SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Live 6: wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464





Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze koguciej
135 lbs.: Dominick Cruz pokonał Demetriousa Johnsona przez jednogłośną decyzję (50-45, 2 x 49-46).

Główna karta:

265 lbs.: Stefan Struve pokonał Pata Barry'ego przez poddanie (trójkąt / balacha), 2. runda, 3:22.
170 lbs.: Anthony Johnson pokonał Charliego Brennemana przez TKO (wysokie kopnięcie), 1. runda, 2:49.
155 lbs.: Matt Wiman pokonał Maca Danziga przez jednogłośną decyzję (3 x 29-28).

Pozostałe:

155 lbs.: Yves Edwards pokonał Rafaello Olivierę przez TKO (uderzenia w parterze), 2. runda, 2:44.
155 lbs.: Paul Sass pokonał Michaela Johnsona przez poddanie (skrętówka), 1. runda, 3:00.
135 lbs.: Mike Easton pokonał Byrona Bloodwortha przez TKO (kolana i uderzenia), 2. runda, 4:52.
155 lbs.: T.J. Grant pokonał Shane’a Rollera przez poddanie (balacha), 3. runda, 2:12.
170 lbs.: Josh Neer pokonał Keitha Wisniewskiego przez TKO (lekarz przerwał walkę), 2. runda, 5:00.
135 lbs.: Walel Watson pokonał Josepha Sandovala przez TKO (uderzenia), 1. runda, 1:17.


szkoda Barry'ego, polegl niczym Fedor

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2011-10-02 09:48:00

Business as usual

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Ogólnie bez sensacji jeżeli chodzi o wyniki, zdziwiła mnie decyzja sędziego w walce Johnson vs Brenneman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
a mnie w ogole nie zdziwiła i ciesze sie, ze sedzia przerwał te walke, bo mnie żenowala. brenneman nic nie robił tylko sie kładł i wypinał dupe, widać po tej walce, że zasady ufc są kulawe, bo w pride zarobilby pare kolan na łeb i by mu sie odechciało. łe, zniesmaczyła mnie ta walka jakoś.

barry fajnego slama zrobil, ale bylo do przewidzenia, ze polegnie od jakiegos poddania, dziwie sie tylko, ze struve od poczatku nie próbował parteru, tylko bawił sie z barrym w stójke, co moglo sie dla niego tragicznie skonczyc.
mam nadzieje, ze barry nie wyleci z ufc, bo naprawde fajnie sie go ogląda.

kogutow nie ogladalem i jak widze ze znowu decyzja u Cruza, to chyba dobrze zrobilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
kurvva barry przegral ****


wiman vs danzig niezła wojna w klatce

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-10-02 10:53:40

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-10-02 10:54:40

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
ogólnie kilka dobrych walk było na tej gali
Cruz ladnie walczył te 2 suplexy pierwsza klasa ,podoba mi sie jego styl jak nie czyma gardy
Barry do przewidzenia
Anthony Johnson ladnie zakonczył walke , powinien teraz dostac kogos z czołówki
Yves Edwards ,Sass tez dali dobre walki warto obejrzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Za walkę z Kongo Barry tak szybko nie powinien wylecieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiman - Dancing (pozdro Janisz!) naprawde świetna walka! Dużo tajskiego klinczu, non stop akcja, zarówno wymiany w stójce jak i próby poddań. Zero jakiegokolwiek czajenia sie, tlyko chęć wyrządzenia krzywdy przeciwnikowi. Genialne starcie. Decyzja słuszna, 1 i 3 runda dla Wimana, 2ga dla Danziga. Swoją drogą zdziwiłem sie skąd Wiman znalazł siły na te 3cią runde po wyczerpującym drugim starciu.


Johnson totalnie zdominował Brennemana - wiedizałem, że Charlie nie będzie miał łątwo, ale aż takiego łomotu sie nie spodziewałem. Nie miał w tej walce nic do pwoiedzienia. Przerwanie sędziego po pięknym high kicku mysle że słuszne, bo i tak Anthony by wleciał z g'n'p i zaraz to skończył, niech kudłaty nie ma pretensji tylk odizękuje za troske o jego zdrowie


Barry-Struve. No cóż, pierwsza runda czajenie sie i skuteczne obijanie nogi Struve'a. Ogólnie wiało nudą, przerażony byłem perspektywą tego, że 15 min tak to będzie wyglądać. W połowie drugiej już była mocno czerwona zaróno z zewnątrz jak i wewnątrz. No i akcja z trójkatem. Slam w stylu Rampejdża - genialny, aż podskoczyłem tak efektownie to wygladało, ale Stefan ani na chwile przytomności nie stracił i wyciągnął balahe. Na powtórce nawet widać, jak już w powietrzu starał sie kontrolować ręke Barrego. Brawo za zachowanie trzeźwości umysłu.
Ogólnie to co o tej walce można jeszcze powiedzieć? To wygladało jak freak show kurdupel z taką tyczką. W oktagonie jeszcze większa wizualnie różnica jak na wczorajszym ważeniu.


No i walka wieczoru. Demetrious wyszedł w życiowej formie, świetnie przygotowany, Cruz chyba lekko go zlekceważył na początku. Ale po chwili zwątpienia sie ogarnął, i zaserwował wrestlefaka solidnemu zapaśnikowi, jednemu z dynamiczniejszych zawodników swojej kategorii. Sporo rzutów przez biodro, dwa świetne suplexy, i doskonała kontrola przeciwnika w parterze. Pod koniec weszło kolanko które zaszczepiło obcego w twarzy Johnsona co by nie było że żadnej szkody mu nie wyrządził tylko kontrolował skutecznie broniąc pas.




Musze jeszcze nadrobić i ściągnąc prelimsy, bo widze, że każda walka zakończona przed czasem

Ogólnie sprawdza sie to co powtarzam od ostatnich 3ch gal UFC On Versus - mają one jakąś taką magie, że każda jest po prostu swietna. Może i na tej szóstej nie było takich fajerwerków jak na dóch poprzednich, ale walki main cardu były naprawde przyjemne do oglądania i ogólnie bardzo dobre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ładny haj kik Johnsona. Tamten chyba był trochę zdziwiony jak poczuł nogę na ryju. Widzieliście jak odruchowo Johnson chciał mu przykopać zaraz przed haj kikiem?

Barry walnął ładnego slama, ale mu to nie pomogło. Nieźle go Stefan załatwił.
Jeszcze muszę zobaczyć główną walkę no i prelimsy.

zdziwiła mnie decyzja sędziego w walce Johnson vs Brenneman

A mnie nie.

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-10-02 12:53:11

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 359 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4752
Komentator niby uzasadniał możliwość kontynuowania walki tym, że Brenneman sadł na łokcie i nie stracił przytomnośći, ale po przyjrzeniu się to on ledwo stał na nogach i był niesamowicie zmęczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75790
Walka wieczoru jak dla mnie to Wiman - Danzig: twarda, szybka, brutalna, non stop młócka, albo próby poddań z obu stron. Decyzja słuszna, ale jakby był remis też byłoby dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Barry to kozak siłowy. Taki wysoki slam to śmierć na ulicy

No, ale to nie ulica. Trzeba oddać co cesarskie cesarzowi.

A ja znowu żałuje tej walki z Kongo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC Live: Cruz vs Johnson - gala do ściągnięcia

Następny temat

UFC 137 - rozpiska i dyskusja

Wiecej