SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

UFC Fight Night 105: Lewis vs. Browne

Wysłana -

UFC Fight Night 105: Lewis vs. Browne

Data: 19.02.2017
Miejsce: Scotiabank Centre, Halifax, Nowa Szkocja – Kanada

Walka wieczoru
265 lbs.: Derrick Lewis vs. Travis Browne

Główna karta
185 lbs.: Hector Lombard vs. Johny Hendricks
185 lbs.: Elias Theodorou vs. Cezar Ferreira
185 lbs.: Jack Marshman vs. Thiago Santos
170 lbs.: Nordine Taleb vs. Santiago Ponzinibbio
135 lbs.: Sara McMann vs. Gina Mazany

Pozostałe walki
135 lbs.: Aiemann Zahabi vs. Reginaldo Vieira
115 lbs.: Carla Esparza vs. Randa Markos
185 lbs.: Ryan Janes vs. Gerald Meerschaert
145 lbs.: Sam Sicilia vs. Gavin Tucker
155 lbs.: Paul Felder vs. Alex Ricci
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -

Wysłana -
co ME i ME fajny, reszta nie za bardzo, liczę na czarną bestię, bo to dobry troll a Travisa nie lubie, jednak na papierze faworytem i chyba do tej walki nie przygotowywał się z Edmondem (thank you Edmond). Travis przez nokaut typ, ale licze że go Derrick do Bellatora odprawi.

Hendricks vs Lombard - walka 2 kurdupli w MW o czym już kiedyś pisałem, od dłuższego czasu to zestawienie chciałem zobaczyć. Lombard więcej mięcha, Hendricks więcej tłuszczu. Hendricks w 185 będzie miał lepsze j**nięcie z lewej a Lombard już był nokautowany. Hendricks swoimi zapasami raczej z Hectorem nie wygra, ale w stójce imo wygra przez decyzje

edit właśnie kursy zobaczyłem i Lewis i Lombard lekkimi faworytami, myślałem że będzie odwrotnie. Hendricks miał większe problemy z wagą niż Lombard i mimo to znacznie lepiej w 170 sobie radził. Hendricks na przestrzeni lat technicznie bardzo stójke poprawił ale dawno już nikogo nie znokautował.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-02-15 23:10:58
Wysłana -
Hector go zgwalci w 1r spompuje sie i przegra
Wysłana -
to zgwałci czy spompuje? Ja stawiam na Lewisa i Hendricksa.
Wysłana -
Ja stawiam na Lewisa i Lombarda. Lewis może jeszcze dojść wysoko w HW, a co do walki Hendricksa z Lombardem, to grubas mnie mocno wkurza tą swoją wagą i liczę, że Lombard go usadzi.
Wysłana -

Wysłana -
Mnie bardziej Hector wkurza swoimi odpałami i tym, że nokautuje zwykłych trenujących u sibie w gymie, bo mu odwala. Mam nadzieje, że Hendricks go uspokoi lewym sierpem.
Wysłana -
@MikeBohnMMA
" Johny Hendricks just told me he currently weigh 197 pounds. Must be 186 for Saturday morning early weigh-ins. #UFCHalifax "

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2017-02-16 22:53:44
Wysłana -

Wysłana -
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź