SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 126: Donald Cerrone vs. Yancy Medeiros

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Donald Cerrone vs. Yancy Medeiros walką wieczoru gali UFC w Austin

Poznaliśmy walkę wieczoru gali w Austin.

Walką wieczoru gali UFC Fight Night 126, która odbędzie się 18 lutego w Austin, został pojedynek pomiędzy Donaldem Cerrone (32-10, 1NC) oraz Yancy Medeirosem (15-4-1).

Pomimo zapowiedzi „Kowboja” o powrocie do wagi lekkiej, jego najbliższy pojedynek odbędzie się w kategorii półśredniej.

Donald „Kowboj” Cerrone znajduje się obecnie w trudnej sytuacji. Amerykanin przegrał trzy ostatnie pojedynki z rzędu, co nie przydarzyło mu się nigdy wcześniej w karierze. W ostatnich pojedynkach nie sprostał Jorge Masvidalowi, Robbiemu Lawlerowi oraz Darrenowi Tillowi, który pokonał go przez TKO w 1 rundzie podczas gali w Gdańsku. Będzie to ósma walka „Kowboja” w kategorii półśredniej. Jego bilans w tej kategorii wagowej to: 4 zwycięstwa oraz 3 porażki.

Yancy Medeiros to amerykański zawodnik pochodzący z Hawajów. Wygrał 4 z 5 ostatnich pojedynków w organizacji UFC. W ostatni pojedynku pokonał przez TKO w 3 rundzie Alexa Oliveirę. Jego bilans w amerykańskiej organizacji to: 6 zwycięstw, 4 porażki oraz 1 pojedynek uznany za nierozstrzygnięty. Medeiros był wielokrotnie nagradzany bonusami za występy w Oktagonie: 3 razy za występ wieczoru oraz 2 razy za walkę wieczoru. Przed zasileniem szeregów UFC występował m.in. w Strikeforce oraz Hawaii Fight Night.

UFC Fight Night 126: Donald Cerrone vs. Yancy Medeiros

Data:
18.02.2018
Miejsce: Frank Erwin Center, Austin, Teksas o USA

Walka wieczoru
155 lbs.: Donald Cerrone vs. Yancy Medeiros

155 lbs.: Sage Northcutt vs. Thibault Gouti
265 lbs.: Derrick Lewis vs. Marcin Tybura
125 lbs.: Ray Borg vs. Brandon Moreno


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-12-26 23:24:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jerome Miron-USA TODAY Sports

Oskar Piechota nie jest zadowolony z powolnego startu podczas gali w Austin

Oskar Piechota wypowiada się odnośnie swojej ostatniej walki.

Oskar Piechota (12-0-1) podczas ostatniej gali, która odbyła się w Austin, stoczył swoją drugą zwycięską walkę dla UFC. Polak pokonał Tima Williamsa, nokautując go w mniej niż dwie minuty. Wobec tak genialnego występu, trudno się do czegoś przyczepić, ale sam zawodnik ma do siebie trochę pretensji odnośnie początku pojedynku.

Zanim Piechota znokautował swojego rywala, przyjął od niego kilka groźnych ciosów, których jak twierdzi można było uniknąć. Polak jest jednak dobrej myśli i uważa, że widzi możliwość poprawy. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Lewis - Tybura - Yeah!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Mega walka. Trzymam kciuki za Marcinem ale wiem że będzie ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Cowboy vs Medeiros - mega fight, będzie rzeźnia czuje.
Oby Lewis nie wypadł znowu, Marcin ma z nim szanse, ale groźne zestawienie dla niego. Ciężko powiedzieć kto wygra, lekko faworyzuje Marcina, w końcu źle nie wyglądał z kimś takim jak Werdum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Marcin musisz!

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Donald Cerrone: Miałem walczyć z Mattem Brownem na UFC Fight Night 126

Kowboj o kulisach kontaktowania lutowej gali.

Podczas UFC Fight Night 126 Donald Cerrone (32-10 1 NC, 17-7 w UFC, #11 w rankingu UFC) zawalczy z Yancym Medeirosem (15-4 1 NC, 6-4 1 NC w UFC, #15 w rankingu UFC) jednak pierwotnie plany zakładały coś całkowicie innego. Kowboj ujawnił, że miał być zestawiony z Mattem Brownem (21-16, 14-10 w UFC).

Donald Cerrone
Miałem wracać do kategorii 155 funtów, walka miała być z Mattem Brownem. Matt Brown zadzwonił a ja prosiłem UFC o walkę, powiedziałem im, że on też jej chce.

Oryginalnie walka między mną i Mattem Brownem miała być w Austin w walce wieczoru. Ja powiedziałem: ‚dobra, chciałem zejść do wagi lekkiej, ale je**ć to, nie ma problemu’. Później oni powiedzieli: ‚dla Matta to nie jest dobry dzień’, nie wiem jaka była wymówka.

Tak, więc teraz jestem w walce wieczoru w Austin, ja i Yancy powiedział: ‚zrobię to’. A ja się zgodziłem.


Cerrone uważa, że Matt chce rewanżu za walkę z gali UFC 206.

Donald Cerrone
On mówił o przejściu na emeryturę i myślę, że być może to była walka, której on chciał na odrodzenie. On nie chce tak odchodzić – ja nie mam pomysłu. Poprosił o walkę a ja byłem zobligowany by mu ją dać.


Pojedynek Donalda z Medeirosem będzie głównym wydarzeniem gali UFC Fight Night 126, która odbędzie się 18 lutego.


MMAFighting.com

Oskar Piechota vs. Tim Williams dodane do gali UFC Fight Night 126 w Austin

Oskar Piechota stoczy swoją drugą walkę dla organizacji UFC. Walka odbędzie się w teksańskim Austin.

Poznaliśmy kolejny pojedynek, który zobaczymy podczas gali UFC Fight Night 126 w Austin. Będzie to starcie w wadze średniej, pomiędzy Oskarem Piechotą oraz Timem Williamsem.

Oskar Piechota (10-0-1) w swojej dotychczasowej karierze ani razu nie został pokonany. Jedyny remis zanotował w pojedynku z Rafałem Haratykiem podczas gali No Contest w Kwidzynie. Występował m.in. dla organizacji Spartan Fight, dla której stoczył dwa pojedynki. Swoją ostatnią walkę przed dołączeniem do UFC stoczył w Cage Warriors, zdobywając mistrzowski pas kategorii średniej w walce przeciwko Jasonowi Radcliffe’owi. W debiutanckim występie dla amerykańskiej organizacji, pokonał przez jednogłośną decyzję Jonathana Wilsona.

Tim Williams (15-3) to amerykański zawodnik, który brał udział w 17 i 19 edycji programu TUF. W obu edycjach tego popularnego programu odpadał po pierwszych pojedynkach. Aktualnie, znajduje się w passie pięciu zwycięstw z rzędu. Ostatni pojedynek stoczył w organizacji CFFC, pokonując znanego z organizacji KSW, Jaya Silvę przez jednogłośną decyzję. Pojedynek z Polakiem będzie dla niego debiutem w organizacji UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ogór dla Oskara, grubo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Oby Oskar rzeczywiście go rozjechał

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Derrick Lewis chciałby dostać 500 tys. dolarów za „wygazowanie się w walce” jak Francis Ngannou

Derrick Lewis kolejny raz uderza we Francisa Ngannou i jest trochę zbulwersowany tym, że Kameruńczyk za taki występ dostał 500 tys. dolarów. Postanowił więc nieco strollować Kameruńczyka.

Lewis już wcześniej krytykował Ngannou i zarzucał mu stosowanie dopingu oraz oszukiwanie w kwestii swojego wieku. Krytyka nasiliła się, kiedy „Black Beast” dowiedział się ile pieniędzy zarobił Francis Ngannou za jego zdaniem słaby występ w starciu z mistrzem wagi ciężkiej Stipe Miocicem na gali UFC 220. Lewis zapowiedział, że jeśli pokona w niedzielę Marcina Tyburę na gali UFC Fight Night 126, to sam na własną rękę będzie dążył do walki o tytuł, nawet jeśli chodzi o wypicie piwa po ważeniu i wygazowanie się podczas pojedynku. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Dobrze Derrick niech się skupia na Ngannou i nawet nie zauważy jak Marcin mu światło zgasi.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Widziałem wywiad z Lewisem w którym dobrze wypowiadał się o Tyburze, mówił że jest twardym zawodnikiem i wątpię żeby go lekceważył, z drugiej strony zobaczyłbym go z Francisem. I zapewne wygrany z nim się zmierzy.


Zmieniony przez - Tyxx w dniu 2018-02-15 21:02:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Daniel Cormier: „Rok 2018 może być moim ostatnim”

Następny temat

RIZIN Fighting World Grand Prix 2017 - 2 gale

WHEY premium