SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 95: Cyborg vs. Lansberg

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night 95: Cyborg vs. Lansberg

Data: 24.09.2016
Miejsce: Ginásio Nilson Nelson, Brasilia- Brazylia

Walka wieczoru
140 lbs.: Cristiane Justino vs. Lina Akhtar Lansberg

Główna karta
145 lbs.: Renan Barao vs. Phillipe Nover
265 lbs.: Roy Nelson vs. Antonio Silva
155 lbs.: Paul Felder vs. Francisco Trinaldo
185 lbs.: Thiago Santos vs. Eric Spicely
145 lbs.: Mike De La Torre vs. Godofredo Pepey

Walki wstępne
155 lbs.: Michel Prazeres vs. Gilbert Burns
135 lbs.: Rani Yahya vs. Michinori Tanaka
125 lbs.: Jussier Formiga vs. Dustin Ortiz
170 lbs.: Vicente Luque vs. Hector Urbina
155 lbs.: Stevie Ray vs. Alan Patrick
170 lbs.: Erick Silva vs. Luan Chagas
155 lbs.: Gregor Gillespie vs. Glaico Franca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Oglądnąłem 3 ostatnie walki:

Nelson vs Bigfoot - no to Bigfoot żegna się z UFC. Jednak zaskoczył mnie pozytywnie, bo myślałem, że to będzie szybkie KO w wykonaniu Roya, który chciał to zrobić, ale Silva defensywnie dobrze sobie radził, nawet pozycje zmieniał i w dystansie używał mądrze kopnięć a co mnie najbardziej zaskoczyło, że Nelson kilka razy dobrze trafił Silve a ten nawet widocznie zamroczony nie był chociaż chwile przed KO Roy wg mnie podłączył go już. Roy podobnie Mitrione'a skończył. Także Silva pokazał, że jeszcze jego szczena kompletnie nie odeszła i ja bym go jeszcze zobaczył w ostatniej walce przed emeryturą. Nakoksowany Bigfoot vs Fiodor 2 Nelson vs Arlovski 2 ma teraz imo sens, w sumie Nelson vs Rothwell 2 też.

ps zapomniałem o zachowaniu Nelsona. Jeżeli UFC chce zostać poważną organizacją tzn. sprawiedliwą to skoro Jason High został zwolniony za ODEPCHNIĘCIE sędziego to Nelson powinien wylecieć za kopnięcie+pokazanie f***a sędziemu. Ok przerwanie może za późne i to bardziej w końcu Nelson przerwał niż Big John, ale kurva mógł wziąć przykład z Hunta i odejść po tym podbródkowym albo zadać pare ciosów i odejść. Nelson to jest jednak d****, czekam na reakcje White'a. Szczerze mówiąc to wolałbym zobaczyć Fedor vs Nelson niż rewanż z Bigfootem dlatego liczę, że go zwolnią za to. Poza tym Nelson już walczył prawie z każdym i każdy wie, że od topki znowu dostanie wj**e!

Barao nie wyglądał źle to Nover wyglądał całkiem nieźle. Nie zrozumcie mnie źle, imo Barao do top 5 nie ma wstępu w 145, ale top 10 czemu nie. To jest wciąż bardzo dobry i kompletny zawodnik, ostrożnie i mądrze zawalczył i wg mnie wszystkie 3 rundy wygrał. Ze Stephensem też sobie nieźle radził mimo, że słusznie przegrał na pkt a Stephens to z pewnością obecnie top 10 dywizji
Na bank lepiej, że jest w 145 niż miałby się katować do zbijania do 135.

Kryśka kompletna dominacja. Cris jest kompletna i bardzo dobrze uderza i ma mocne muay thai jednak jakby zrzuciła mięcha to już ta przewaga siły nie byłaby tak spora a na tej przewadze sporo bazuje. Ciekawe kto następny w Cyborg weigh lub jako obrona pasa 145 w Invicta. W 135 jej nie zobaczymy a Ronda na bank w 140 nie weźmie z nią walki, wszyscy wiemy dlaczego z resztą żadna z topki 135 nie powinna wziąć tej walki, bo to za duże ryzyko. Myślę, że teraz Zingano nie ma do stracenia za wiele i wciąż ma dobre nazwisko i umiejętności. Cris vs Zingano w 140 bym zobaczył, Cris vs Holm to samo. Miesha zajęta, Nunes vs Ronda pewnie w tym roku i pewnie Valentina vs Pena albo Cyborg vs GDR - stylistycznie ciekawa walka dopóki Cris nie obali jej i nie zrobi z twarzy GDR mielonki przez gnp xD


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-09-26 01:23:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130











ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
mam wrażenie ,że zabić chcą biednego Antonio ,toż mu Nelson głowę urwie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
xper
mam wrażenie ,że zabić chcą biednego Antonio ,toż mu Nelson głowę urwie...


Dałby sobie już spokój. Szkoda zdrowia, którego pewnie i tak nie ma.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Barao to już równia pochyła. Myślę, że pozostanie średniakiem/gatekeeperem w dywizji. Cyborg wygra poprzez brutalny nokaut. Nelson zrobi z mózgu Bigfoota kisiel. Chciałbym zobaczyć kiedyś Bigfoota na KSW, ostro napizganego takiego jak w walce z Browne/Overeemem. Nareszcie mógłby brać co chce.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-09-20 18:54:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Cyborgowa to ladnie ma do zbicja jeszcze, 19 funtow w 72h. Barao to ofaria USADY, a szkoda bo przez chwile byl niezlym GOAT'em.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Cięcie wagi przez Cris Cyborg może zagrażać jej zdrowiu i życiu

Cris „Cyborg” od dawna powtarza, że zbijanie wagi jest dla niej bardzo trudnym procesem i najnowsze wieści w perspektywie kolejnej walki nie są zbyt optymistyczne.

W ostatnim programie „The MMA Hour”, Cris Cyborg stwierdziła, że przed weekendową galą UFC Fight Night 95 na której ma się zmierzyć z Liną Lansberg ma jeszcze sporo wagi do zrzucenia, a dokładnie 25 funtów (11,3 kg w czasie nagrywania materiału). Okazuje się również, że Justino dostała polecenie od trenera aby stosować leki antykoncepcyjne wspomagające zbijanie wagi. Według dietetyka i specjalisty od suplementacji z którym rozmawiał dziennikarz MMA Insider, cięcie 25 funtów w tydzień jest „lekkomyślne” i team Cyborg ryzykuje uszkodzeniami układu krążenia i urazem mózgu zawodniczki. Więcej

tyle zbijać na tydzień przed galą to jest przegięcie. Jeszcze te leki antykoncepcyjne WTF?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problem z Cyborgową jest taki, że nie ma z kim walczyć. Jedyne rywalki w piórkowej w miarę trzymające poziom to Coenen i Carano, obie pokonała. Nie wiem z kim mogłaby zawalczyć,a żadna babka z koguciej nie kwapi się iść w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cyborgowa nigdy nie błyszczała inteligencją. Nie dość, że na koksie wpadła pare lat temu to jeszcze otwiera ryj do Rousey i innych a tu się teraz okazuje, że nawet 140lb nie może zrobić. Jeszcze naraża życie żeby w 140lb jakąś Lansberg pokonać i każdy będzie miał w dupie tą wygraną a jak zbijanie wagi będzie fatalne to może sprawić że jej występ będzie ch**owy a zawsze przez to % szans na porażke rośnie (porażka z Lansberg oznacza, że Cyborgowa może na stałe wrócić bronić pasa w 145 w Incictcie).

Powinna zejść z bomby jak chce się bić w 135, Holm też jest spora, ale nie ma tyle mm i dlatego wagę robi.

Kryśka może na emeryture po tej walce przejść jak dla mnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
145 powinni stworzyć w UFC.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Absolute Championship Berkut 46: Young Eagles 13

Następny temat

UFC 205: New York

WHEY premium