SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Live 6: wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche gifów z gali: http://ironforgesiron.com/2011/10/ufc-live-6-cruz-vs-johnson-teh-gifs/

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2011-10-02 13:55:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Naprawdę dobra gala. Cruz jeszcze chyba nie miał takich problemów w stójce. Pokazał jednak że jest wszechstronnym zawodnikiem i pięknie obalał Johnsona. Szkoda tylko że w parterze nie wyrządzał zbyt wiele krzywdy przeciwnikowi nie licząc próby poddania.
Szkoda Barrego w stójce przeważał nad Stefciem. Ale długie nogi robią swoje w próbach trójkąta.
Johnson by KO, ale wg mnie sędzia zbyt wcześnie przerwał walkę.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Wypowiadacie się o decyzjach sędziów na MainCard, oglądnijcie lepiej prelimsy ;x


Kuryva szkoda mi Barrego :/ się wnerwiłem, ale mu pieknego slama za*******ił

Anthony Johnson świetne kopnięcie, jak na tą kategorię to potwór jest.
Rabitt co by to zmieniło? I tak by Breeneman wyłapał potem pewnie więcej ciosów i poszedł spać.

Walkę Cruza zobacze innym razem.

oczywiście opuściłem pierwszą walkę, a tu patrzę, że niezła sieka więc też muszę nadrobić

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-10-02 15:09:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Najlepsze walki chyba jednak znowu na prelims.

Poddanie wieczoru IMO należy się jednak Sassowi... Zrobił tą skrętówę iście "na chama" widać było przez minutę o co mu chodzi, a i tak ją załadował. Świetna rzecz, jak ten typ dowali zapasy, to ciężko z nim każdy będzie miał.

Ciężko jego Liverpoolski bełkot zrozumieć, tak na dodatek.

Barry szkoda, ale z jego nędznym grejplingiem cóż może zdziałać, jak chce temu zapobiec, to musi rywali lać szybciej i mocniej.


Walka wieczoru mocna, nie mama pytań, aczkolwiek Cruz się wyraźnie zmęczył. Mysz to kozak, atakuje non stop.

Yamasaki dzisiaj oba szalały całą noc.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 974
Cruz fajnie walczył, dwa suplesy pierwsza klasa, rywal miotał wysokimi kopnięciami. Komicznie się to oglądało ze względu na wzrost zawodników (Cruz 173 cm, Johnson 160 cm). Trochę to duszenie zza pleców było jakieś nie bardzo dla mnie, ale walka ogólnie godna polecenia. Reszty walk nie oglądałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Info z ostatniej chwili - Cruz walczył ze złamaną ręką!



"You know one of the things I respect about the kid?" White powiedział. "He's got a broken hand and had one the entire fight. He broke his [left] hand and is going to have surgery.

"Not only did he not stop fighting and keep coming up 100 per cent, he doesn't even f***ing say anything about it. He goes through an entire press conference and doesn't say anything about his hand."




Co Cruz na to?

"'What's the difference? Who cares?'" - odpowiedział Dance - "I'm going to have surgery and come back.'



Dana dodał:
"You should see his hand right now. His whole middle of his hand is all swollen. His knuckle looks nasty. He's going to get surgery next week."

http://www.espn.co.uk/ufc/sport/story/114090.html



Pełen szacunek dla mistrza sie należy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Coś delikatne ma te ręce, mimo że petard nie wali, to nie pierwszy raz:


http://www.mmatko.com/dominick-cruz-hand-surgery-photos/ 





"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4105
Za***iście się chłopaka ogląda - ma wszystko, czego się wymaga od mistrza. Umiejętności, serce i wiarę. Fajne ma te balanse ciałem i od razu wyprowadzane kopnięcia. Jeśli z czasem nie będzie miał problemów ze zbijaniem, to zostanie mistrzem na długi czas - nie ma obecnie dla niego rywala.

Struve też jest wariat, Barry to samo. Niby freaki, ale fajnie się to oglądało. I widowiskowe poddanie, slam też całkiem miły.


Wiman z Danzigiem - sieczka, spodziewałem się skończenia przed czasem przez Wimana, a tymczasem decyzja na styku.

AJ dać kogoś z czołówki. Ciekawe jak jego kondycja, ale skilla ma całkiem spoko. Może zmądrzeje i przestanie zbijać do WW, a zatrzyma się na MW i ze swoim zestawem umiejętności może tam namieszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
o **** strasznie wyglada ta łapa, ja kiedys mialem podobnie jak na***any się przewrocilem na butelke

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644





"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Live: Cruz vs Johnson - gala do ściągnięcia

Następny temat

UFC 137 - rozpiska i dyskusja

WHEY premium