SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

UFC Fight Night 104 - Bermudez vs Korean Zombie

Wysłana -
Jakby coś to na mmacore są wszystkie walki

Dana potwierdza walka o pas Andrade - Jędrzejczyk „Absolutnie, Jessica Andrade otrzyma walkę o pas mistrzowski z Joanną Jędrzejczyk! Jeśli zwrócicie uwagę, w jaki sposób Andrade walczyła dzisiaj i jak wywalczyła sobie prawo walki o pas, to wyobraźcie sobie co będzie w walce z Jędrzejczyk. To będzie bezwzględna wojna! Szykuje nam się zabawna walka!”

Nie spodziewałem się, że OSP przegra z debiutanetem. Ładny podbródkowy Korean Zombie. Grasso przegrała, ale chyba Ferrig zrobiła progres od walki, gdzie została totalnie zdominowana przez PvZ.

Dobrze się Angela zaprezentowała, widać że się rozwija. Dobry gameplan na walkę, nie wdawała się w bójkę, bardzo dużo pracy na nogach, uciekała z półdystansu. Jednak i tak Andrade bez problemu skracała dystans, skoro w koguciej będąc średnio 10 cm niższą z mniejszym zasięgiem jej się to udawało, to tym bardziej w słomkowej. Mam nadzieję, że JJ nie popełni tego błędu i nie pójdzie w bójkę z Andrade tylko będzie spokojnie te swoje kombinacje składać i punktować Jessicę z dystansu, bo skoro Kowalkiewicz zdołała JJ naruszyć, a Gadelha zaserwować 2 nokdauny to JJ musi uważać. Andrade ma lepszą kondycję od Gadelhi, ale gorszą od JJ. Przewalczyła trzy rundy w dobrym tempie i to w 3 rundzie najbardziej zdominowała Angelę Hill.

Szykuje się bardzo ciekawe zestawienie Andrade - JJ. Mówiłem już o tym, żeby na Andrade zwrócić uwagę po walce z Penne.

Jeszcze tak na koniec to warto zwrócić uwagę na Curtis Blaydesa, który kiedyś dał dobrą walkę z Ngannou, a na tej gali kompletnie zdominował przeciwnika. Choć Milstead chwycił kontuzje kolana i pewnie dlatego było po walce. Nie powinien wychodzić do drugiej rundy z kontuzją kolana. Dobre zapasy, choć imo mógłby zrzucić tak z 5-10 kg, bo kondycja taka sobie.

Dobry nokaut Fortuny
Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-02-05 11:03:59

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2017-02-05 11:07:11
Wysłana -
Korean Zombie powrócił w pięknym stylu, ten podbródkowy był dobry chociaż na samym początku to Bermudez miał przewagę i zadał kilka mocnych ciosów.

Andrade jak najbardziej teraz dla Jędrzejczyk i faktycznie jest to rywalka na którą Aśka musi uważać. Mimo wszystko stawiam na JJ bo jak się rozpędzi, to jest jak taran, a Andrade w walce z Hill miała jednak chwile w których była zagrożona.

Zaskoczyły mnie porażki Hamiltona i OSP. Fortuna był znacznie lżejszy i szybszy i zaserwował Hamiltonowi potężne KO. OSP trochę mnie rozczarował bo walka zarówno w jego wykonaniu jak i Oezdemira nie była porywająca, a wręcz w ostatniej rundzie nudna.
Wysłana -


Wysłana -
Fortuna mini-hw, ale ko było b. mocne. To uderzenie było bardziej w głowę niż w szczękę.

Koreaniec wraca do gry Zobaczyłbym go w rewanżu z Aldo.

Curtis Blaydes vs Adam Milstead - mega słabo się to oglądało. Nie wiem czy to przez kontuzje Milsteada czy taka róznica skillsów, ale bardzo słabo się zaprezentował.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2017-02-05 14:27:58
Wysłana -
Swanson vs Korean Zombie na UFC w Korei!
Andrade jest dobra, ale imo Aśka sobie z nią poradzi, chciałbym żeby był finish.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź