SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC FN: Manuwa vs Anderson 18.03

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Zawsze wierzyłem, że Manuwa to dzikus totalny z totalnym pechem - dostał najpierw Gusa, a potem... AJ

Naturalny talent, niestety nie ma tytanowej szczęki (nie chodzi mi o to, że ma słabą, po prostu nie ma tytanu, a to potrzebne z AJ)

Bardzo klarownie określił sie w rankingu - chyba bardziej sie nie dało - pokonał gości tuż za nim w kapitalnym stylu, a goście przed nm rozwalili go.

Widać też zayebisty progres, kiedyś nie za bardzo wiedział co robić ze swoją niszczycielską mocą - a może bał sie obalenia? Teraz jednak naprawdę połączył wszystko w dobre combo czyli = TDD (czy wystarczający na Cormiera lub JJ to nie wiem) + świetny boks.


Nelson - Jouban. Kurde, lubię bardzo Joubana, ale ta walka pokazała przepaść - niestety tego się spodziewałem. Na szczęście Gunnara też bardzo lubię, bo to team Anterior Pelvic Tilt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Chciałbym zobaczyć jeszcze raz walkę Janka z Manuwą. On chyba tylko ze stójkowiczami może sobie teraz radzić. TDD kuleje, a w stójce jest b. groźny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Przycisnąłby go do siaty i tyle by było Janka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Pierwsi w kolejce do TS'a są oczywiście Gustafsson i Teixeira, ale Manuwa jest wysoko w rankingu, więc może wkrótce dostanie walkę, która go jeszcze bardziej zbliży do tytułu. Pytanie tylko, czy da radę z tymi zawodnikami z czołówki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390
Jimi Manuwa nie jest zainteresowany walką z Jonem Jonesem – On jest zawieszony za doping

Zwycięzca walki wieczoru UFC Fight Night 107 Jimi Manuwa nie myśli nawet o potencjalnej walce z byłym mistrzem wagi półciężkiej Jonem Jonesem.

„Poster Boy” po pokonaniu Coreya Andersona przez nokaut w pierwszej rundzie, powiększył swój rekord do 17-2 z czego aż w 15 walkach zwyciężał przez KO i jedno przez poddanie. Manuwa zajmuje aktualnie #4 pozycję w rankingu i jest bardzo blisko walk, które wiążą się bezpośrednio z rywalizacją o tytuł. Więcej

John Kavanagh: Sprawdźmy kto jest prawdziwym karate kidem

Główny trener klubu SBG Ireland proponuje rywala dla swojego podopiecznego.

Podczas sobotniej gali UFC Fight Night 107 Gunnar Nelson (16-2-1, 7-2 w UFC, #9 w rankingu UFC) odniósł drugie z rzędu zwycięstwo pokonując przez poddanie Alana Joubana (15-5, 6-3 w UFC). Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Mam nadzieję, że Shogun weźmie walkę z Manuwą, bo to jedyna walka, która ma sens. Jones zasługuje na TSa mimo wszystko, Gustafsson pokonał Manuwe także jak Glover pokona Gustafssona to też bardziej zasługuje. Niech zamknie morde z tym Haye, wiadomo że do tego nie dojdzie przecież.

Gunnar vs Wonderboy w ch** ciekawe zestawienie. Oczywiście stójke faworyzowałbym dla Stephena, ale parter rzecz jasna dla Gunnara


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2017-03-20 21:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Manuwa ma o tyle dobrze, że ma szansę na progres jeszcze. Mimo, że jest stary, to staż niewielki i wciąż się uczy. Da jeszcze kilka fajnych walk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no TDD wyraźnie poprawił, stójkę też, to zupełnie inny zawodnik niż gdy debiutował w organizacji mając 3 wygrane z rzędu przez kontuzje zawodnika
Shogun na bank nie weźmie tej walki, myślę że boi się Jimiego, bo wie jak to się skończy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35741 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262824


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4448 Napisanych postów 35741 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262824


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szajbus vs fighter

Wiecej