SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 98

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023


Dos Anjos vs. Ferguson

Sanchez vs. Held

Lamas vs. Oliviera

Dariush vs. Magomedov

Grasso vs. Clark

Perez vs. Arantes

Beltran vs. Cannetti

Montano vs. Griffin

Briones vs. de Andrade

Alvey vs. Nicholson

Reyes vs. Novelli

Barzola vs. Avila


Zapraszam do dyskusji.



Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2016-10-16 13:35:06

Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2016-10-16 13:38:13
1

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
DC chciał walczyć z Rumble, bo Dana miał plan zrobić Jones vs Rumble jak Bones wróci jako eliminator, co oczywiście byłoby na niekorzyść Cormiera dlatego chciał walczyć z Johnsonem jak najszybciej a gdyby Jones był dostępny czyt. money fight to CHYBA wziąłby Jonesa. Czemu "chyba"!? no bo Jones to bardzo niepewny money fight, który już Cormierowi przygotowania do walki zepsuł czyt. koks, weed, rozbijanie aut, ucieczki z miejsca wypadku itp.

Co do Miocica to ciężko o money fight dla niego skoro Lesnar zawieszony a jakby nie był to pewnie Miocic wyzywałby go do walki xD.

Prawda jest taka, że dla fighterów najbardziej liczą się walki gdzie mogą wyraźnie więcej zarobić: Lesnar, Jones, GSP, Conor, Ronda itp. bo pokonanie ich to fejm i większa kasa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obstawiam dos Anjos i Held, ale RDA - Fergusson to ciekawe zestawienie i z Fergussonem trzeba się liczyć. No i gala w Meksyku czyli na dużej wysokości. Held jedzie w poniedziałek i pozostanie mu 20 dni do zaaklimatyzowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dobry przeciwnik dla Marcina jak na pierwszą walkę , jak to wygra to walki z pierwsza 15 na pewno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
^to była wojna! ale z Vannatą jeszcze lepsza. Ferguson to twardy dzik co ma w dupie obrażenia tylko idzie do przodu, RDA musi mądrze zawalczyć i bezbłędnie, bo zarówno w stójce i w parterze może dostać. Stawiam na niespodziankę jednak, Ferguson przez TKO (nawet jakby brabo zapiął to bym się nie zdziwił) ale 50/50. Ferguson zaj**iście z pleców walczy i ciężko go lowami byłoby ubić przez RDA także imo RDA polegnie w stójce.

Lamas vs Oliveira też dobra walka, powiedziałbym, że Oliveira przez decyzje czy nawet poddanie, ale Lamas przez gnp to też opcja, na bank trudniejszy rywal dla Lamasa niż BJ.

Dariush vs MAgomedov świetne zestawienie, na Dariusha przez decyzje stawiam.

Liczę, że Marcin będzie w stanie wyciągnąć leglocka w debiucie, ale wątpie, z Sanchezem to powinien próbować decyzje wymęczyć grapplingiem, w stójce Sanchez mu da rade. War Marcin, ale to nie jest łatwa walka na debiut w UFC, Sanchez jest ciężki do skończenia

Alexa Grasso jeszcze na karcie, śliczna jest xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze, że Steven przypomniałeś o Grasso, bo jej w sumie nie zauważyłem, a całkiem niezła jest i w oktagonie i w miarę ładna. No i dała lepszą walkę z Mizuki Inoue niż Kowalkiewicz. Myślę, że w UFC spokojnie będzie w TOP10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813
Wywiad z marcinem

http://www.sportslaski.pl/info/marcin-held-sanchez-to-dla-mnie-idealny-przeciwnik.html 

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Myślę że Marcin da radę. Ciekawe tylko czy będzie próbował coś w stójce zrobić czy tylko wykorzystać ją jako zmyłkę do dźwigni na nogę
WAR HELD

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dla mnie ME to walka roku oby nie skonczylo sie szybko w 1 rundzie jak RDA vs Eddie. Stawiam jednak ze RDA pokaze ze walka z Eddiem to lucky shoy i pojedzie Fergussona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wg mnie nie - tak jak pisałem Fergusson to jeden z niewielu fighterów który ma wyjątkowo oryginalny styl - super stójka, super bjj, dziwne obalenia i wejścia. Pod takiego się cięzko przygotować.

RDA jest swietny, ale "typowy". Świetne zapasy, cardio, stójka, kopy - wszystko świetne, ale reprezentuje dość powszechne polączenie atrybutów. Wg mnie Ferguson go pojedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Tylko ze Fergusson strasznie duzo zbiera, a RDA to taka maszyna cardio mysle ze bedzie go dojezdzal przez 5 rund, caly czas presja. Nie wierze tez w poddanie RDA, nie ten poziom BJJ. No ale jak wygra Tony to tez sie jakos bardzo nie zdziwie, chyab nawet bylo by to lepsze dla calej dywizji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prostowanie nóg przy prostym

Następny temat

Mousasi vs Hall 2 UFC fight night 99

Wiecej