SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 140: Magny vs. Ponzinibbio

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Santiago Ponzinibbio wyzwał na walkę Rafaela dos Anjos, jest odpowiedź byłego mistrza

W wywiadzie dla Combate, argentyński zawodnik wagi półśredniej UFC Santiago Ponzinibbio rzucił wyzwanie byłemu mistrzowi wagi lekkiej Rafaelowi dos Anjos. Brazylijczyk odpowiedział na wyzwanie.

Być może jest szansa na zorganizowanie tego pojedynku na gali UFC Fight Night 140 w stolicy Argentyny, Buenos Aires zaplanowanej na 17 listopada, ale Rafael dos Anjos wolałby walczyć chyba gdzie indziej. Więcej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Alexandre Schneider/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Neil Magny zabrał głos po porażce z Santiago Ponzinibbio w Argentynie

Neil Magny zmierzył się w miniony weekend z Santiago Ponzinibbio w walce wieczoru gali UFC Fight Night 140 w Buenos Aires, ale tej walki nie będzie miło wspominał.

Tamten wieczór należał do Ponzinibbio, który swoimi ciosami i kopnięciami sprawił ogromne problemy Magny’emu i ostatecznie pokonał go przez nokaut w czwartej rundzie. Magny zaskakująco pojawił się na konferencji prasowej pomimo nokauti i wyjaśnił, co poszło nie tak w tej walce oraz pochwalił swojego rywala za umiejętności walki w stójce.

Neil Magny
„Myślę, że to całkiem oczywiste, że zostałem pokonany. Pokonany i rozczarowany. Oczywiście to nie była moja noc. …. Jego moc była imponująca. Niezależnie od tego, czy był to jab, cross czy hak, wciąż zastanawiałem się, skąd wziął się ten cios. Ma szybkość w swoich rękach, moc w rękach i precyzję w uderzeniach. Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. W walce chcę chronić siebie przez cały czas. …. Myślę, że byłbym bardziej rozczarowany sobą, gdybym miał się poddać lub gdyby moi trenerzy przerwali to wcześniej. Wolałbym raczej walczyć zaciekle do ostatniej możliwej sekundy i dać z siebie wszystko.”


Zajmujący #8 pozycję w rankingu wagi półśredniej UFC Neil Magny, spadnie prawdopodobnie z tego miejsca i być może Santiago Ponzinibbio zajmujący #10 miejsce wskoczy teraz na jego pozycję lub jeszcze wyżej. Tak, czy inaczej „Gente Boa” staje się poważnym przeciwnikiem w kategorii 170 funtów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fabiński vs Prazeres dodane do rozpiski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Może być dobra walka, obydwaj mają dobre serie

F24: Fabiński jest niepokonany od marca 2014r. a z siedmiu odniesionych od tamtej pory zwycięstw trzy odniósł w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. W UFC Polak pokonał Garretha McLellana, Hectora Urbinę oraz Emila Webera Meeka.

Prazeres obecnie jest na fali aż siedmiu kolejnych zwycięstw. Sześć z nich Brazylijczyk odniósł w wadze lekkiej jednak trzy razy nie mieścił się w limicie wagi lekkiej i przymusowo został przeniesiony do dywizji półśredniej, w której Michel pokonał Zaka Cummingsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Veronica Macedo vs. Maryna Moroz na UFC Fight Night 140

Starcie kobiet w rozpisce listopadowej gali.
Wczoraj organizacja UFC oficjalnie potwierdziła, że podczas gali UFC Fight Night 140 dojdzie do pojedynku Veronici Macedo (5-2-1, 0-2 w UFC) z Maryną Moroz (8-3, 3-3 w UFC) w limicie kategorii słomkowej.

Macedo wyraźnie nie wiedzie się w największej organizacji MMA na świecie. Pochodząca z Wenezueli zawodniczka zadebiutowała w UFC we wrześniu 2016r. przegrywając bój z Ashlee Evans-Smith. W kolejnej walce Veronica musiała uznać wyższość Andrei Lee.

Moroz w świetnym stylu zadebiutowała w UFC – Ukrainka na pierwszej gali UFC w Polsce niespodziewanie i szybko poddała Joanne Calderwood. Później Maryna walczyła w kratkę a obecnie jest po dwóch z rzędu porażkach.

Gala UFC Fight Night 140 odbędzie się 17 listopada w Buenos Aires.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ariane Lipski vs Maryna Moroz dodane do rozpiski.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
O proszę, mistrzyni KSW zawalczy w UFC. Ciekawe czemu KSW pozwoliło jej odejść, a może się nie dogadywali? Ciekawe jak sobie Ariane poradzi w UFC. Maryna Moroz jak najbardziej jest dla niej do pokonania.

EDIT:

Martin Lewandowski
Tak jak potwierdziłem portalowi MMA. pl nie przedłużamy kontraktu z Ariane Lipski. Decyzja ta jest umotywowana tym, że angaż Ariane nie pociągnął za sobą prognozowanych korzyści. W biznesie trzeba podejmować racjonalne decyzje, nawet jeśli są one trudne.







Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-09-23 21:21:41

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-09-23 21:22:03

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-09-23 21:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Ha ha, bo nie chcieli jej wypromować.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do walki to Moroz to trudna przeciwniczka. Gdyby Ariane Lipski walczyła z Macedo to bym na luzie postawił na Lispki. Oby dała radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Ariane Lipski Instagram

Ariane Lipski o nowym etapie jej kariery, którym będzie debiut w UFC i o odejściu z KSW

Była mistrzyni wagi muszej KSW Ariane Lipski (11-3) zadebiutuje 17 listopada w UFC stając do pojedynku z Maryną Moroz (8-3) na gali UFC Fight Night 140. Brazylijka opowiedziała o odejściu z KSW i rozpoczęciu nowego etapu swojej kariery.

Na gali UFC 231 odbędzie się drugi w historii pojedynek o tytuł wagi muszej między Valentiną Shevchenko a byłą mistrzynią wagi słomkowej Joanną Jędrzejczyk, ale warto też zwrócić uwagę na debiut w UFC Ariane Lipski, która być może wkrótce również powalczy o ten tytuł.

24-letnia Brazylijka o przydomku "Violence Queen" jest już uważana za jedną z najlepszych zawodniczek dywizji muszej na świecie i wydaje się, że prędzej, czy później i tak trafiłaby do największej organizacji MMA na świecie, by mierzyć się z najlepszymi zawodniczkami. Ariane Lipski powiedziała w rozmowie z Tatame, że jest gotowa na wyzwania, które czekają na nią w Oktagonie.

Ariane Lipski
"To nowa faza w mojej karierze, ale nie możemy się już doczekać nowych wyzwań. Wiedzieliśmy, że to kwestia czasu, zanim dojdzie do przejścia z KSW do UFC. Moim marzeniem zawsze było zostać najlepszą zawodniczką MMA w swojej kategorii. Aby tak się stało, muszę stawić czoła najlepszym, a UFC ma najlepsze zawodniczki w kategorii muszej na świecie.

Chcę walczyć o pas UFC, to jest nasz cel, ale nie chcę ominąć innych zawodniczek, które również szukają tej szansy. Chcę zapracować na swoje miejsce w UFC. Zadebiutuję w walce z zawodniczką, która nie znajduje się w rankingu. Będę zastępować inną zawodniczkę, która doznała kontuzji (Veronica Macedo), więc wygrywając tę walkę, chcemy zmierzyć się w kolejnym pojedynku z kimś z Top 10 lub Top 5, aby dołączyć do najlepszych w kategorii a potem zawalczyć o pas."


Ariane Lipski odniosła się również do rozstania z Federacją KSW dla której stoczyła pięć zwycięskich pojedynków zdobywając tytuł mistrzyni wagi muszej, który potem dwukrotnie obroniła. Ariane ma za sobą dziewięć zwycięstw z rzędu, a jej efektowny i agresywny styl walki podoba się wielu fanom. Lipski jest wdzięczna za swój czas spędzony w KSW, ale polska organizacja nie była w stanie zapewnić jej takiej liczby walk i pojedynków z najlepszymi na które liczy.

Ariane Lipski
"KSW miało pierwszeństwo w negocjacjach, ale było dla nich trochę trudno znaleźć przeciwniczki dla mnie i ciężko było przygotować się do obrony pasa, znając nazwiska moich przeciwniczek zaledwie trzy tygodnie przed walką. Kolejną kwestią, która również miała wpływ na moją decyzję, był fakt, że chcieliśmy częściej walczyć w ciągu roku, a KSW było w stanie zorganizować tylko dwie walki rocznie, więc wiedzieliśmy, że najlepszą opcją w mojej karierze będzie podpisanie kontraktu z UFC."


Ariane Lipski pokazała w swoich pojedynkach, że jest bardzo dobrą, efektownie walczącą zawodniczką i groźną rywalką i jeżeli nawiąże równą rywalizację z najlepszymi zawodniczkami w UFC, to czeka ją wspaniała kariera. Pierwszym krokiem będzie pojedynek na gali UFC w Buenos Aires.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Ariane Lipski Instagram

Maryna Moroz wypada z walki z Ariane Lipski na gali UFC Fight Night 140

Maryna Moroz nie zawalczy z Ariane Lipski na gali UFC Fight Night 140, która odbędzie się w przyszłym miesiącu. Ukrainka poinformowała o kontuzji, która eliminuje ją z walki.

Maryna Moroz (8-3) umieściła na swoim Instagramie zdjęcie z informacją o tym, że doznała kontuzji nogi, która zmusiła ją do wycofania się z walki z mającą zadebiutować w UFC Brazylijką Ariane Lipski (11-3).

Maryna Moroz
„Witajcie przyjaciele. Jestem bardzo smutna. Doznałam kontuzji i nie będę mogła stoczyć walki. Chcę podziękować mojemu zespołowi, @gor__mma. Chcę przeprosić za to Ariane Lipski. To jest sport.”


https://www.instagram.com/p/BphsPg-hKYw/?utm_source=ig_embed

Moroz miała wrócić do Oktagonu po porażce z Angelą Hill w lutym tego roku. Wcześniej Ukrainka przegrała walkę z byłą mistrzynią wagi słomkowej Carlą Esparza.

Ariane Lipski rozstała się niedawno z Federacją KSW dla której stoczyła pięć zwycięskich walk zdobywając tytuł mistrzyni wagi muszej i broniąc go dwukrotnie. Lipski ma za sobą dziewięć zwycięstw z rzędu i będzie chciała przedłużyć dobrą passę udanym debiutem w UFC.

Zanim jednak do tego debiutu dojdzie, organizacja będzie musiała znaleźć dla Brazylijki zastępstwo, ale z tym nie powinno być problemu, ponieważ gala odbędzie się 17 listopada, więc jest jeszcze trochę czasu.

UFC po raz pierwszy zawita do stolicy Argentyny, Buenos Aires. Walką wieczoru gali UFC Fight Night 140 będzie pojedynek w wadze półśredniej między Neilem Magny a Santiago Ponzinibbio.

Tak prezentuje się aktualna karta walk gali UFC Fight Night 140

UFC Fight Night 140: Magny vs. Ponzinibbio

Data: 17.11.2018
Miejsce: Estadio Mary Terán de Weiss, Buenos Aires – Argentyna

Walka wieczoru
170 lbs.: Neil Magny vs. Santiago Ponzinibbio

Co-main event
145 lbs.: Ricardo Lamas vs. Darren Elkins

205 lbs.: Khalil Rountree vs. Johnny Walker
185 lbs.: Cezar Ferreira vs. Tom Breese
135 lbs.: Guido Cannetti vs. Marlon Vera
115 lbs.: Cynthia Calvillo vs. Poliana Botelho

Karta wstępna
170 lbs.: Bartosz Fabinski vs. Michel Prazeres
125 lbs.: Alexandre Pantoja vs. Ulka Sasaki
125 lbs.: Ariane Lipski vs. TBA
145 lbs.: Humberto Bandenay vs. Austin Arnett

Karta przedwstępna
170 lbs.: Laureano Staropoli vs. Hector Aldana
155 lbs.: Devin Powell vs. Jesus Pinedo
145 lbs.: Nad Narimani vs. Sergio Giglio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

UFC

UFC Fight Night 140: Magny vs. Ponzinibbio – wyniki ważenia

Przedstawiamy wyniki ważenia przed galą UFC Fight Night 140, która zadebiutuje w Argentynie w Buenos Aires. Jej walką wieczoru będzie pojedynek w wadze półśredniej między Neilem Magny a Santiago Ponzinibbio.

W co-main evencie w pojedynku w wadze piórkowej Ricardo Lamas zmierzy się z Darrenem Elkinsem. Oprócz tego swoją czwartą walkę w UFC stoczy Bartosz Fabiński, który zmierzy się z Michelem Prazeresem w pojedynku w wadze półśredniej. Do tej pory polski „Rzeźnik” zachowuje czyste konto w UFC po trzech wygranych walkach przez decyzje.

Oficjalna ceremonia ważenia odbędzie się o godzinie 23:00

Tranmisja gali z Argentyny na Polsat Sport w nocy soboty na niedzielę od godziny 1:00

Karta główna (FOX Sports 1 godzina 4:00)

Walka wieczoru

170 lbs.: Neil Magny (171) vs. Santiago Ponzinibbio (171)

Co-main event
145 lbs.: Ricardo Lamas (145.5) vs. Darren Elkins (145)

205 lbs.: Khalil Rountree Jr. (204.5) vs. Johnny Walker (205.5)
185 lbs.: Cezar Ferreira (185.5) vs. Ian Heinisch (185)
135 lbs.: Guido Cannetti (135.5) vs. Marlon Vera (135.5)
115 lbs.: Cynthia Calvillo (118*) vs. Poliana Botelho (115.5)

Karta wstępna (FOX Sports 1 godzina 2:00)
170 lb.: Michel Prazeres (170.5) vs. Bartosz Fabiński (170)
125 lbs.: Alexandre Pantoja (125.5) vs. Ulka Sasaki (125.5)
145 lbs.: Humberto Bandenay (145.5) vs. Austin Arnett (145.5)
170 lbs.: Laureano Staropoli (169) vs. Hector Aldana (169.5)

Karta przedwstępna (UFC Fight Pass godzina 1:00)
155 lbs.: Devin Powell (155) vs. Jesus Pinedo (156)
145 lbs.: Nad Narimani (145.5) vs. Anderson dos Santos (144.5)

*- Cynthia Calvillo przekroczyła limit o 2 funty przez co odda rywalce 20 procent swojej gaży





Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-11-16 14:55:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia pod sporty walki jak dobrać odpowiedni program

Następny temat

UFC 232: Jones vs Gustafsson 2

WHEY premium