sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Scena MMA i K-1

Dodaj odpowiedź

UFC FN: Manuwa vs Anderson 18.03

Wysłana -
Zawsze wierzyłem, że Manuwa to dzikus totalny z totalnym pechem - dostał najpierw Gusa, a potem... AJ

Naturalny talent, niestety nie ma tytanowej szczęki (nie chodzi mi o to, że ma słabą, po prostu nie ma tytanu, a to potrzebne z AJ)

Bardzo klarownie określił sie w rankingu - chyba bardziej sie nie dało - pokonał gości tuż za nim w kapitalnym stylu, a goście przed nm rozwalili go.

Widać też zayebisty progres, kiedyś nie za bardzo wiedział co robić ze swoją niszczycielską mocą - a może bał sie obalenia? Teraz jednak naprawdę połączył wszystko w dobre combo czyli = TDD (czy wystarczający na Cormiera lub JJ to nie wiem) + świetny boks.

Nelson - Jouban. Kurde, lubię bardzo Joubana, ale ta walka pokazała przepaść - niestety tego się spodziewałem. Na szczęście Gunnara też bardzo lubię, bo to team Anterior Pelvic Tilt
Wysłana -
Chciałbym zobaczyć jeszcze raz walkę Janka z Manuwą. On chyba tylko ze stójkowiczami może sobie teraz radzić. TDD kuleje, a w stójce jest b. groźny.
Wysłana -
Przycisnąłby go do siaty i tyle by było Janka
Wysłana -
Pierwsi w kolejce do TS'a są oczywiście Gustafsson i Teixeira, ale Manuwa jest wysoko w rankingu, więc może wkrótce dostanie walkę, która go jeszcze bardziej zbliży do tytułu. Pytanie tylko, czy da radę z tymi zawodnikami z czołówki?
Wysłana -
Jimi Manuwa nie jest zainteresowany walką z Jonem Jonesem – On jest zawieszony za doping

Zwycięzca walki wieczoru UFC Fight Night 107 Jimi Manuwa nie myśli nawet o potencjalnej walce z byłym mistrzem wagi półciężkiej Jonem Jonesem.

„Poster Boy” po pokonaniu Coreya Andersona przez nokaut w pierwszej rundzie, powiększył swój rekord do 17-2 z czego aż w 15 walkach zwyciężał przez KO i jedno przez poddanie. Manuwa zajmuje aktualnie #4 pozycję w rankingu i jest bardzo blisko walk, które wiążą się bezpośrednio z rywalizacją o tytuł. Więcej

John Kavanagh: Sprawdźmy kto jest prawdziwym karate kidem

Główny trener klubu SBG Ireland proponuje rywala dla swojego podopiecznego.

Podczas sobotniej gali UFC Fight Night 107 Gunnar Nelson (16-2-1, 7-2 w UFC, #9 w rankingu UFC) odniósł drugie z rzędu zwycięstwo pokonując przez poddanie Alana Joubana (15-5, 6-3 w UFC). Więcej
Wysłana -
Mam nadzieję, że Shogun weźmie walkę z Manuwą, bo to jedyna walka, która ma sens. Jones zasługuje na TSa mimo wszystko, Gustafsson pokonał Manuwe także jak Glover pokona Gustafssona to też bardziej zasługuje. Niech zamknie morde z tym Haye, wiadomo że do tego nie dojdzie przecież.

Gunnar vs Wonderboy w ch** ciekawe zestawienie. Oczywiście stójke faworyzowałbym dla Stephena, ale parter rzecz jasna dla Gunnara

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-03-20 21:01:46
Wysłana -
Manuwa ma o tyle dobrze, że ma szansę na progres jeszcze. Mimo, że jest stary, to staż niewielki i wciąż się uczy. Da jeszcze kilka fajnych walk.
Wysłana -
no TDD wyraźnie poprawił, stójkę też, to zupełnie inny zawodnik niż gdy debiutował w organizacji mając 3 wygrane z rzędu przez kontuzje zawodnika
Shogun na bank nie weźmie tej walki, myślę że boi się Jimiego, bo wie jak to się skończy
Wysłana -

Wysłana -

Strona 26 z 26
Dodaj odpowiedź