SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

UFC Fight Night 109: Gustafsson vs. Teixeira

Wysłana -


UFC Fight Night 109: Gustafsson vs. Teixeira

Data: 28.05.2017
Miejsce: Ericsson Globe Arena, Sztokholm - Szwecja

Walka wieczoru:
205 lbs: Alexander Gustafsson vs. Glover Teixeira

Karta główna (FOX Sports 1, godzina 19:00 czasu polskiego):
205 lbs: Volkan Oezdemir vs. Misha Cirkunov
170 lbs: Peter Sobotta vs. Ben Saunders
170 lbs: Abdul Razak Alhassan vs. Omari Akhmedov
170 lbs: Oliver Enkamp vs. Nordine Taleb
185 lbs: Jack Hermansson vs. Alex Nicholson

Karta wstępna (FOX Sports 1, godzina 17:00 czasu polskiego):
135 lbs: Pedro Munhoz vs. Damian Stasiak
185 lbs: Trevor Smith vs. Chris Camozzi
155 lbs: Reza Madadi vs. Joaquim Silva
170 lbs: Nico Musoke vs. Bojan Velicković

Karta przedwstępna (UFC Fight Pass, godzina 16:00 czasu polskiego):
170 lbs: Darren Till vs. Jessin Ayari
155 lbs: Mrcin Held vs. Damir Hadzović


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-05-28 16:10:41
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -


Walka Damiana Grabowskiego z Christianem Colombo na UFC Fight Night 109 odwołana

Organizacja UFC oficjalnie poinformowała, że nie dojdzie do pojedynku Damiana Grabowskiego z Christianem Colombo na gali UFC Fight Night 109 w dniu 28 maja w Sztokholmie.

Powodem odwołania pojedynku są kontuzje zarówno Damiana Grabowskiego (20-4) jak i Christiana Colombo (8-2-1) w związku z czym pojedynek w wadze ciężkiej znika z karty walk.

Dla Damiana Grabowskiego jest to już druga odwołana walka z powodu kontuzji. Wcześniej wypadł z walki z Viktorem Pesta planowanej na gali UFC Fight Night 103 w styczniu tego roku. Polish Pitbull wciąż nie może przerwać złej passy nie tylko związanej z kontuzjami, ale także dwoma porażkami przez TKO w pierwszych rundach jakie odniósł w walkach z Derrickiem Lewisem i Anthonym Hamiltonem.

Druga z rzędu kontuzja Grabowskiego... bardzo słabiutko mu idzie ta kariera w UFC
Wysłana -


Wysłana -
Odliczanie do UFC Fight Night 109: Alexander Gustafsson vs. Glover Teixeira

Pojedynkiem wieczoru tej gali będzie walka w wadze półciężkiej między sklasyfikowanym na #1 miejscu w rankingu UFC Alexandrem Gustafssonem (17-4 MMA, 9-4 UFC) i zajmującym #2 miejsce Gloverem Teixeira (26-5 MMA, 9-3 UFC).

Alexander Gustafsson miał za sobą dwie walki o mistrzowski pas z Jonem Jonesem na UFC 165 i Danielem Cormierem na UFC 192, ale obydwa te pojedynki przegrał. W ostatnich trzech walkach Gustafsson przegrał z Anthonym Johnsonem i Danielem Cormierem natomiast ostatni pojedynek wygrał z Janem Błachowiczem.

Glover Teixeira stoczył jedną walkę o pas z Jonem Jonesem przygrywając ją na gali UFC 172. W ostatnich walkach jego bilans jest lepszy od Szweda, ponieważ na pięć ostatnich walk przegrał tylko jedną z Anthonym Johnsonem, a zwyciężał z Ovincem Saint-Preux, Patrickiem Cumminsem, Rashadem Evansem i w ostatniej walce z Jaredem Cannonierem.

Zwycięzca tego pojedynku zostanie pretendentem do pojedynku o pas wagi półciężkiej i najprawdopodobniej zmierzy się ze zwycięzcą walki między mistrzem Danielem Cormierem i Jonem Jonesem, którzy zawalczą na gali UFC 214.

Poniżej darmowa walka Glovera Teixeiry z Ryanem Baderem na UFC Fight Night 28 z września 2013 roku.Wysłana -

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Glover Teixeira szykuje się na pięciorundowy pojedynek z Alexandrem Gustafssonem

W najbliższy weekend dojdzie do pojedynku w wadze półciężkiej między Alexandrem Gustafssonem i Gloverem Teixeira na gali UFC Fight Night 109, który Brazylijczyk traktuje niezwykle poważnie.

Walka ta będzie bardzo ważna, ponieważ wyłoni ona pretendenta do walki o pas, który zmierzy się ze zwycięzcą starcia rewanżowego między mistrzem Danielem Cormierem i Jonem Jonesem do którego dojdzie na gali UFC 214. Więcej


UFC.com / moheban-ahlebeit.com

Marcin Held przed kolejną walką – Zrobiłem wszystko co mogłem by być w świetnej formie

Do trzech razy sztuka. Marcin Held (22-6) stoczy w najbliższy weekend swoją trzecią walkę dla organizacji UFC mierząc się z Bośniakiem Damirem Hadzovićem (10-3).

Dla Marcina Helda będzie to bardzo ważna walka na gali UFC Fight Night 109, ponieważ może, ale nie musi zaważyć na jego dalszej karierze w organizacji UFC. Niestety dla Helda jego dwie ostatnie walki zakończyły się porażkami. W debiucie w UFC przegrał przez jednogłośną decyzję z Diego Sanchezem, a w drugiej walce przegrał z Joe Lauzonem przez niejednogłośną decyzję. Pomimo tych dwóch porażek, Marcin dał dobre walki z bardzo trudnymi rywalami i nie ma tutaj mowy o jakiejś dużej dominacji przeciwników nad Polakiem. Więcej
Wysłana -
Gala rozpocznie się o godzinie 16:00 czasu polskiego walką Marcina Helda z Damirem Hadzoviciem transmitowaną za pośrednictwem platformy UFC Fight Pass.
Wysłana -
Słabe zainteresowanie tą galą.

Held już za ok. pół godzinki.
Wysłana -
Mnie najbardziej interesuje Misha Cirkunov vs. Volkan Oezdemir . Held jakoś kompletnie nie, nie liczę na niego w ogółe, jeśli chodzi o kariere w ufc.
Wysłana -
a mnie całkowicie nie obchodziłaby ta gala, gdyby nie właśnie walki Polaków. Held walka o być albo nie być, oby to nie wpłynęło negatywnie na jego postawe
Wysłana -
Mam nadzieję, że Held tym razem to ogarnie i wygra bo szkoda by było. Gdzie by poszedł? Powrót do Bellatora?
Wysłana -
KSW. Kolejny przeciwnik dla Gamrota. Weteran UFC.
Strona 1 z 11
Dodaj odpowiedź