jędrzejczyk w UFC(musicie tylko poczekać z minutę, aż reklama minie), jeśli to wygra będzie miała duże szanse w walce o pas http://mmaversus.com/2014/07/27/joanna-jedrzejczyk-vs-juliana-lima-fight-video-ufc-on-fox-12/

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2014-11-23 19:01:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie ciekawi walka RDA vs Diaz, Anjons zrobil mega progres wzgledem tego co pokazywal na poczatku kariery w UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
calkiem spoko się zapowiada , pierwsze 4 walki mega plus Joanna , oby dala rade !

Zmieniony przez - ero24 w dniu 2014-11-23 20:25:04

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Moje typy

JDS
Diaz
Overeem(sic!)
Mitrione
Jedrzejczyk

Reem wiadomo. Moze pojsc w Obie strony nawet jezeli jedzie mial Struva na ziemi...
Mysle ze JDS poki co nie pokaze efektoow wp******i od Caina i zbrutalizuje Style
Gonzaga starszy I mniejszy. Tepak Mitrione pewnie wygra
No I kibicuje Joannie. Powinna DAC rade

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Miocic, RDA, Stefan o ile serce nie nawali znowu, Mittrione, oby Aśka ale łatwo nie będzie. Jak wygra to chyba wskakuje na drugie miejsce SW w ogóle i nr1 UFC, TS gwarantowany powinien być dla wygranej.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
@Agares widzę, że tylko ciężka cie interesuje a tyle zaj**istych walk na karcie. Nie ma innej możliwości skoro podkreślasz walkę średniaków w HW a omijasz walkę o pretendenta w 1 z najlepszych dywizji czyli RDA vs Diaz. ME i co ME najlepsze.

Walka Aśki o TSa chyba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0
@Agares widzę, że tylko ciężka cie interesuje a tyle zaj**istych walk na karcie. Nie ma innej możliwości skoro podkreślasz walkę średniaków w HW a omijasz walkę o pretendenta w 1 z najlepszych dywizji czyli RDA vs Diaz. ME i co ME najlepsze.

Walka Aśki o TSa chyba.


Po ostatnim pojedynku z Hendersonem, raczej nie mam wątpliwości, że RDA wygra(liczę na KO), ta walka jest dość przewidywalna. Dla Overeema to raczej ostatnia szansa w UFC, co do JDS vs Miocic po prostu ciekaw jestem w jakiej formie jest JDS po ostatniej walce z Cainem, co do Aśki to chyba nie będę tłumaczył dlaczego ją wyróżniłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
to, że Henderson rozgromił Diaza a RDA posadził Hendersona nie znaczy, że to walka do 1 bramki. Styl robi walkę. Diaz to bardzo dobry bokser, ma bardzo dobre BJJ. Stawiam też na RDA aczkolwiek różnie może się to potoczyć, w LW jest bardzo wysoki poziom, Diaz to świetny fighter.

Ta walka właśnie mnie najbardziej interesuje chyba albo ME, bo jak mówisz, JDS po kontuzji i prawie został zamordowany w klatce ostatnio no i kibicuje Miocicowi, ale nie widzę tego. JDS jest za dobry.

Ktoś napisał na BE: myślę, że JDS pokonałby Miocica, Overeema i Struve'a 1 dnia po kolei i nie zajęłoby mu to dłużej niż łącznie 10 minut.

Zgadzam się z tym haha xD i mówie śmiertelnie poważnie

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2014-11-29 20:42:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Jeżeli Junior wróci w takiej formie jak przed 3 walką z Cainem to wygra.
Ja liczę jednak, że trochę mu Cain poprzestawiał w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Sam tez jestem bardzo ciekaw dyspozycji Santosa po walce z Cainem. Ale wydaje mi sie ze poki co istotnej roznicy nie bedzie

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak walczyć z bokserem?

Następny temat

Stres - walka na gali

WHEY premium