SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 105: Lewis vs. Browne

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281





"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Jak dla nie to Lewis jest daleki od top 5, Nganu duzo lepiej od niego wyglada. Widze ze Hendricks w koncu zmienil kategorie wagowa, zobaczymy co tam pokaze chodz wygladal dosc "tlusto"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
mikel-
Jak dla nie to Lewis jest daleki od top 5, Nganu duzo lepiej od niego wyglada. Widze ze Hendricks w koncu zmienil kategorie wagowa, zobaczymy co tam pokaze chodz wygladal dosc "tlusto"


Potwierdzam. To Travis spadl nisko a nie Lewis wszedl do topu

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dokladnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Po tej przegranej Travis jest 8, co w kontekscie ilosci zawodnikow hw I poziomu sportowego, nie jest topem. Za Top w hw uznaje pierwsza piatke, potem poziom sportowy drastycznie spada.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
To, że Ngannou wygląda lepiej od Lewisa to jasna sprawa. Ja mam wrażenie, że Travis przegrał tę walkę przez swoją głupotę. Mógł trzymać się taktyki i męczyć Lewisa strzałami na korpus. To jest zawodnik, który jest niebezpieczny do ostatniego momentu.
Strzały od Lewisa wydawały się b. mocne w stójce, ale jakoś nie podłączył Travisa tak jak Arlovski. Troche imo wychodzi ta chaotyczna stójka. Niby trafia, ale to nie są takie czyste ciosy, nie siadają tak jak należy. Kondycha u niego lipna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
pilek
To, że Ngannou wygląda lepiej od Lewisa to jasna sprawa. Ja mam wrażenie, że Travis przegrał tę walkę przez swoją głupotę. Mógł trzymać się taktyki i męczyć Lewisa strzałami na korpus. To jest zawodnik, który jest niebezpieczny do ostatniego momentu.
Strzały od Lewisa wydawały się b. mocne w stójce, ale jakoś nie podłączył Travisa tak jak Arlovski. Troche imo wychodzi ta chaotyczna stójka. Niby trafia, ale to nie są takie czyste ciosy, nie siadają tak jak należy. Kondycha u niego lipna.


Dopiero GNP go wylaczylo. Twardy leb.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Lewis vs Ngannou ,skłaniałbym się ku Francisowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zdecydowanie Francis. Szybszy, lepszy boks, praca nog. Zasieg 211, Lewis 201, Francis wyzszy dluzsze nogi.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Obu bardzo lubię i powtórzę po raz kolejny - cieszę się że mamy taki wzmocnienie w cięzkiej.
Powiedziałbym, że generalnie Ngannou jest lepszy, ale np nie wiem czy dla Reema gorszym matchupem nie byłby jednak Lewis;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 172: Emelianenko vs. Mitrione

Następny temat

UFC 210: Cormier vs. Johnson 2

WHEY premium