SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 103: Rodriguez vs. Penn

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
i co uważasz że Held słusznie przegrał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
btw ktoś tu napisał, że Held dostaje mocnych przeciwników wolne żarty. Gość przegrał z Sanchezem w 2016 a to już trochę porażka i teraz mało nie padł po łokciach Lauzona.. Obaj są z poza top 15. Held powinien iść do piórkowej, tam może więcej grapplingiem zdziała, naprawdę jego stójka wygląda słabo, jest wolny i mało precyzyjny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Moim zdaniem mogla pojsc w obie strony, pierwsza runde przegral reszta bliskie. Jezeli kierowac sie logika o ktorej pisalismy, wg nowych zasad, kontrolowal ale nic z tego nie wynikalo-ani damage ani proby poddan. Lauzon z kolei duzo nie zrobil, ale staral sie byc agresywny I isc do przodu. Jego trafienia byly silniejsze.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nawet Lauzon powiedział że przegrał. Marcin więcej obalał i miał dominujące pozycje. Co z tego że Lauzon uderzał w stójce mocniej jak nic nie mógł zrobić a walka i tak zaraz szła do klinczu. Ale tak czy inaczej bez stójki i dynamiki to cienko widzę walki Helda z czołówką. Polacy obudźcie się - zapasy i dynamiczna ruchliwa stójka to jest to

A Rodriguez - zayebista stójka i kopnięcia! I to nie pierwszy raz, czekam na kolejne walki

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Held pokazał dobre zapasy a grind widzisz sam przytoczyłeś zasady o nieskutecznej agresji, Lauzon jeszcze mniej zrobił w 1 i 2R, wygazował się jak przyznał, jakby to trwało 5 rund to może i by go Heldzik skończył.

Puar tak to tylko wyglądało, bo Penn to teraz worek bokserski i nawet od Dennisa Sivera by pewnie dostał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ale on zawsze jest dobry

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Steven0
Held pokazał dobre zapasy a grind widzisz sam przytoczyłeś zasady o nieskutecznej agresji, Lauzon jeszcze mniej zrobił w 1 i 2R, wygazował się jak przyznał, jakby to trwało 5 rund to może i by go Heldzik skończył.

Puar tak to tylko wyglądało, bo Penn to teraz worek bokserski i nawet od Dennisa Sivera by pewnie dostał.


Chcialbym uslyszec interpretacje tego werdyktu przez jakiegos eksperta w kontekscie nowych zasady. To co mowi Lauzon jest bez znaczenia, on nie sedziuje. Nie wiem jaki sam dalbym werdykt, po staremu zdecydowanie Held, po nowemu nie wiem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dałem ci punktacje ekspertów i ty nadal swoje

na mmadecisions nikt nie dał zwycięstwa Lauzonowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Steven0
dałem ci punktacje ekspertów i ty nadal swoje

na mmadecisions nikt nie dał zwycięstwa Lauzonowi.


Jakie nadal swoje? Pisze,ze sam nie wiem. Ekspert mam na mysli dobrego sedziego lub kogos kto przy konstruowaniu tych zasad pracowal, jak Big John, nie pismakow. Nie szukaj afery

Chcialbym tez sie dowiedzic na czym ci sedziowe oparli punktacje


Zmieniony przez - grind w dniu 1/16/2017 7:02:20 PM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
przecież Big John nie punktuje walk a te pismaki (oprócz paru wyjątków) lepiej znają się na punktowaniu walk niż ci sędziowie w UFC. Ja już czytałem o niektórych sędziach, Dana to samo mówił, nie mają zielonego pojęcia o sporcie a Dana z tym nic nie może zrobić , bo to komisje. Dobrze, że Dana czasem w przypadku wałków wypłaca "przegranemu" kase za wygraną i tak samo go rankingowo traktuje. Szkoda, że te durnie psują i zmieniają historię MMA, ale co zrobić. Mniejsza o to życzę Heldzikowi przejścia do 145 i progresu, bo musi go zanotować i wygrać następną walkę jeśli chce być dalej w UFC.


hahahaa
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 207: Nunes vs Rousey – wyniki i komentarze na żywo

Następny temat

UFC 208: Holm vs de Randamie, Jacare vs Boetsch

WHEY premium