SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

UFC Fight Night 106: Belfort vs. Gastelum

Wysłana -

UFC Fight Night 106: Belfort vs. Gastelum

Data: 11.03.2017
Miejsce: Olympic Training Center, Fortaleza – Brazylia

Walka wieczoru
185 lbs.: Vitor Belfort vs. Kelvin Gastelum

Główna karta
205 lbs.: Maurício Rua vs. Gian Villante
155 lbs.: Edson Barboza vs. Beneil Dariush
125 lbs.: Jussier Formiga vs. Ray Borg
135 lbs.: Bethe Correia vs. Marion Reneau
170 lbs.: Tim Means vs. Alex Oliveira

Karta wstępna
155 lbs.: Francisco Trinaldo vs. Kevin Lee
170 lbs.: Sergio Moraes vs. Davi Ramos
135 lbs.: Joe Soto vs. Rani Yahya
155 lbs.: Josh Burkman vs. Michel Prazeres
145 lbs.: Rony Jason vs. Jeremy Kennedy
185 lbs.: Garreth McLellan vs. Paulo Henrique Costa

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Spokojnie mogła to by być numerowana gala. War Shogun, Belfort, Means i Barboza!
Wysłana -
moje typy: Kelvin, Shogun, Barboza, Borg, Reneau, Means, Lee
Wysłana -

Wysłana -
fajna karta - stara gwardia vs swieza krew :)
Wysłana -
Liczę na Kelvina. Mam nadzieję, że wygra w dobrym stylu z dwie walki w MW i wróci do WW. Tam ma duże szanse na pas, bo w średniej już nie bardzo.
Wysłana -
Nie zdziwie sie, jak Belfort go znokautuje w pierwszej, wciaz jest bardzo grozny w ataku i duzo wiekszy od Kelvina

Shogun powinien, I mam nadzieje, ze ogarnie

Zmieniony przez - grind w dniu 3/9/2017 6:14:38 PM
Wysłana -
Wróci do WW!? Nie ma mowy, gość żre tyle co Hendricks, jak dostanie szansę walki w 170 to dopiero będą jaja-wtedy będzie to znaczyło, że są minimalne konsekwencje za niezrobienie wagi jeśli ktoś jest bdb fighterem jak Kelvin. Miejsce Kelvina jest w 185 (TUFa przecież też wygrał w tej wadze, Kennediego i Marquardta pokonał).
Zgodzę się z grindem, Belfort to bdb i groźny striker zwłaszcza w 1R. To już nie TRT Vitor, ale wciąż jest dobry, w parterze też. Kelvin mniejszy, ale jest typem zawodnika, który stylistycznie nie leży Vitorowi zwłaszcza, że mega stójkę poprawił. Imo Kelvin wygra przez TKO w późniejszych rundach. Shogun ma przeciwnika jak najbardziej do ogarnięcia, ale on już past prime, szybkość i szczena nie ta.
Barboza vs Dariush to chyba sportowo najlepsze zestawienie na karcie. Barboza jest zabójcą w stójce, ale Dariush ma argumenty w każdej płaszczyźnie.
Wysłana -
Zdecydowanie jesli walka sie przdluzy, Kelvin ogarnie. Jego zapasy i boks zrobia robote.
Wysłana -
Piękna rozpiska Do Shoguna mam taki sam sentyment jak i do Reema, więc wiadomo, że War Rua!
Belfort zawsze groźny w stójce, dopóki się na plecy nie położy :P więc wszystko może się zdarzyć. Chociaż myślę, że mimo różnicy warunków Gastelum wygra w późniejszych rundach.
Wysłana -
Shogun ma teraz dobrą passę
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź